Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yine eskisi gibi Cuma günleri tartılıyoruz ve pazarteside yine bildirim yapıyoruz anladığım kadarıyla ve günlük menü bildirimi olacak sanırım . Başka yapmam gereken gözümden kaçan yeni bir şey var mı arkadaşlar ?

Herkese merhaba. :110: Ben de çooooookkk...kilo aldım. :olamaz::olamaz::KK61:ve aranıza tekrar geri geldim. Bu son olsun inşallah diyerek :dua: tekrar katılmak istiyorum. Ne yapmalıyım kızlar ?
Hoş geldin canım 😘 Kilo vermeye karar verdiysen gerisi kolay. Menü paylaşımı yaparsan sevinirim. Cuma bildirimi ile başlarız. Dilersen takımlara girebilirsin. Eski üye olduğun için bekleme süresini öne alabiliriz. Biraz hazırlıkta takılıp alisayim dersen de olur. :KK68:

Hoş geldin canım 😘 Kilo vermeye karar verdiysen gerisi kolay. Menü paylaşımı yaparsan sevinirim. Cuma bildirimi ile başlarız. Dilersen takımlara girebilirsin. Eski üye olduğun için bekleme süresini öne alabiliriz. Biraz hazırlıkta takılıp alisayim dersen de olur. :KK68:
Direk takıma girmeyi çok isterim. :KK74:Teşekkür ederim. :KK36: Cuma tartı fotosu atarım.

Eki Görüntüle 3307849

geç kalktım bugün kahvaltım bu şekilde saat 13.00da

Ara öğünde yarim elma
1 sade kahve
2 kare bitter
1 sade soda
Akşam yemeği 18.30da
3 kase mercimek çorbası
1 dilim peynir
Azıcık kavun sibel_84 sibel_84 Elhan Elhan
Afiyet olsun canım benim çok iyi gidiyorsun
Bazen kolayıma geliyor bu şekilde 🥲 ama bazen de paylaşmak istemiyorum canları çeker de olmaz diye 😔

Sağol kaptanım 🥰

Menü iyi sen de iyi ol inşallah 🤲🏻 salgın var biz de ailecek aynıyız Allah şifa versin hepimize 🤲🏻

Mercimek çorbası fazla sanki ama yanında başka bişey de yok öyle afiyet olsun iyi gibi 🤗
Amin canım. Düne göre iyiyim ama belli sarsacak biraz
Ben de paylaşayım menümü gördüklerimi yorumladığına göre 😌

Sabah 10.30
1 küçük poğaça ev yapımı 😏
1 galeta
2 3 kaşık acılı domates sos
2 zeytin
Omlet

15.00
Kahve
1 lifalif bar

Akşam 19.15
Fırında sebze yoğurtla
1 patates
1 kabak
1 patlıcan
11 tane süs biber

Su 2 L
500 ml bitki çayı

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84
Afiyet olsun canım
Geçmiş olsun canım 😘 Hasta olma kuzum yorulmuşsundur uyumak iyi gelir dinlen . Sabaha inşallah daha iyi hissedersin. :dua:
Afiyet olsun menun çok güzel. 🥰
Teşekkür ettim canım
🥺 işin zor umarım çok kötüleşmeden atlatırsın 😘
İnşallah. Bugün nöbet var. Kotulesirsem hastaneye geçer serum alırım.
11:00
Bi kase müsli sütle
Şekersiz çay
13:00
Şekeriz Türk kahvesi
15:00
Şekeriz sütlü kahve
19:00
2 dilim ekmek
Airfreyde patates
5 tane zeytin
Salatalık
2 lt su
Elhan Elhan sibel_84 sibel_84
Akşam menüsü birazcık CIS olmuş. Hem ekmek hem patates olunca ikisi de karbonhidrat
Park dönüşü bime girdim kabak yoktu 🥴mantar aldim çıktım. Afiyet olsun kuzum bal olsun

Saol kaptanim bugün çekemedim saat 2 gibi 1 tabak bamya yemeği yedim yarim bardak ayran 1 dilim tam tahıllı ekmekle akşam hiç bisey yemedim 🤭🤪 3 litre su bitti ama şimdi 1 fincan Türk kahvesi yapacagimm

Tamam balım unuttum normalde etiketliyodum 😍🥰
Çok iyi gidiyorsun canım benim.

Günaydın dün gelemedim misafirlerim 7 gibi gitti sonrasında akşam yemeği fasli azıcık mutfak toplamaya çalışma derken olduğum yerde sızmışim bugün evi bugün toplayıp aklamam lazım dün çocuklar evin anasını ağlattılar sagolsunlar 😂😂
Yani bugünde yoksun buralarda neler yedin yazmamışsın ipi sıkı tutman lazım ucundan ve gevşek tutarsan istediğin sonuca varamazsın soyleyim sana

Çok hareketli bir hayatın var bu bir avantaj. Beslenmeni duzeltmen yeterli olur gibi geliyor bana. :super:
Sorma abla okullarla bir acayip bir hareketlilik geldi kurslar arkadaş ortamı vs derken gün nasıl geçiyor anlamiyorum
Iste içindeki hırslı kadını uyandirdik merve sen hazırsın yarin bekliyoruz
🥰🥰
Muhakkak gel, burası en etkili kilo verme yeri, ben de kendim yapabilirim diye aylarca bekledim, boşuna beklemişim
Dönüp dolasim geldigim kürkçü dükkanım burası benim de😅
Tıknaz tiplim benim :KK60:Dokuzlari geçmişsin tatlım. :KK73:Başlangicin hayırlı olsun. İnşallah keyifle aşağılara doğru ilerlersin . :dua:
Sağol abla inşallah hedefe hızlıca ulaşırım herkesle birlikte 🤗
Bu uygulamanın adı ne cnm hadi bismillah
Xiaomi Tartinin uygulamasi canım
İlk günden kaytarma yapma misafir geliyor diye yemeklerine dikkat et müsait olunca bildirim yap yediğin ictiklerinin fotoğrafla at 😘
Misafirlere eşlik ettim ama abartmadan yazarım şimdi menümü

Dün ki menum
Sabah 8:30
2 kk peynir
Tavada taze soganli 2 yumurta
2 dilim ekmek

14:00 -15:00 arasında
1 sk kısır
1 sk köz salata
1 minik patatesli börek
1 tane ıslak kurabiye

16:00 gibi
1 duble sütlü türk kahvesi

Su: sayamadim ama 2 ye yaklaşmıştır cayida baya içtim

Adımlarım bilekliği sabahtan takamadim şarjı birikti

Screenshot_2023-09-27-06-56-00-030_com.xiaomi.hm.health.jpg Screenshot_2023-09-27-06-53-40-195_com.mi.globalminusscreen.jpg

Yani bugünde yoksun buralarda neler yedin yazmamışsın ipi sıkı tutman lazım ucundan ve gevşek tutarsan istediğin sonuca varamazsın soyleyim sana
Bugün buralara uğrarım canım koşuşturmam çok eve ama hepsini bugün yapmak zorunda değilim 😬 bugün
8 :00 gibi büyük kızı okula birakip 12:45 te okuldan alicam sonra 13:15 gibi ortancayi okula birakicam sonra büyüğü 16:30 gibi kursa götürcem 17: 30 da ortancayi alicam sonrasında
19:00 gibide büyüğü tekrar kursatn alicam ev toplamayı bunların arasında yapmaya çalışacak yapabildiğim kadar

X