Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayırlı sabahlar
Hayırlı cumalar kızlar

Geçen hafta 87,700
Bugün 86,900
Fark -800 gr
Yalnız tartı farkı var, bugün mecburen yukarda tartıldım, aşağıda mobilya kuruluyor, çok erken geldiler, apar topar çıktım.
İki tartı arası 300 gr fark var, siyah 300 gr eksik tartıyor ama zaten bazı kıyafetleri çıkarmadan tartıldım, onu da ona saydım, kaptanım sen nasıl istersen öyle yaz
Elhan

Arada bende yapıyorum yulafı tok tutuyor,diğer tostu hiç denemedim aklımda oda benim,makineye gerek yok ki ocak üstü tost yapan varya o bile olur.
Yulafi bende çok seviyorum nedense ben yulaf yedimmi doymuyorum 2 saat sonra yine yiyiyorum yogurtlu meyveli olursa meyve tok tutuyor ama.tost nedense doymuyorum ama cok guzel oluyor

Miiss gibi diyosun ablaa hahahaah amaa birmilyoncu diye birşeyde kalmadı hersey oda uctu
Tabisi missss gibi gerçi oralarda uçtu gitti ucuz bişi yok artık
Nasılsın hanımcığım? Tırnak batması vardı, düzelmiştir inşallah
İiyiyim fezacım sağol sen nasılsın,geçenlerde gittim yan taraflara bant takıldı gene geçecek buda umarım

Hoş şeyler deyil
Takıntı gibi bişey oldu 3 tane 6 Yanyana olunca huylanıyorum
Bir dönem benim de tartıda öyle çıkmıştı, hopladım zıpladım o gün için o rakamı değiştirdim
Hahahahaha benimde öyle olduğu dönemler oldu ama çok kanamam var 2ci günüm yapamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…