Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bencee haftada 100 gram alman çok iyi onu 2 saate şipşak verirsin yanii özlettin yavvv hersey yolundamı
Simdi hersey yolunda kuzum 1 hafta neredeyse Bi buhrandaydim ama şimdi daha iyiyim önceki moodumu yakaladım daha sıkı sarilicam grubuma

Simdi hersey yolunda kuzum 1 hafta neredeyse Bi buhrandaydim ama şimdi daha iyiyim önceki moodumu yakaladım daha sıkı sarilicam grubuma
Iste buuuu beraber sıkı sıkı verelimm aç karna maydanozlu limon suyu ictim simdide kahvemi ictim acıktım çünkü 12 yi bekliyorum
Gene icerim birşeyler şimcik 1 litre suyumu bitirmeye çalışıyorum

Iste buuuu beraber sıkı sıkı verelimm aç karna maydanozlu limon suyu ictim simdide kahvemi ictim acıktım çünkü 12 yi bekliyorum
Gene icerim birşeyler şimcik 1 litre suyumu bitirmeye çalışıyorum
Bende bu hafta senin gibi yapayım bari 12 de sabah kahvaltı yapıyorsun sonra

Bende bu hafta senin gibi yapayım bari 12 de sabah kahvaltı yapıyorsun sonra
Ama saglam yapıyorumm omlet yanına yeşillik 1 dilim peynir 4 zeytin 1 tambugday ekmek baya doyuyorum aklımda bu var buhafta böyle yapacam sonuçları görecem akşamada sebze

Ne yapacağımı daha önce haber vercem sana sendede varsa de haha

12 de bende kahvaltımı yapayım yani aralıklı oruç yapıyorsun sen değil mi cnm 5 den önce akşam yemeğini yiyorsun 5 e kadarda suyunu bitiriyorsun. Ben genelde ac geziyor be jou bilirsin fav yiyecegim semizotu ve smoothie bıktım onlardanda değişik tarifler arayisindayim bulunca atarim sanada

Aynenn bennde bıktımm yaa değiştirebilirsin kendince benide çözmüşsün ama buhafta kocam sabah evde ona hazırlarken asırı acıkıyorum olmadı 9 da kahvaltı ederim haahah öğlene soğuk sütler planlar değişiyor benim

Yulaflı omlet yapıyormusun oda tok tutuyor dene bence.

Yaaa cok güzel vermissinn tebrik ediyorumm

TAşınma işide epey iş ağzunide kapatırsın hahah neseki hayırlısıyla kazasız belasız yerleşinn

mükemmel geçen bir hafta, tebrikler
su artırırsan çok daha rahat gidecek kilolar
beğendim bu menüyü
Kızlar hala mutfaktayım ve iyi şeyler yapmıyorum
yok ya olmaz öyle şeyler
O zaman ilk kilo bildirimini yapayım.
Cuma :76.95
Bugun:75.40
Fark. : 1.550 gram
tebrikler tekrardan
Bugün kilomu paylaşayım da başlayayım 63.4 ile izine çıkmıştım su anki kilom aşırı ödem ve akşam yediğim turşu
Eki Görüntüle 3305511
haftaya hızlıca dengelersin
olsun birazcık artış var, halledersin
Elhan Ozzybal
Regli olmasam cok güzel vermiştim ama yinede

Geçen cuma ;66.5
Bugün;66.6
Fark;+100

Eki Görüntüle 3305521
bence de daha fazla verdin ama şans regle denk geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…