Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende anksiyete var çok spor yapamıyorum itıraf edeyim kalbim durur ölürüm diye
Yapma canımm 5ten sonra birsey yeme yeter ama düzenli beslenme cok onemli geçen hafta öyle ettimnasıl gitti şaşırdım kahvaltıları istediğimi bile yedim ama bu hafta regl haftasına giriyorum bi inip çıkıcam büyük ihtimal

Kendi içimde savaş verdiğim Bi takım psikolojik sıkıntılı bir kaç günden geçiyorum arkadaşlar cumaya kadar benden bildirim beklemeyin ama sağlıklı beslendiğini bilin bir kaç güne toparlanır cuma sabhi dönerim allahin izni ile yari yolda bıraktı diye nolur düşünmeyin bırakmadım ama cuma sabahi geri döneceğim bildirimim ile anlayacağınızi umut ediyorum beni.

Elhan
Jou
Ozzybal

Umarım her şey yolunda gider canım.

Amannn bıu regl haftası çok kötu tartı kafayı yiyor

Ben kalori hesaplaması yapıyorum. İyi mi yapıyorum kötü mü bilemedim.
Bence kötü değil, yediklerini daha sıkı takip ediyorsun.
Bugün ki menum. Bu şekilde olunca unutmamış oluyorum. Yediğimi yediğim an yazıyorum. Akşam toplu yazınca bazen unuttuğum oluyor. Elhan Ozzybal
Afiyet olsun, üç gün de gayet güzeldi, yarin güzel bir eksi göreceksin, eminim
Sabah kilo bildirimi mi olacak ?
Evet kilo bildirimi olacak, ama pazartesi foto atmak sart değil.

Geldim canım 2 gündür yoğundum sanırım yarından itibaren diyet moduna gireceğim çünkü Allah ne verdiyse yedim misafirim de vardı dün eşim de evde olunca maalesef modumu yakalayamadım
Bugün kilo bildirimi yaparak başlayalım, cumaya kadar toparlariz
Akşam biraz daha erken yeseydin, belki o kadar kötü olmazdı, ama ben yine de bugün az da olsa eksi göreceğini düşünüyorum, hafta içi de bu menüleri telafi ederiz

Saglikli besleneceginden şüphem yok, inşallah bir an önce bu sıkıntılı süreci önce atlatırsın . Cuma günü görüşürüz, seni özleyeceğiz

Sen sıkma canını çok girmeyincede merak ettim senii umarım umduğun gibi gider inşaallahh sıkıntıların son bulur

Alıştık rahat ayakkabılara birde,hele topukluyu bende giyemiyorum hiç,ayak bileğim amelyatlı benimde tendom kopuğu amelyatı olmuştum.
Hep baş parmaktan oluyor o kalınlıklar,en basiti törpü ilede o bölgeyi inceltebilirsin ekirüm yada podoloğa gitmen lazımbastırınca acıyor o bölge.

Kızlar Merhabaaa. Ben temmuz ayında katılmıştım size ve sayenizde 2 kilo vermiştim. Ama sonra tatildi, misafirlerdi şuydu buydu derken tatil yalan oldu. Bu pazartesi yeniden başlamak istedim (çünkü okullae başladı ama pantolonlarıma sığamıyorum )
YAŞINIZ: 30
BOYUNUZ: 160
KİLONUZ: 60,35
HEDEF KİLONUZ: 52
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: öğretmen
ÇOCUK SAYISI: 0
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Sağlıksız beslenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: eski pantolonlarıma sığma

Eklentiler

• 0B454747-B24C-42C4-AF5C-9955828EECC2.jpeg
    84,1 KB · Görüntüleme: 24
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…