Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Belki eskisi yanıltıyordurr senii kızz yenisi dogru testir bence

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun canım. Memlekette yoğun bir ahlâk depremi yaşanıyor gün geçmiyor ki böyle bir haber duymayalim. Üzülme diyemiyorum maddi manevi kayıp çok kötü. Her türlü bilgilerimize ulaştılar arayanın dolandırıcı olup olmadığını anlamamız zor kuzum. Kendini suçlama en azından. Siber suçlar bunlarla ilgileniyor mu bilmiyorum. Bankanızla görüştün mü? Yasal olarak ne yapılabilir bilmiyorum.
Etiket işi kolay şu durumda anlatmak saçma geldi ama
1.adim @ tıkla
2. Adım boşluk bırakmadan etiketleyecegin kişiyi yaz altta çıkıyorsa üzerini tıkla . Çıkmıyorsa tam olarak yaz.
@+isim unutma hiç boşluk yok.

Günaydın kızlar ilk tarti benden gelsin
Geçen hafta 65.3
Bu hafta 64.3
Eksi...1 kilo
Eki Görüntüle 3282055
Tebrik ederim.
Tebrikler
Tebrikler super Üzücü bir durum cok gecmis olsun

Ayyyy cok gecmis olsun yaaa

Geçmiş olsun canım bir zararın olmaz inşallah banka ödeyecek mi geri

Ayyyy cok gecmis olsun yaaa
Teşekkür ederim Kizlar .banka hiç ilgilenmedi güvenlik açığınız var dedim bu havale başka IP’den yapılırken neden bana tutar bilğisi gelmiyor veya aranmadım dedim şikayet kayıtları açtım .ne hikmetse bugün bi iadem vardı onu hemen o hesapta kalmasın diye eşime eft yaparken ,şukadar EFT yapılacak diye SMS güvenlik kodu geldi 7 senedir ilk defa .yani ben dolandırıldıktan sonra önlem aldılar .dün savcılığa gittim dilekçeyi verdim savcıyla görüştüm soruşturmayı açıyoruz dedi .maalesef birşey çıkacağını sanmıyorum hiç . 0850 5574920 bu numaralara dikkat edin .havaleyi alan kurum da ;İninal eletoronik para hizmeti AŞ bunlara dikkat edin adıma TC ve telefon no ile iban bile açılmış bu kurumdan o kadar kolay yani.şuan teknoloji devri olduğu için herkezin annesinin kızlık soyadına kadar TC vs ellerinde herkez dikkat etsin

Geçmiş olsun canım ınsalhhh banka geri ödeme yapar

Günaydın kızlarr.
Geçen hafta 79.15
Bugün 78.45
Fark -700 gr
Bu hafta hem buralara pek gelemedim hem fazla dikkat edemedim. Cünkü hergün dolu gecti. 77ye inmeyi hedeflemiştim ama olmadı olsun napalım buda güzeldir umarım kaptanım
bu hafta izne ayrılmak istiyorum
ozlemon Elhan

Geçen cuma 71.3
Bu Cuma 69.5
Fark -1.8
Canım kaptanım biliyorsun tartı değişikliği olduğu için sonuç ne kadar gerçekçi bilmiyorum. Dediğin gibi bundan sonra bu tartıyla devam edicem
Ama böyle de olsa 69 u görmek çok güzeeeelll gözyaşım pıttt
Bi heyecan yaptım sormayın o zaman 65 e 4 kilom kaldı

Elhan

Güzel olmaz olur mu harikasın canım dikkat edemediğin halde böyleyse düşün artık

850li nolari açmayın arkadaşlar ben asla açmıyorum dün de eşime meal geldi PTT yurt dışı kargonun ulaşmadı.ama.kargo ödemesi için tiklayin diyor bizde anında sildik bizim kargo filan yolladığımiz yok bu sıralar çok bu dolandırıcılar dikkatli olalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…