Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım. Gayet güzel dikkat ermişsin piknikte

Durum vahim kaptanım. Yazliktaysaniz uygun bir tartı al hep orada kalsın. Az bir süre de değil neredeyse bir ay kayıp olacak.

ozlemon kaptanım naptın neolcak simdi tartı işi
Canlar aldım tartımı bugün 400 teleye. Yağ oranı da ölçüyormuş denemedim daha ama düşük mü tartıyor ben mi kilo verdim anlayamadım. Çok büyük dirsek yok evde aç karınla 70 lerde geliyordum bu tartıyla tok 70lerde çıktım.

Tartın hayırlı olsun canım. Kilo vermissindir inşallah. Eve gidince hep bu tartiyla devam edersin karşılaştır bakalım gerçekten farklı mı tartiyor.

Afiyet olsun canım. Bebeğine geçmiş olsun. Şisme , morarma var mı ?

Günaydın herkese bol eksili gün olsun Ben çok yoğunum ev taşıyorum yavaş yavaş toplanıyorum o yüzden giremiyorum pek dün de yeni eve gittik temizlik için
Dün çok abarttım hamur işi ne varsa yedim üstelik çarşamba zannediyordum
Sabah da kalktım suyumu içtim iki lokma kekimi de yedim üstüne az önce telefonuma cuma mesajı gelince anladım cuma olduğunu neyseki eksideyim yine de ama dikkat etseydim çok güzel bir eksi muhakkak gelecekti tabi

Geçen cuma 71.65
Bugün 71.05
Fark -600 gr

Elhan Ellssa

Geçen cuma :53.1
Güncel:51.8
Fark :1.3
etiket nasıl yapılıyor @ şunu denedim olmadı .ben bu hafta aktif olamadım aşırı moralim bozuk kusura bakmayın Enpara dolandırıcılıgı yaşadım.çok yoğundum o sıra arayan numara tüm bilgilerimi söyledi teyit etti şuan kartınız kopyalandı dendi o ara kart kapansın diye tuşlama yaptım dolandırıcılarada tabi şifrem gitmiş oldu.4 bin TL o anda havale yapmışlar kredi başvurunda bulunmuşlar .yediklerimi paylaşamadım o sebepten

Geçmiş olsun canım bir zararın olmaz inşallah banka ödeyecek mi geri

Kolay gelsin safişim benim gene de o arada eksi gelmişsin Taşınma bitince daha güzel motive olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…