Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evettt canımm nedense hic acıkmadım hatta gece 10bucukta başladım ama uyudum hemen
Kızım hep oyalıyo beni kacgundur 🤣 yoksa oturdugum yerde acimdan ölürüm😂
en iyisini yapiyorsun, acliktan zafiyet gecirmiyoruz sonucta. Yeme hazir istahin yokken :KK70: :KK70:
aferin kizina, devam etsin boyle :KK70:

Canlarım Günaydınnnn

Ailemin yanında olunca burayı biraz aksattım biliyorum ama bu gece evime dönüyorum.

1 Ağustos Menü ve Spor Bildirimi
11.30 1 yumurta, 1 domates, kk kadar peynir, 5 zeytin, 1 küçük yaz helvası

19.00 3 parça ızgarada tavuk , salata, ayran

7000 adım

2 Ağustos Menü ve Spor Bildirimi

09.30 1 fincan şekersiz kahve

(Kız kardeşimin başka bir okula tayini çıktığı için gün boyu koşturduk. Bu sebeple tek öğün yapabildim. )

19.00 5 köfte, 2 yk makarna, bol salata

10.241 adım

♥️ Elhan Elhan ♥️ ozlemon ozlemon ♥️ DeryaOnDiet DeryaOnDiet
masallah masallah , nazar degmez insallah :KK66:
evinin disindayken hele hele ki ailenin yanindayken bile boyle dikkat ediyorsan, kuzum sen yakinda ulasirsin hedefine, masallah

afiyet olsun canim, yine cok guzel bir menhu, ve adimlarrrr sahanee ] ♥️ [] ♥️ [
Teşekkür ederim canımmmm 🙏🏻
Gunaydin kknin fit hatunlari
dunku menum
(diyetisyen menusu - ekmek biraz fazla gibi biliyorum ama buna ragmen minimum 1-1,5 kilo hedefliyoruz )

sabah: 1 haslanmis yumurta, bolca yesillik, 1 dilim tam tahilli ekmek, 1 dilim peynir, 1 domates
oglen: 100 gr et, 1 kase salata, 1 dilim tam tahilli ekmek
ikindi: 1 kase yogurt, 3 tane kepekli grissini
aksam: 1 bardak sut, 4 tane kepekli grissini

su: 3lt
spor: 15dk dans, 20 dk bisiklet

ozlemon ozlemon Elhan Elhan asliogretmen asliogretmen
afiyet olsun Deryacığım, diyetisyenin vardır bir bildiği ☺️
ADINIZ: ozzybal
YAŞINIZ: 36
BOYUNUZ: 174
KİLONUZ: 78
HEDEF KİLONUZ: 65
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Mühendis
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Hamilelik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: -
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Hantal bir görüntüm var, daha zarif görünmek istiyorum. Bir de kıyafetlerim kilo vermemi bekliyor, çoğu kıyafetim 38-40 beden.

Hamileliğimden sonra buradaki zayıflama yarışmaları sayesinde 87 kilodan 74'e kadar inmiştim. Daha sonra 78'e çıktım ve ne yaparsam yapayım istikrarlı bir şekilde kilo veremedim. Burası çok motive edici bir ortam ve kilo verme konusunda çok istekliyim.
hoş geldiniz 💐
Evet ben de işte bu kilo işini çözüp başka şeylere odaklanmak istiyorum. Ben gezmeyi yeni yerler görmeyi çok seviyorum bir yere gitmek istediğimde ertelediğim çok zamanlar oldu. İyi hissetmedim kendimi. sonra sonra bunu aştım.ama istediğim gibi giyinmek istediğim gibi gezmek istiyorum. Bu sene bu yüzden çok zorluk yaşadım. İnanır mısın koca dolapta sadece iki pantolonum oluyordu ve neredeyse tüm sene onları giydim. Benim için çok sıkıntılı bir seneydi.
Artık sıkılmak yok, sıkıntılı günler yok. Beraber her zorluğu aşacağız. Ben buna yürekten inanıyorum. 🙏🏻
ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Aslıhan
YAŞINIZ: 35
BOYUNUZ: 165
KİLONUZ: 75.4
HEDEF KİLONUZ: 58
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Modelist
ÇOCUK SAYISI: 0
KİLO ALMA NEDENİNİZ: İştahlı olmam kilo almamdaki en büyük etken. Sevdiğim yiyecekleri normal insanlar gibi yemiyorum. Bitene kadar yiyorum. İrade yoksunluğum var bu konuda. İki yıl önce 59 kiloya düşmüştüm ama saydığım sebeplerden dolayı ve aşılama tedavisinde kullanılan iğnelerin iştahımı iyice arttırması kilo almama neden oldu.
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: Hayir
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Şimdilerde tüp bebek tedavisine başlayacağımdan dolayı daha fazla kilo almak istemiyorum. Hiç bir kıyafetim olmuyor ve yeni kıyafet almak istemiyorum. Kendime hiç bir şey yakıştırmadığım için paspal giyiniyorum. Eski halime geri dönmek istiyorum..

Bu kilo verme olayını kalıcı hale getirmek istiyorum ama sanırım en zoru da bu. Hep beraber başaralım inşallah :)
hoş geldiniz 💐
Sunları aldım canım: cok da rahat gözüküyorlar , umarım oyledir
çokkkkkk güzelllerrrrrrrr 😍
1 Ağustos Salı

09:00 bir bardak soğan suyu
12:00 bir bardak kayısı çayı
13:30 şekersiz türk kahvesi
14:00 bir bardak fanta
14:30 bir haşlanmış yumurta bir adet domates 5 adet zeytin.
17:30 bir bardak kiraz sapı çayı
19:30 130 gram köfte salata
20:00 bir bardak çay iki adet kuru incir
21:00 soğan suyu
22:00 sade maden suyu

1 lt su

Elhan Elhan
canım, soğan suyunu içme sebebini merak etmiş olabilirim. ☺️
biricik kaptanım, yazdım azıcık gecikmeli de olsa :KK68:
Bugunku menum
Sabah: 1 dilim ekmek, 1 haslanmış yumurta, biber
Öğlen: 1 porsiyon fırında da tavuk, 2 kase salata, 1 tane sebzeli köfte
Ara: 1 nektarin, 1 bardak hindistan ceviZi sütü
Aksam - 19:00- 1 dilim tam tahıllı ekmek, 1 kase cacık

Su:2 lt
Spor: 40dk bisiklet
Elhan Elhan ozlemon ozlemon asliogretmen asliogretmen
harika gidiyorsun Deryacığım ♥️
masallah masallah , nazar degmez insallah :KK66:
evinin disindayken hele hele ki ailenin yanindayken bile boyle dikkat ediyorsan, kuzum sen yakinda ulasirsin hedefine, masallah
inşallah deryacığımmmmm. Beraber hedefimize ulaşacağız . Ölmek var, dönmek yok. :KK5:

Teşekkür ederim canımmmm 🙏🏻

afiyet olsun Deryacığım, diyetisyenin vardır bir bildiği ☺️

hoş geldiniz 💐

Artık sıkılmak yok, sıkıntılı günler yok. Beraber her zorluğu aşacağız. Ben buna yürekten inanıyorum. 🙏🏻

hoş geldiniz 💐

çokkkkkk güzelllerrrrrrrr 😍

canım, soğan suyunu içme sebebini merak etmiş olabilirim. ☺️

biricik kaptanım, yazdım azıcık gecikmeli de olsa :KK68:

harika gidiyorsun Deryacığım ♥️

inşallah deryacığımmmmm. Beraber hedefimize ulaşacağız . Ölmek var, dönmek yok. :KK5:
Sağol canım. İnş görelim su hedefleri.

ozlemon ozlemon Elhan Elhan

aç karna; sirkeli su
11.00
Kabaklı mercimek çorbası 2 kepçe
1 tatlı k. Ezme
Ince kepekli grissini 1 tane
16.00
Birtane Imam bayıldı
2kaşık bulgur pilavı

Leslie -15dk
Salata detoksu 2.5 litre

olur canim, tabiki sirayla. Gayet guzel dusunmussun. spor onerileri isterssen baslangictan ileri duzeye diyetisyen linkler verdi paylasabilirim.
Sitede spor salonu var kosu bandinda yarim saat yururum diye dusundum baslangic icin bide tibetin beslisi diye hareketler var onlari yaparim diye dusundum
Ama cok tesekkur ederim ilgin icin 💞

Ben pek aktif degildim bugun yogun birgundu
Sabah 10.30
Yarim haslanmis yumurta
Beyaz peynir
Domates salatalik
1.5 tb ekmegi

Ara 13.00
DIbek kahvesi
1 adet hurma topu zuber gibi yaptim

Aksam 18.00
2-3 adet izgara tavuk
Salata
Ayran

Piknikteydik 2 adet hurma topu yedim yine herkes cips cekirdek yerken bende hurmalarimdan yedim 🥳 yemeyerek kendimi odullendirdim ama su icemedim
Su 1 lt uyuyana kadar 2 olur insallah
Elhan Elhan DeryaOnDiet DeryaOnDiet

Herkese hayirli aksamlar. Bu hafta piknik ve misafirle gecti menulerimin diyetle alakasi olmadigi icin yazamadim malesef.Bu haftada izinli yazilabilirmiyim Elhan Elhan kaptanim

X