Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tatlışlarıııım dün akşamdan beri yoğundum biraz giremedim. Bu günde bahçeye gittim çalıştım ohhh bir güzel toprakla uğraşıp kötü enerji attım

Menümü yazayım hemeeen
Sabah 11.00 kahvaltı
Omlet, pişir küçük patates, 4 ceviz çilek harnup özü

2. Öğün saat 17.00
Fırında kabak 4 kaşık ev yoğurdu

Saat 20 de
Normalde böyle öğünüm yok ama bahçeden gelirken süt almıştık mayalamak için. Kaynatınca bir bardak içtim

Su 1.5 litre
Spor 1 saat çapa ve bahçeden ot temizleme
Limoni026 Zipzip- Cordelia

Kızz olurmu herseyden önce sağlık ve cocukların nezaman iyi hissedersen buyur gel

Tamam canım. Listede güncelleme yaparım. İşlerinin hallolmasini bir an önce kaldığın yerden yoluna gitmeni diliyorum. Cumadan pazartesiye 1.7 gr verme potansiyelini unutma tatlım...

Sabah;11.00
4 catal patates kızartması
8 zeytin
Yarım simit
1 dilim peynir
Sekersiz çay

15.30;Dukan birası
16.00; filtre kahve
Akşam yemeği;17.30
Fırına tavuklu karışık sebze
Kefir

1.5itre su

Yogurt kürü yatmadan

Nezamandır simit simit yazıyosun senin yüzünden seçime giderken aklıma geldi Elhan ama iyi gelmedi ben sok yanii bi tuhaf hissettim
Cordelia
Limoni026

Menü harika,akşamı hafif bir salata ile kapatmanda yarınki tartı günümüz için idealafiyet olsun canım
Afiyet olsun canım
Pastalar, sarmalar, adanalarrr
Harikasın yineee afiyet olsunAhh o bahçe işleri yok mu 1 saat çapa ve ot temizlediysen benim gözümdeki en büyük sporu yapmıssın zaten

Afiyet olsun Aaa ilk defa diyete ters ürünler tüketilmiş, hem de pazar günü Dikkat et kaptanoşum yarın tartı günü

Ah kaptanım. Kabakcigiller yiyecek yarın bizi. Bugün oğlumun doğum günüydü. Ben de kaçamak yapmış olabilirim
Afiyet olsun kaptanım.

Afiyet olsun Aaa ilk defa diyete ters ürünler tüketilmiş, hem de pazar günü Dikkat et kaptanoşum yarın tartı günü
Vallahaa kocam evde olunca böyle oluyoruz cano yaaa 1 haftadır dogru düzgün yiyemedim bugün sabah aç karna içemedim geç geldik eve kahvaltı hazırla derken basım dondü oturdum yedim sabah ac karna ictiklerim istahımı kesiyodu az yiyodum ondan ama sanmam aldığıma baya hareketliydim bugün hic oturmadım

Sporuna bayıldım canım.. aynı spordan ben de fazlasıyla yaptım bugün bahce işleri güzel kalori yaktırıyor

Ooo kaptanlık sana yaradı bakıyorum

şaka bir yana ben de aldıgını düşünmüyorum.. Bu yolda fazlasıyla emek harcıyorsun arada küçük kaçamaklar olabilir, afiyet olsun kapto

şaka bir yana ben de aldıgını düşünmüyorum.. Bu yolda fazlasıyla emek harcıyorsun arada küçük kaçamaklar olabilir, afiyet olsun kapto
DImii ama leslie edemedim 3gündür regliyim hassaslasıyo vücudumuz oyuzden saldım ama gramına vermişmiyimdir bilmiyorum belki durmustur kucuk kaçamağımda hepte kahvaltıda oluyor hic aksama etmiyorum yani bide o var bakalımm hangimizz kazanacak ve birini sececezz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…