Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ah kaptanım. Kabakcigiller yiyecek yarın bizi. 🥺 Bugün oğlumun doğum günüydü. Ben de kaçamak yapmış olabilirim :KK14:
Afiyet olsun kaptanım.

Yok yok elhanım sabah baktım hatta almışım 😵‍💫 nasıl oldu anlamadım. Kabaklar bana yaramadı 😘😘😘
28 Mayıs pazar

Sabah
Türk kahvesi

Öğlen
Menemen, 2 çok tahıllı ekmek, 1 kase yoğurt, biraz peynir

Ara
2 hurma

Akşam
Kabak sote, 1 kase yoğurt, 1 salatalık

Su:2 lt
Spor henüz yapılmadı. Yapabilirsem yarım saat Leslie yapacağım🥱 Elhan Elhan Jou Jou
Süpersin kaptaniçem 💜💜🌺🌺 afiyetler olsun 🌼🌼🥰

Sabah 8.30 4 yudum Türk kahvesi
Saat. 09.30 1 bardak çay
Saat. 12.00 1 kase çorba
Saat 14.00 gibi 1 bardak çay
Saat 17.30 1 kase çorba 1 küçük ekmek foto atıcam
Su 1 lt
20 dakika yürüyüş puan tablosuna bakamadım akşam inceleyeceğim isten yeni çıktım
Son anda moralim bozuldu bu gecelik rulo gofretten yedim birkaç tane olsun nazar boncuğu diyelim bi daha olmaskn.
2.foto öğle yemegi
1.aksam o ekmeklerden 1 tane yedim
12 Saat çalıştım bugün canım çıktı ya pff az bile yedim :)

Eklentiler

• 20230528_165028.jpg
    20230528_165028.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 35
  • 20230528_122028.jpg
    20230528_122028.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 24
DImii 🙈 ama leslie edemedim 3gündür regliyim hassaslasıyo vücudumuz oyuzden saldım ama gramına vermişmiyimdir bilmiyorum belki durmustur kucuk kaçamağımda hepte kahvaltıda oluyor hic aksama etmiyorum yani bide o var 😁😁 bakalımm hangimizz kazanacak ve birini sececezz
Kapto benim umudum çok yok🤣 ama maviş kızlarım arasında diyete ve spora çok sadık olanlar var.. Takımımdan çok mu çok umutluyum🥰

Dünki menüm Du aç yattım aşko yaa
Bugun ki menüyede atim ben şimdi
Hee tarihiyide yaz askom karışmasın
Cok aç bırakma diyorum ya aç karna birşey icip yağ yakarsan daha cabuk zayıflarsın bak ben acıktım yoğurt kürümü yedim simdi istahım gitti

X