Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın nereden yazıyorsun. Gece 3 de canını ne sıktı yada?
Hoşgeldin

Afiyet olsun canım Sabahki et çorbasına ve patatesli yumurtaya güveniyorum inşallah akşam açlık krizi yaşamamışsındır Kabakçı isyanına demek sen de katiliyorsun

Hoş geldin girl Bu hafta bizi cumaya kadar takip et. Hoşuna gidersek tabi ki bize katılabilirsin. İlk sayfada formumuz var doldurursan tanışırız. Günlük yediğin içtiğin ne varsa saat veya öğün olarak bildirmen gerekiyor. Şimdilik bunlar var. Merak ettiğin hususları sorabilirsin. Moniyi tanıyorum o da beni tanır. Ben de oynakbasi34 ün takimindaydim.

Afiyet olsun canım Sabahki et çorbasına ve patatesli yumurtaya güveniyorum inşallah akşam açlık krizi yaşamamışsındır Kabakçı isyanına demek sen de katiliyorsun
Yok abla acıkmadım iştahım yok, hatta bu şekilde yemek midemi rahatlattı.
.
.
.
.
.
G~U~N~A~Y~D~I~N

Günaydın nereden yazıyorsun. Gece 3 de canını ne sıktı yada?
Hoşgeldin
Yok ben öyle uyandım:) çok şükür sıkıntılı dönemleri atlattık
Bugünden sonra da gececi olacağım geceleri hep ayakta olup gündüz uyurum birkaç saat
Hos buldum
Tamamdir dolduruyorum ve birazdan tartilayim
Cumadan cumayaydi ama ben pazar başlamış olayım
Hoş buldum

Afiyet olsun canim

ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Lonely Single Girl
YAŞINIZ: 35 buçuk:)
BOYUNUZ: 153
KİLONUZ: 65.4 kg
HEDEF KİLONUZ: 55
MEDENİ DURUMUNUZ: Bekar
MESLEGINIZ: Resepsiyonist
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Aç gözlülük:)
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Varisim var
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Rahat nefes alabilmek , istediğimi giyebilmek
.Son bir buçuk senede diyet yapmadan günde 15 km yürüyerek ( bunu sadece 6 ay yaptım) ve aksamları yemeyer3k 24 kg vererek 84 buçuk tan 60 a düştüm ama son 1 a6lyda 6_7 kilo aldım cips ve ekmek ve çikolata yedim daha doğrusu gömdüm.

Artık yeter nefes alamıyorum ve göbeğim förtledi.
Bu nedenle aranıza katılmak istiyorum

Eklentiler

• 20230528_092632.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 24

Şuna bakar misiniz iş arkadaşım bana cips ayırmis yersin diye :)
Ama yemeyecegjm asla ,kesin karar bıraktım
Zaten suratımda sivilce de yapıyor alerji hatta sivilce ötesi kızarıklık yapıyor.
Bir de dün otelde düğün vardı
Yüzde yüz yemekte pasta var ne yapılamaz kizlarrrr
Cips neyse de pastaya nasıl hayır dicemmmmm

Ne güzel kilo vermişsin ben de hergun 10-15 bin adım atmaya çalışıyorum. Hoşgeldin bu arada. Mutlaka geri aldığın kiloları fazlasıyla verirsin
Hala yürüyüş yapıyor musun?

Ben cordelia 93 kilodan 60 a indim. Şimdi yine 80lere ulaştım. Tekrar 60-65 olmak istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…