Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ekmek dışında herşey güzell

Sevgili kaptanoşum öncelikle şunu belirtmeliyim ki çok çok iyi gidiyorsun afiyet olsun Ama beni de etiketlemen gerekiyor
Menü çok güzel afiyet olsun yalnız spor veya adım göremedim onları da eklersen çok daha güzel olur. Bir de suyu ne kadar tüketiyorsun onu da yazmalısın
Özel bir günde kaçamaklar oluyor.. Adım sayısı yediklerini yakmıştır, afiyet olsun
Menü, adım ve su gayet yeterli.. Afiyet olsun canım

Yok kızzz seni etiketliyomuyduk ben öyle anlamadım Elhan dogrumu tesekkur ederim bebeğımm Limoni026

Çocuğunun doğum günü kutlu olsun Menekşecim. Kahvaltıdan sonrası senin alistigim menülerine benzemiyor. Afiyet olsun. Neyse ki cumaya çok var.

Çocuğunun doğum günü kutlu olsun Menekşecim. Kahvaltıdan sonrası senin alistigim menülerine benzemiyor. Afiyet olsun. Neyse ki cumaya çok var.
Teşekkür ederim. Evet maalesef kötü oldu. Düzeni bi bozunca devamı geldi. Moralim bayağı bozuldu.. yedim ama mutlu değilim.. karnım bayağı şiş kabızlık da yaşıyorum. Tadım kaçtı

27 Mayıs ctsi

Öğle
3 kaşık kurutulmuş patlıcan, 5 yaprak sarma, yarım poğaça, 1 küçük dlm yaş pasta(kutlamada idim)

Ara
2 hurma

Akşam
Lavaş dürüm döner, salatalık turşusu, ayran

Ara
1 nektari

Su: 2.5 lt
Adım:6922 Elhan Jou

Eklentiler

• Screenshot_2023-05-27-23-11-08-835_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…