Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tatlım günü kapattım bir tek meyve hakkım kaldı. Uzandım kanapeye bir gözüm haber ayrıntılarında bir gözüm telefonda. Yağmur olmazsa yürüyüşe inerim. Bende haberler böyle. :KK69:
Childdevelopment Childdevelopment 'ya canlı bağlansak keşke aklım onda biliyor musun :işsiz:

Dostum misafirleri yolladım kendimi de tuttum hizmet ettim hep yememek için,😂🥰 1 taş kadayifi 5 tane yaprak sarma yedim ama kahvaltı yapmamıştım akşam da sadece cacık yiyeceğim 🥰🥰

Canım sabah yumurtalı, peynirli bol yeşillikli, olmazsa olmaz çiğ kuruyemişli doyuncaya kadar kahvaltı yapiyorsun, beş saat sonra sebze veya protein içeren bir yemek daha ...ekmek kesinlikle yok.
Glisemik indeksi yüksek gıdalar yasak , şeker yok...paketlenmiş her türlü gıda yasak...mantığı sebze, protein, sağlıklı karbonhidrat
Anladım yaptiğım şeyler aslındaa

Kahvaltılık Yulaf Lapası Tarifi'nin Malzemeleri​

• 1 su bardağı süt
  • 4 yemek kaşığı yulaf ezmesi
  • 1 tatlı kaşığı kakao
  • 1 çay kaşığının ucuyla tarçın
  • 1 tatlı kaşığı bal
  • 1 adet iri boy muz
  • 4- 5 adet çilek
  • Ceviz kırığı
  • Kahvaltılık Yulaf Lapası Tarifi'nin Yapılışı​

1. Öncelikle süt, yulaf ezmesi, kakao ve tarçını sütü çekip lapa olana kadar dibine tutmaması için ara ara karıştırarak kısık ateşte pişiriyoruz.
    2. Muzun yarısını çatal yardımıyla eziyoruz kalan yarısını üzerine doğrayacağız.
    3. Yulaf sütünü çekince altını kapatıyoruz içine bal ve ezilmiş muzu ekliyoruz güzelce karıştırıp uygun bir kaseye döküyoruz.
    4. Üzerine yarım muzu, çilekleri ve ceviz parçalarını serpiyoruz.
    5. Sevdiğiniz canınızın istediği herşeyi bu aşamada kullanabilirsiniz.
    6. Ben buzluktan çilek kullandım diğer donmuş meyveler de denenebilir. @menekse_kokusu
Tarif süper bu sabah yedim glutensiz yulafla bayıldım 😊😘

X