Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağol canım.ikinci dönem üstten ders aldım.2. sınıftan vizeler bitti hepsi iyi şükür.Finallere çalışıyorum.sen nasılsın
Allah zihin açıklığı versin. Finalleri de başarıyla geç inşallah. maşallah halletmişsin sıkıntıları.
Benim okul defterim kapandı nöbet yok yazılı yok iyiyim çok şükür. Zayıflama derdindeyim şu an.

İnşallah.ne güzel Elhanım darısı başıma.çölyak beslenmeye de alıştım.Ben de zayıflamak istiyorum kendi kendime kalınca olmadı.

İnşallah.ne güzel Elhanım darısı başıma.çölyak beslenmeye de alıştım.Ben de zayıflamak istiyorum kendi kendime kalınca olmadı.
Çölyak beslenme çabuk kilo verdiriyor diyorlar. Kendi kendine çok zor tatlım gel beraber zayiflayalim. Ben başaramiyorum tek başima . Burada olmam lazım yoksa zihnimde pideler, dolmalar , tatlılar geçit töreni yapıyor. şu akşam menüsü yazma zorunluluğu var ya onun sayesinde kendimi frenliyorum.

Aynen kendi kendineyken canın sürekli bişey istiyor.Burada olmadan olmuyor.Çölyak beslenme iyi de ekmeği çok kalorili Elhanım iki dilim ekmek bir tam beyaz ekmek kalorisinde.Birakmaya çalışıyorum zorlanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…