Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Kaptanim destegin icin minnetarim cok tesekkur ederim.iyiki varsin gecmisi okuyamacagim galiba gecmis olsun diyen herkese sonsuz tesekkur ederim . MAKE UP_ hosgeldin canim lavinia da yeni takiminda basarilar dilerim
Rica ederim amacımız zayiflamaksa feda olsun. Maşallah kızlarımız çok gayretli ne yaparsak seve seve

Bide ödem yaptım şimdi aranızda kesin yedi kaçamaklar yaptı diyen olucak ama kaçamak yapmadım ve yemedim yüzüm ellerim bile şişti neden ne yaptı hiç bi fikrim yok olsun diyete tam gaz devam biraz maydanoz tüketimini arttırırız olur biter tavsiyesi olanı memnuniyetle dinlerim

Geldiiimmm

oyuncuların makyajları falan genel hazırlık diyoruz
hoşgeldiiiin tatlışııım özlemişiz eveeet
İznimin ilk günü çok güzeldi 2. Günü idare ederdi dün kahvaltı çok az yaptım sonra akşama kadar bişey yemedim çünkü eşim mangal yspıcaktı aklam yemeğini 10 da yedim
canım hiç önemi yok ızgara yediysen zaten sorun değil. öbür türlü de bugün yarın telafi edersen hemen durum düzelir sıkma canını bebişimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…