Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende de -100 gr gorunuyor:işsiz: Mavikus_ Mavikus_
Cuma:64.4
Ptsi: 64.3
Canım geçen hafta iyi kilo verdik. Vücut kendini dengeliyor hormonlar yeni vücuda göre salgılanacak kontrol durumunda şu an. Ben kendim için bunu bekliyordum. Biz ayarı bozmadan yola devam edelim. Kilo verme süreci sağlıklı bir şekilde devam edecek. Yine de tebriklerimi kabul et. :KK60: gelin pastası insaflı davranmış bu arada :KK48:

Canım geçen hafta iyi kilo verdik. Vücut kendini dengeliyor hormonlar yeni vücuda göre salgılanacak kontrol durumunda şu an. Ben kendim için bunu bekliyordum. Biz ayarı bozmadan yola devam edelim. Kilo verme süreci sağlıklı bir şekilde devam edecek. Yine de tebriklerimi kabul et. :KK60: gelin pastası insaflı davranmış bu arada :KK48:
Canim Elhanimm cok tesekkur ederim insallah cuma tartisinda daha guzel sonuclar aliriz🥰 Bende seni tebrik ederimm:KK5: Cok kucuk yedim amaa🥲😅

Kızlar canlarınızı sıkmayın. Kontrol tartisini tam da bunun için yapıyoruz. Hafta içi önlemimizi alalım dikkat edelim diye. :KK5:Şok diyetler yaparak metabolizmamızı yavaşlatmayalim. Sebze , protein ve sudan destek alabiliriz. Cumaya kadar eksi goreceginize inanıyorum yeter ki karbonhidrat ve kacamaklardan uzak duralım. :dua:
evet evet.. aslında daha fazla bekliyordum sağlam yedim yani..
neyse cumaya kadar telafi ederim ben onu ya :spor: :spor: :spor:

cuma: 62,70
bugün: 63,10
fark: +400 :KK43:

dün inanılmaz kötü beslendim ama bugün şahane bir salata hazırladım kendime ton balıklı, yumurtalı booolllll yeşillikli, yanına da güzel bir çorba dünü dengeleyeceğim

cumaya eksiyim canımm kaptanımm :KK60::KK200::KK49:

Jou Jou
Tammmm iste olsunnhaftada birgün bile ödüllenebilirsinn dün böyle yendiyse bugün güzel bi bol protein alıyoruzz daha yeni baslıyoruz en önemlisi cuma günü bol eksiğin olsun canımm😎😍😍😍 ozaman şahane 400 gramın yarına gider💣💣

X