Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım yasemin nedense aklıma geldin bi bakayım dedim. yazdıklarına üzüldüm. Rabbim yolunu açsın zorunu kolaylaştırsın. her zorlukla beraber bir kolaylık vardır muhakkak. bi
kapı kapanır diğeri açılır kapatma kendini. geçecek inşallah 🙏 kırık kalbinden öpüyorum balım:KK36:
Canımsınnn 🥰 ilaç gibi geldin çok teşekkür ederim, amiinnn canım 🥰
Ben de seni güzel yüreğinden öpüyorum 😘

Teşekkür ederim canım ❤️

Amin ablacım sağ olasın🥰

Vaaav maşallah😍😍

Sonunda birbirimizi yakalamışiz🤗🤗

Canım yeni gordum, cuma bı sure ara vereceğimi yazdigim için hiç bakmamıştım buralara🥺 Mavikus_ Mavikus_ um nasıl yapsak? Tam da sınav haftası okul da yoğun olacak bu hafta🥺
Aaa öyle mi, sen kaç kilosun canım 😊

Afiyet olsun , maydanoz çorbası nasıl Tarif var mı?

Bizimki de acti şimdi gönül dagini 😴
Canım kendim uydurdumm maydanoz sapları falan cok vardı atmadım maydanozda vardı kırmızı mercimek
Taze sogan
Maydanoz
Pulbiber
Karabiber
ZErdeçal
Yapip kaynatttım blendir geçirdim
Istersen içine tavukta ekleyebilirsin didikleyip protein

İyi geceler herkese bugünkü menüm
Kahvaltı
İki sahanda yumurta
Oglen
Bir tabak fellah koftesi
Ara
Cips
Dondurma
Abur cubur yediğim için aksam yemeği yemedim
Karpuz ve yarım elma
Bir buçuk litre su
Bu bir buçuk saat yürüyüş
Jou Jou @CordeLia
Cipsiyii unutalımm 🥲 bende cok severim kocam karşımda yedii ama ben hedefime ulaşmam için yemedim istemedim dun ehh iste olmus dengesiz oldu beslenme ama bugün düzeltiyoruz o halde dimi bol protein 🥰🥰

Ailecek yürüyüşe çıktık, onlar simit kahve yiyor ,ben şu 🥲
Amaa yürüyüşle çok güzel kapatıyorsunn onlar yesinn onlar alcak ama sen incecik olcaksınn tempo gibi yürüyüş😍😍😍😍 onlar dicek kilo aldım sen diceksin iyiki yememişimm bi simit içinde 5küp şeker varmış 😓

Ailecek yürüyüşe çıktık, onlar simit kahve yiyor ,ben şu 🥲
Oooo harikasın tatlışım bunların karşılığını alacaksın biliyorsun 😘😘😘
1684656777115.png

Teşekkür ederim canım ❤️

Amin ablacım sağ olasın🥰

Vaaav maşallah😍😍

Sonunda birbirimizi yakalamışiz🤗🤗

Canım yeni gordum, cuma bı sure ara vereceğimi yazdigim için hiç bakmamıştım buralara🥺 Mavikus_ Mavikus_ um nasıl yapsak? Tam da sınav haftası okul da yoğun olacak bu hafta🥺
Listeye not alırım tatlım. Sen işine odaklan. Bu süre zarfında sağlıklı beslen olur mu :KK60: :dua:

X