Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah yarım poğaça 1 haşlanmış yumurta 3 zeytin domates salatalık yeşillik 1 kahve yarım avuç leblebi kuru üzüm
Ara 1 armut 10 fındık
Öğle ızgara tavuk 2 3 çatal patates kızartması haşlanmış sebze Salata 1 kahve
Akşam 5 çiğ köfte yeşillik 1 sb ayran
2.5 litre su
7857 adım Cordelia Zipzip- Jou

Eklentiler

• Screenshot_20230520_201925_Huawei Health.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 21
Güzelll kuzumm hattaa leblebi ve ayranla beraber yatmadan önce içersen bagırsakları çalıştırır ve tok tutarr
Çiğ köftemiz dürumsüz ve marulla yendiyse harika adımda şahanee güzel gidiyorsun

Kızcağız bizi izleyecekti direkt canlı yayına girmiş

Ya elimden geleni yaparım. Sadece bugun haric . Bugun arkdaslarla bulustuk ve hem de kitap kulubu için bulusmustuk bol yemeli icmeli geçti
Basaracgiz , eriyecegiz.

Ya elimden geleni yaparım. Sadece bugun haric . Bugun arkdaslarla bulustuk ve hem de kitap kulubu için bulusmustuk bol yemeli icmeli geçti

Basaracgiz , eriyecegiz.
Bugünü senin hatrina ben görmezden gelirim canım. Metabolizmani şaşırtmış olursun hem yarın daha çok kalori yakar nasılsa mamalar gelecek diye

Güzelll kuzumm hattaa leblebi ve ayranla beraber yatmadan önce içersen bagırsakları çalıştırır ve tok tutarr
Çiğ köftemiz dürumsüz ve marulla yendiyse harika adımda şahanee güzel gidiyorsun
Teşekkür ederim. lavassiz ev yapımı. Tekrar birsey yemem sanırım.

Teşekkür ederim. lavassiz ev yapımı. Tekrar birsey yemem sanırım.
Yok hayır yeme canımm baya seyler yemissin çünkü bol su iç istersen zerdeçallı zencefilli limon yoğurt kürü yapabilirsin
Emziriyorsan yeme tabibende emziriyorum amaa kızım11bucuk aylık olunca saldım

Diyet isler cok yapmışımdır halam cok giderdi diyete bende ona uyardım yapardım ezberimde kalmış herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…