Popüler Konu LenaG ile MasterFit

O kadar anlıyorum ki seni ne gelirse öğütme makinesi gibiyim ben de ama bir yerden dönmek zorunda öyle düşünelim yoksa her geçen gün daha büyük sorun olacak

20 MAYIS
SABAH 10:00
limonlu su
KAHVALTI 11:00
1 dilim ekmek
Az peynir
1 yemek kaşığı menemen
1 tatlı kaşığı tahin pekmez
ARA 12:30
türk kahvesi
8-10 kavrulmuş badem
ÖĞLE 15:00
bir kase yoğurt kürü
5 badem
ARA
17:00 yeşil çay
Yoğurt yada ayran
AKŞAM 19:00
Salata
Bol su bitki çayları
Bugün evde olduğum için zor geçicek herşey elimin altında korkuyorum Zipzip- Elhan Jou

Yiğitliğini göreceğiz bugün inşallah keyifli saatler dilerim. Afiyet olsun canım

O kadar anlıyorum ki seni ne gelirse öğütme makinesi gibiyim ben de ama bir yerden dönmek zorunda öyle düşünelim yoksa her geçen gün daha büyük sorun olacak
Gerçekten öyle geçen gün birkaç kaçamak yapalim dedik hir baktik hep günümüz kaçamak olmus detox buldum youtubeden yeşil çay soda limon bir sürahi 2 gün içecem inşallah ödem attirir

Gerçekten öyle geçen gün birkaç kaçamak yapalim dedik hir baktik hep günümüz kaçamak olmus detox buldum youtubeden yeşil çay soda limon bir sürahi 2 gün içecem inşallah ödem attirir
Hem de nasıl attırıyor dukan birası o yalnız tansiyonuna dikkat et canım benim dehşet derecede tansiyonumu düşürmüştü iki günden bir şey olmaz ben abartmışım o zamanlar :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…