Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kevsocum çok geçmiş olsun. Hiç sıkıntı etme her zaman niyetine odaklan. Bizden uzak kalma Sağlıklı beslenmeyi ihmal etme.
Artik sizin peşinizi asla bırakmıyorum güne 3 bin adim la başladım bizim buralar cok yokuşlu diye vok yoruldum akşama doğru bir posta yürüyüş daha yapacağım sağlıkli beslenmeye kaldığımız yerden devam... Teşekkür ederim

Cansın Meryemim evin müsaitse en uzun koridorda tak kulaklığını volta at. Sağlıklı kilo vermeler tatlım. Biz de seni bırakmıyoruz.

Doğru tespit bebeğim bu yüzden kaptanlık yapamam ama seve seve aranızdayım

Ellerine kollarına sağlık❤

Bu hafta çok çok daha iyi olacağım inşallah kaptanımm

Cok teşekkür ederim güzel motive ediyorsunuz
Canım ben yüz kere başladım yapamadım diyet işini biliyorsun. Ama bu kez başladığımda seninle tam aynı kilodaydım gruptan bir gün önce başladım ve geçen hafta tam 3 kilo vermişim odaklanmaya çalış lütfen bak ben 75 i gördüm. 75 az kilo mu hayır ama geçen haftadan daha iyi durumdayım. Eğer dirayet edersem gelecek hafta daha da iyi olacağım seni de bekliyorum takip edicem ona göre birlikte inicez 60 lara

Ay hadi İnşallah ya teşekkür ederim ama cok zor ya ben önceden ac yaşıyordum resmen şuan pis boğaz oluşum iyi kötü herseyi yiyorum nasil bunu birakacam bilmiyorum eşimden bile cok yemeye başladım artik o bile şaşırıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…