Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay hadi İnşallah ya teşekkür ederim 🌹😊 ama cok zor ya ben önceden ac yaşıyordum resmen şuan pis boğaz oluşum iyi kötü herseyi yiyorum nasil bunu birakacam bilmiyorum eşimden bile cok yemeye başladım artik o bile şaşırıyor
O kadar anlıyorum ki seni ne gelirse öğütme makinesi gibiyim ben de 😂😂😂 ama bir yerden dönmek zorunda öyle düşünelim yoksa her geçen gün daha büyük sorun olacak 😘😘

20 MAYIS
SABAH 10:00
limonlu su
KAHVALTI 11:00
1 dilim ekmek
Az peynir
1 yemek kaşığı menemen
1 tatlı kaşığı tahin pekmez
ARA 12:30
türk kahvesi
8-10 kavrulmuş badem
ÖĞLE 15:00
bir kase yoğurt kürü
5 badem
ARA
17:00 yeşil çay
Yoğurt yada ayran
AKŞAM 19:00
Salata
Bol su bitki çayları
Bugün evde olduğum için zor geçicek herşey elimin altında :KK43: korkuyorum Zipzip- Zipzip- Elhan Elhan Jou Jou

20 MAYIS
SABAH 10:00
limonlu su
KAHVALTI 11:00
1 dilim ekmek
Az peynir
1 yemek kaşığı menemen
1 tatlı kaşığı tahin pekmez
ARA 12:30
türk kahvesi
8-10 kavrulmuş badem
ÖĞLE 15:00
bir kase yoğurt kürü
5 badem
ARA
17:00 yeşil çay
Yoğurt yada ayran
AKŞAM 19:00
Salata
Bol su bitki çayları
Bugün evde olduğum için zor geçicek herşey elimin altında :KK43: korkuyorum Zipzip- Zipzip- Elhan Elhan Jou Jou
Yiğitliğini göreceğiz bugün inşallah :dua::KK200: keyifli saatler dilerim. Afiyet olsun canım 💙

O kadar anlıyorum ki seni ne gelirse öğütme makinesi gibiyim ben de 😂😂😂 ama bir yerden dönmek zorunda öyle düşünelim yoksa her geçen gün daha büyük sorun olacak 😘😘
Gerçekten öyle geçen gün birkaç kaçamak yapalim dedik hir baktik hep günümüz kaçamak olmus😂 detox buldum youtubeden yeşil çay soda limon bir sürahi 2 gün içecem inşallah ödem attirir

Gerçekten öyle geçen gün birkaç kaçamak yapalim dedik hir baktik hep günümüz kaçamak olmus😂 detox buldum youtubeden yeşil çay soda limon bir sürahi 2 gün içecem inşallah ödem attirir
Hem de nasıl attırıyor dukan birası o yalnız tansiyonuna dikkat et canım benim dehşet derecede tansiyonumu düşürmüştü iki günden bir şey olmaz ben abartmışım o zamanlar :))))

X