Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Anladim canim taniyoruzdur belki ama burda genelde nikleri biliyorum
Hosgeldin sende tekrardan insallah hedefine birlikte ulaşırız

Güle güle kullan ablacim❤

Gecmis olsun canim
Günaydın kuzum akşam yaptım patatesi harika oldu tavsiye ederim pilavı merak ediyorum onuda deneyince haber veririm

Afiyet olsun canım harika bir menü yine
Teşekkür ederiiim kaptanım
Sagol kaptanim ama sabahki tarti sandigim kadar kotu gosterdi basladigim yere geri dondum maalesef
Canım hiiiç üzülme olabilir kaldığın yerden devam iki ileri bir geri bazen böyle oluyor ama pes edersek üzülürsek biliyorsun daha kötü oluyor bunu bir dağcı gibi düşünelim eli ayağı kaydı diye orada kalıyor mu bu kez adım atacak daha sağlam bir yer buluyor biz de böyle böyle daha sağlam adımlar atacağız

Günaydııın güzeller
Cumayı sabırsızlıkla bekliyorum. Motivasyonun başladığım gibi hala yüksek. Ara ara düşüşler yaşıyorum hemen toparlanıyorum. Bazen bir şeye kızınca ooof biraz bişeyler yesem de rahatlasam diye düşünüyorum sonra kendimi vazgeçirmeyi başarıyorum ama bu kolay olmuyor. Menülerimin resmini özellikle çekip paylaşıyorum hem örnek olsun hem de kusurlu yaptığım şey hemen gözüme çarpsın görseli aklımda kaldım diye. Öbür türlü ne yesem boş bir kuyuya atmış gibi oluyordu. Her zaman eksik kalıyor midem o boş kuyu gibi ne atsam yutuyor hep almaya devam ediyordu. Şimdi yediklerimin görselleri hafızamda fazla bir şey oldu mu zaten gözüme çarpıyor tabağımı bir şekilde dengelemeye çalışıyorum.
Hepimizin duygularına tercüman olmak istedim eğer dayanamadığınız bir zaman olursa durun ve sakinleşmeyi bekleyin :))) ne yapmak istediğinizi ne durumda olduğunuzu düşünün. aklınız size ne yapmanız gerektiğini söyleyecektir.
Hepinize kocamaaan kocamaaan öpücükler

amiinnn canım benim çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…