Popüler Konu LenaG ile MasterFit

16.05.2023 menüm
Sabah
Bir açma

Öğle
Bir porsiyon pilav üstü ciğer
Salata
Ayran

Ara
Bir magnum mini dondurma

Akşam
Bir kepçe mercimek çorbası
Dört tane kadın budu köfte
Salata

Su 1.5 litre spor 30 dakika tempolu yürüyüş ve 10.751 adım

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Screenshot_20230516_181707_Huawei Health.jpg

diyet listelerinizde ton balığına yer veriyor musunuz? acaba öğle yemeğinde ton balıklı salata mı yesem diye düşünüyorum.. ama ekmeksiz de hiç yiyemem. 1 dilim tbe ile yesem nasıl olur sizce
Tatlım yeşilligin içinde kullanabilirsin. Yağını süz, bol limon sık... afiyet olsun.

Günaydııın güzeller 💙💜💙💜
Cumayı sabırsızlıkla bekliyorum. Motivasyonun başladığım gibi hala yüksek. Ara ara düşüşler yaşıyorum hemen toparlanıyorum. Bazen bir şeye kızınca ooof biraz bişeyler yesem de rahatlasam diye düşünüyorum sonra kendimi vazgeçirmeyi başarıyorum ama bu kolay olmuyor. Menülerimin resmini özellikle çekip paylaşıyorum hem örnek olsun hem de kusurlu yaptığım şey hemen gözüme çarpsın görseli aklımda kaldım diye. Öbür türlü ne yesem boş bir kuyuya atmış gibi oluyordu. Her zaman eksik kalıyor midem o boş kuyu gibi ne atsam yutuyor hep almaya devam ediyordu. Şimdi yediklerimin görselleri hafızamda fazla bir şey oldu mu zaten gözüme çarpıyor tabağımı bir şekilde dengelemeye çalışıyorum.
Hepimizin duygularına tercüman olmak istedim🤗 eğer dayanamadığınız bir zaman olursa durun ve sakinleşmeyi bekleyin :))) ne yapmak istediğinizi ne durumda olduğunuzu düşünün. aklınız size ne yapmanız gerektiğini söyleyecektir.
Hepinize kocamaaan kocamaaan öpücükler 😘😘😘😘😘
Ne mutlu 🥰 Ben de aksine bu 2 gündür yeme dengemi kaybettim tekrar😞😞

Ne mutlu 🥰 Ben de aksine bu 2 gündür yeme dengemi kaybettim tekrar😞😞
Canım baktım ben zaten çok bir kilon yok çok çabuk toparlarsın ben 67 lerde kilo veremiyorum diye uğraşırken bir de baktım 78-79 olmuşum. Hemen toparlan. Menülerini kendine göre belirle bir bakmışsın tık tık gidiyor kilolar 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

Canım baktım ben zaten çok bir kilon yok çok çabuk toparlarsın ben 67 lerde kilo veremiyorum diye uğraşırken bir de baktım 78-79 olmuşum. Hemen toparlan. Menülerini kendine göre belirle bir bakmışsın tık tık gidiyor kilolar 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻
Evet tekrar başlamam gerek.. Yaprak ve sonrasında saldım ve neredeyse yarım kg tekrar artmış😞 Cumaya ne kaldı şurda. Sınıfta kaldım🫢

Tatlım yeşilligin içinde kullanabilirsin. Yağını süz, bol limon sık... afiyet ololsun.
Tamamdir şimdi yapacağım 🥰
Evet tekrar başlamam gerek.. Yaprak ve sonrasında saldım ve neredeyse yarım kg tekrar artmış😞 Cumaya ne kaldı şurda. Sınıfta kaldım🫢
Daha cumaya çok var.. yediklerin hemen yağa dönüşmez bence 2 gün sebze ağırlıklı beslensen suyu artırsan tekrara eksine dönersin 😘

Ahh canım yaaa ben buyüzden yemek istemiyorum yersem baslarım bozulur yaptığım emeğim bosa gider yanii kilonuza ulasmaya çalışın ozaman ödüllendirirsinizz bende dayanamaz yerdim ama artık çok sıkıldım kapadım agzımı

Ama dün yediysen bugün kendine değerlendirr tekrar düşer canım 400 nedir sporla yürüyüşle şipşak halledersin aksamda yogurt kürü ye pulbiber zencefille zerdeçal karıştır limon sık misss yatmadan 2 saat önc eye yat😀

Son düzenleme:
17 MAYIS
KAHVALTI 08:30
1 bardak limon suyu saat 06;30 da
2 dilim beyaz peynir 1 orta boy domates
Yarım sslatalık 5-6 yeşil zeytin
Küçük dilim peynitli börek
5 yaprak roka
ARA 11:30
türk kahvesi
Sütlü yulaf
ÖĞLE
1 bardak yayla çorbası (çorbalarımız karton bardakta)
Biraz göbek salata yağsız
1,5 lt su
2 bitki çayı
AKŞAM
AYRAN
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Elhan Elhan

17 MAYIS
KAHVALTI 08:30
1 bardak limon suyu saat 06;30 da
2 dilim beyaz peynir 1 orta boy domates
Yarım sslatalık 5-6 yeşil zeytin
Küçük dilim peynitli börek
5 yaprak roka
ARA 11:30
türk kahvesi
Sütlü yulaf
ÖĞLE
1 bardak yayla çorbası (çorbalarımız karton bardakta)
Biraz göbek salata yağsız
1,5 lt su
2 bitki çayı
AKŞAM
AYRAN
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Elhan Elhan
Afiyet olsun canım 🌺 menü harika olmuş 👌🏻🌼🌼

X