Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaa teşekkür ederim, ne kadar içtensiniz . Arkadaşımın tavsiye ettiği kadar varmış. İnşallah ben de kilo verebilirim burası sayesinde

İyi akşamlar arkadaşlar, ben de katılabilir miyim aranıza
Hosgeldin aramiza,ilk sayfada kurallarimiz var kurallari okuduktan sonra formu doldurabilir misiniz sizi tanıyalım
Yaa teşekkür ederim, ne kadar içtensiniz . Arkadaşımın tavsiye ettiği kadar varmış. İnşallah ben de kilo verebilirim burası sayesinde
Kim tavsiye etti merak ettim

canım okuyorum ama bir süredir sormadım halini. şimdi nasılsın?
Gün geçtikçe daha iyi oluyorum, arada değişiklik oluyor, cumartesi günü çok iyiydim, iki gündür yine ağrım var, dizimde anlık his kaybı var.
Bugün doktora gittim, bacaklarımdaki ödem normal deyilmiş, lenfler su toplamış, lenf drenaj masajı yazdı, varis çorabını da hergün hemşire gelip giydirecek.

Çok geçmiş olsun Yavaşta olsa hergün mutlaka yürü zamanla daha iyi olursun inşallah
Evet yürüyüş yapmayı çok istiyorum, dizimde his kaybı sık olunca ayakta çok durmamaya çalışıyorum, kendimi iyi hissettiğim zaman kısacık yürüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…