Popüler Konu LenaG ile MasterFit

14 mayıs

Sabah aç karna ; tarçınlı türk kahvesi
Leslie 2 ardından
3yumurtalı bol kıvircıklı maydanozlu dereotlu salata
ananaslı yeşilçay

Ara öğün; filtre kahve
Tekrar 2 saat sonra maden suyu

Akşam ;
Mercimek çorbası
Salata

1.5 litre su

Yatmadan önce yoğurt kürü

Elhan Elhan Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Çok şiştimm regl haftasına geldimm 😪

Bu arada kızlar size püf nokta vereyimm
Patates genelde diyet listesine giriyormuş şöyle akşamdan patates haslayıp dolaba koyup sabaha kadar nişastası kayboluyomuş sabahtan tüketmek gerekir salata niyetine güzel olur
Afiyet olsun tatlım :KK60:
Harika bir menü :KK9:
Patates onerini dikkate alırım enteresanmış.

15 Mayıs 🌼🌺🌼🌺
Sabah sade Türk kahvesi
Kahvaltı Saat 12
2 yumurtalı peynirli omlet, domates salatalık i, 4 kuru kayısı, 3 ceviz, bir tatlı kaşığı harnup özü
451EB112-7512-49DE-A717-93558E38B8C2.jpeg
2. Öğün 16.00 4 kaşık ev yoğurdu, bir büyük kase kinoalı karabuğdaylı salata
AE125E70-CE6F-4FAE-BB58-6AC253598190.jpeg

Su 2 litre
Yürüyüş 7530 adım

74116BB0-B287-4407-B66C-2BA0FBE05135.png
💜💜💜💜💜

14 mayıs

Sabah aç karna ; tarçınlı türk kahvesi
Leslie 2 ardından
3yumurtalı bol kıvircıklı maydanozlu dereotlu salata
ananaslı yeşilçay

Ara öğün; filtre kahve
Tekrar 2 saat sonra maden suyu

Akşam ;
Mercimek çorbası
Salata

1.5 litre su

Yatmadan önce yoğurt kürü

Çok şiştimm regl haftasına geldimm 😪

Bu arada kızlar size püf nokta vereyimm
Patates genelde diyet listesine giriyormuş şöyle akşamdan patates haslayıp dolaba koyup sabaha kadar nişastası kayboluyomuş sabahtan tüketmek gerekir salata niyetine güzel olur
Afiyet olsun canım menü çok iyi 👏🏻👏🏻👏🏻sağol canım patatesi bugün salatama koysam mı bilememiştim. Gerçi benimki haşlanıp beklemiş değildi ama yarın için düşünebilirim 😘😘😘

Afiyet olsun canım menü çok iyi 👏🏻👏🏻👏🏻sağol canım patatesi bugün salatama koysam mı bilememiştim. Gerçi benimki haşlanıp beklemiş değildi ama yarın için düşünebilirim 😘😘😘
Evettt nişastası kayboluyo nişastadan yana kilo alırızz genelde ama geceden haşlayıp dolaba koyarsak sabaha kadar kayboluyomuş gün içerisinde tüketiyormuşsun

Sağoll canımm menü beğendigin icin🥰

15 Mayıs Pazartesi

Bir fincan Türk kahvesi

Sabah
Omlet, 2 çatal helva, 1 maraş çöreği🫢, yarım dl tb ekmek, 3 zeytin, yarım KK peynir, domates, salatalık, biber

Ara
2 hurma, 3 kaju

Ara
1 hurma, 5 badem

Akşam
Izgara tavuk, Yaprak sarması(fazlaca yenildi😶‍🌫️), yoğurtlu semiz otu salatası, biraz karpuz

Su:2.5 lt
Adım:10048 Elhan Elhan Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Eklentiler

• IMG_20230515_204412.jpg
    IMG_20230515_204412.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 29
Çok tok tutuyor canım kesinlikle denemelisin. Ben hepsinden birer paket aldım kinoadır maş fasulyesidir karabuğdaydır haşlayıp haşlayıp salata yapıyorum 2-3 gün yiyorum :))) 😘😘😘
Hic aklıma gelmezzdii bide chia tohumu da iyiymis diyette suyla icende var

Ayy cumadan beri bekliyormuş alıntı🙈üç çocuklu hayatta hem çalışıp hem de her şeye yetişmeye calisinca böyle oluyor kaptanım🙈

🥰🥰🥰

Sirkeli su içmeye başladım şimdi de sabahları🤭

Afiyet olsun ne güzelmiş çorbanın adı😅

👏👏👏 Tebrikler

Etiket bildirimi bana gelmemiş kaptanım☹️okurken gördüm.Simdi yapacağım bildirimi

Hayrolsun inşallah canım🤲🤲çabuk geçer inşallah🤗
Seni cok iyi anliyorum canim uc cocukla bende hicbiseye yetisemiyorum tek fark ben ucretsiz izindeyim. Bende sabahlari sirkeli su iciyorum. Firsat buldukca ugra canim :KK200:

Cordelia Cordelia Mavikus_ Mavikus_ Zipzip- Zipzip- kaptanlarim 63.85 çıktım sabah +150 sanırım günde yüz kere tartilinca hangisi cumaydi hatırlayamadım🙈
Hafta sonu çok dikkat edemedim,menülerimi akşama paylasacagim kaptanım ama adımlarımı attım hep.Hatta sabah da yürüyüşe çıktım 4000deyim su an
Masallah canim yuruyus yapabilmen super. Onumuzde 4 gun va4 biraz dikkatle cok guzel.eksiler gorursun insallah:dua:

15 Mayıs Pazartesi

Bir fincan Türk kahvesi

Sabah
Omlet, 2 çatal helva, 1 maraş çöreği🫢, yarım dl tb ekmek, 3 zeytin, yarım KK peynir, domates, salatalık, biber

Ara
2 hurma, 3 kaju

Ara
1 hurma, 5 badem

Akşam
Izgara tavuk, Yaprak sarması(fazlaca yenildi😶‍🌫️), yoğurtlu semiz otu salatası, biraz karpuz

Su:2.5 lt
Adım:10048 Elhan Elhan Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım 🌼 🌺 Vallahi benim de yaprak sarması yapasım var tutuyorum kendimi 😂😂😂

Bugün diyete başladım daha doğrusu sağlıklı beslenmeye diyelim 😉
Sıkı bir diyet yapmayacağım herseyden az az yiyip porsiyonlarımı küçültecegim suyu çok içip sporumu yapacağım

Bu akşamdan itibaren menümü yazmaya başlıyorum kilo bildiriminide cuma günü yapacağım
Ne guzel baslangicin hayirli olsun canim guzel kilolar ver insallah:KK200:

X