Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• Screenshot_20230515-113621_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20230515-113621_Samsung Health.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 25
Ayy cumadan beri bekliyormuş alıntı🙈üç çocuklu hayatta hem çalışıp hem de her şeye yetişmeye calisinca böyle oluyor kaptanım🙈
Mavis takimin guzel ve fit bayanlari. muhtesem bir motivasyon konusmak yapamayabilirim. Ben hepimizin elinden geleni yapacagina eminim. Yaz yaklasiyor ve fazlaliklardan kurtulmak icin muhtesem bir zaman.Hep birlikte basarabiliriz ben buna yurekten inaniyorum. Bugun odullerimizi yapip kalan alti gunde guzel menuler ve en az 6000 adim ile cuma gunu cok guzel sonuclar alacagimiza eminim. Baslasin bakalim yaris. :KK5:
Cordelia Cordelia
Jasminium84 Jasminium84
S Suskunkardelen
@60kiloyum
M Meryem1306
@Tesnim1903
ZincirKirma ZincirKirma :KK68:
🥰🥰🥰
Gunaydin mavi takimin guzel ve fit bayanlari
:KK5:
Cordelia Cordelia
Jasminium84 Jasminium84
S Suskunkardelen
@60kiloyum
M Meryem1306
@Tesnim1903
ZincirKirma ZincirKirma
bugun baslangic yapmak icin cok guzel bir gun onumuzde 6 gun var ve biraz dikkat ve biraz da sporla kirmizi takima fark atacagiz insallah.hadi guzel bir kahvalti yapalim oncesinde su icmeyi unutmayalim :super:
Sirkeli su içmeye başladım şimdi de sabahları🤭
12 Mayıs

Açkarna ; tarçınlı türk kahvesi
Leslie 2 eşliğinden sonra
Filtre kahve
Üstüne kahvaltı
2 Yumurta omlet
Maydanoz
Salata
3 zeytin

Öğlen ;
Iki kuru hurma
Ananaslı yeşilçay

Akşam;
VIcdan çorbası(detox)
Bol kıvırcıklı salata
Havuc
Tavuk
Maydanoz dereotu eşliğinde

Yatmadan iki saat önce
Yoğurt kürü(pulbiber,limon,karbonat)

Boll su 2 lt

Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- Elhan Elhan
Afiyet olsun ne güzelmiş çorbanın adı😅
Günaydınnn🥰 tartı sonucuçları ilk benden gelsin o zamannn.. 2 günde -800 gr gitmiş görünüyor.. Elhan Elhan
👏👏👏 Tebrikler
Etiket bildirimi bana gelmemiş kaptanım☹️okurken gördüm.Simdi yapacağım bildirimi
ik gündür aktif değildim, yediğime içtiğime de dikkat etmedim hiç, hem uykusuzum iki gündür hem de canım sıkkın :KK43:

kusura bakma Mavikus_ Mavikus_ kaptanım :KK43:

bugün daha dikkatli olacağım inşallah
Hayrolsun inşallah canım🤲🤲çabuk geçer inşallah🤗

Ayy cumadan beri bekliyormuş alıntı🙈üç çocuklu hayatta hem çalışıp hem de her şeye yetişmeye calisinca böyle oluyor kaptanım🙈

🥰🥰🥰

Sirkeli su içmeye başladım şimdi de sabahları🤭

Afiyet olsun ne güzelmiş çorbanın adı😅

👏👏👏 Tebrikler

Etiket bildirimi bana gelmemiş kaptanım☹️okurken gördüm.Simdi yapacağım bildirimi

Hayrolsun inşallah canım🤲🤲çabuk geçer inşallah🤗
Hahahahaha gel beraber içehh😁

Cordelia Cordelia Mavikus_ Mavikus_ Zipzip- Zipzip- kaptanlarim 63.85 çıktım sabah +150 sanırım günde yüz kere tartilinca hangisi cumaydi hatırlayamadım🙈
Hafta sonu çok dikkat edemedim,menülerimi akşama paylasacagim kaptanım ama adımlarımı attım hep.Hatta sabah da yürüyüşe çıktım 4000deyim su an
Cuma 63.6 olarak bildirim yapmissin cumaya eksiye düşersin canim🥰
Ben tartildim eve geldim -400 🥰🥰
Guzel eksi tebrik ederim canim ❤

Bugün diyete başladım daha doğrusu sağlıklı beslenmeye diyelim 😉
Sıkı bir diyet yapmayacağım herseyden az az yiyip porsiyonlarımı küçültecegim suyu çok içip sporumu yapacağım

Bu akşamdan itibaren menümü yazmaya başlıyorum kilo bildiriminide cuma günü yapacağım

İyi günler herkese özür dilerim unutmuşum yazmayı ben bugün sabitim Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip-
Iyi gunler canim sabit olmanda guzel ❤
Bugün diyete başladım daha doğrusu sağlıklı beslenmeye diyelim 😉
Sıkı bir diyet yapmayacağım herseyden az az yiyip porsiyonlarımı küçültecegim suyu çok içip sporumu yapacağım

Bu akşamdan itibaren menümü yazmaya başlıyorum kilo bildiriminide cuma günü yapacağım
Başlangıcın hayirli olsun canim❤

X