Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tarif üç öğün toplam 600 kalori söylemeyi unutmuşum casmincim. :KK60: Afiyet olsun ben cuma günü deneyeceğim. Pazar günüm olduğu için.
benim cuma günleri serbest günüm, sanki yaklaşık 3 haftadır serbest takılmıyormuşum gibi :KK70: :KK23:

pazartesi yapabilirim ben de, zaten bayılırım semizotuna :KK60:

hanımlar ben an itibariyle 60 kiloyum. Bebem iki yaşında. Bu zamana kadar çok denemelerim oldu bir türlü şu 60ı kıramadım doğumdan beri.
En son gebelik öncesi 55 kilo imişim. Hep 58 olsam diyordum da neden küçültüyorum hedefi. 54-55 olmalıyım değil mi? Olamaz mıyım 🥹🥹🥹
Çok motive başladım ben bu haftaya.
Haziran sonu kurban bayramı. O zamana kadar tutacağım şu boğazımı. Burda aktif olursak güzel olur 😍😍
Bence 50 olursun 😍

hanımlar ben an itibariyle 60 kiloyum. Bebem iki yaşında. Bu zamana kadar çok denemelerim oldu bir türlü şu 60ı kıramadım doğumdan beri.
En son gebelik öncesi 55 kilo imişim. Hep 58 olsam diyordum da neden küçültüyorum hedefi. 54-55 olmalıyım değil mi? Olamaz mıyım 🥹🥹🥹
Çok motive başladım ben bu haftaya.
Haziran sonu kurban bayramı. O zamana kadar tutacağım şu boğazımı. Burda aktif olursak güzel olur 😍😍
60 benim hayalim :KK14::KK14:

Bugün ki menüm
Sabah şekersiz Türk kahvesi
1. Öğün saat 11: haşlanmış yumurta, peynir, domates salatalık söğüş
2. Öğün saat 15: 150 gr kadar tavuk, 3 yemek kaşığı siyez bulgur pilavı, söğüş
Akşam 19 ( bu biraz geç oldu 18 de bırakmaya çalışacağım) 2 yemek kaş yoğurt i, bir yerli muz, 1 adet kayısı
Şimdilik 1.5 litre su (anca 2 olur)
7800 cük adım

Bugün ki menüm
Akşam 19 ( bu biraz geç oldu 18 de bırakmaya çalışacağım) 2 yemek kaş yoğurt i, bir yerli muz, 1 adet kayısı
6000 cik adım
Bir de hevesliyim ya daha gün bitmeden hemen yazdım 😂😂😂

Bugün ki menüm
7800 cük adım
Fevkaladenin fevkinde :skandal:

X