Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hanımlar ben an itibariyle 60 kiloyum. Bebem iki yaşında. Bu zamana kadar çok denemelerim oldu bir türlü şu 60ı kıramadım doğumdan beri.
En son gebelik öncesi 55 kilo imişim. Hep 58 olsam diyordum da neden küçültüyorum hedefi. 54-55 olmalıyım değil mi? Olamaz mıyım 🥹🥹🥹
Çok motive başladım ben bu haftaya.
Haziran sonu kurban bayramı. O zamana kadar tutacağım şu boğazımı. Burda aktif olursak güzel olur 😍😍

ADINIZ: özlem
YAŞINIZ: 44
BOYUNUZ:165
KİLONUZ:79 ama tam emin değilim sabah tartılayım
HEDEF KİLONUZ:62
MEDENİ DURUMUNUZ:bekar
MESLEGINIZ:öğretmen
ÇOCUK SAYISI:2
KİLO ALMA NEDENİNİZ:çokça yeme :))) psikolojik açlık.
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:hayır yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: zayıf halimi çok seviyorum. 65 kiloydum ve çok mutluydum.

hanımlar ben an itibariyle 60 kiloyum. Bebem iki yaşında. Bu zamana kadar çok denemelerim oldu bir türlü şu 60ı kıramadım doğumdan beri.
En son gebelik öncesi 55 kilo imişim. Hep 58 olsam diyordum da neden küçültüyorum hedefi. 54-55 olmalıyım değil mi? Olamaz mıyım 🥹🥹🥹
Çok motive başladım ben bu haftaya.
Haziran sonu kurban bayramı. O zamana kadar tutacağım şu boğazımı. Burda aktif olursak güzel olur 😍😍

Ayy küçük bir yalan söylemişim 61im şu an.
😂😂
Doğru tartı cuma sabahı o halde 😎

canlarım, güzel takımdaşlarım :KK60: :KK60: :KK60:

bir fikrim var, canım Zipzip- Zipzip- im gelene kadar ve Cordelia Cordelia m kendini toparlayana kadar biz yavaştan masterfite başlayalım mı?ne dersiniz?
yaza çok az kaldı incecik kıyafetler giyeceğiz kendimizi toparlamanın zamanıdır bence :spor::KK49:
Cuma başlayalım canım 😍

İnşallah ama Elif çok üzülüyor. Herkesin farklı beklentileri var. Kimseyi kırmayayım derken arada kalıyor 😑🙄
canım bu tür ortamlarda illa ki arada böyle şeyler oluyor. yarışmalar zamanı daha zordu takımlar. şimdi burası yine iyi.
hepimizin ara ara alınganlıkları vs oluyor. ama çok şükür art niyetli değil kimse. bu çok önemli. herkesin her sözünü kafaya takmamak gerekli.
o nedenle devam etmek en güzeli ve en doğrusu. birbirimizin hatırı için.... Zipzip- Zipzip-

baş olmak zordur. ama Elif tarafsızlıkla en doğrusunu yapıyor. kimsenin kırılmasına da gerek yok ki zaten. altı üstü diyet yapıyoruz, yapmaya çalışıyoruz. hayatta ne dertler var. bu ne ki... kırmaya, kırılmaya değmez. hoş sohbetle, muhabbetle güzel vakit geçirerek kilo sorunumuzu halletmeye çalışıyoruz. ama bir taraftan da güzel bağlar kuruyoruz uzaktan uzağa...
Elif kaptanlığı çok güzel yapıyor. bunu samimiyetle söylüyorum. herkes yapamaz böyle...

X