Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi bitanem ne olsun tam diyete başlıyım dedim bayram girdi sen nasılsın nasıl gidiyor?
iyiyim canım seninde iyi olmana sevindim bende başladım gibi diyete ama tam düzenimi oturtamadım spora başlayacam yeniden bide suyu artırabilirsem çok güzel olacak
İyiyim bitanem Çok teşekkür ederim. Sağlığına duaciyim inşallah sen de iyisindir.
iyi olmana sevindim canım bende iyiyim çok şükür

Ben de en kısa zamanda tam bir disiplinle başlayacağım inşallah yaza çok az kaldı canım

Sıkma canını canım biliyorsun zaten ödem hemen gider aslında ödem çayı yapsak güzel olur baya fayda ediyor
Hoşgeldin canım düzenli olarak menünü burada paylaşırsan daha motive olursun ve günlük 6000 adımını mutlaka at şartla kendini çünkü yürüyüş insanı zinde tutuyor ve sıkılaştırıyor.. suyunuda tüketmeyi unutma..
kocanıda boşver kendin için fazlalıklarından kurtul
Ben evimde değilim su an. Bir süre tartılamayacağım.
Tamamdır canım hep birlikte bir toparlansak çok iyi olacak gelsin eksiler bende yarından itibaren daha çok dikkat etmeye başlayacağım en son tartıştığımızda kaldım
Afiyet olsun canım Allah kabul etsin
İyi günler herkese dünkü menümü yazayım
Sabah
Bir kahve
Öğlen
Dışarda yedik
Karışık izgara
Akşam çilek ve erik ( çok yedim ne kadar yediğimi bilmiyorum)
Spor yok
Cordelia
Afiyet olsun canım menün çok güzel
Afiyet olsun canım menün harika çok iyi gidiyorsun
Afiyet olsun canım

Teşekkür ederim

Çok haklısın canım, dışarda işim olunca ödem atıcı bişey yapamıyorum.
Artık düzenli bişeyler yapmam lazım, yemeyi düzene koymam lazım, 3 gündür ödem çok, ağrım çok. Damar açıcı bişeyler yapmalıyım, sudan çıkmış balık gibiyim, bir an önce toparlanmalıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…