Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Nasılsın canım hoşgeldin
İyiyim canım. 80 altına dusemedim bı türlü. Oruç ve regl derken elim kolum dökülüyor. Yaşlandım mi kanndegerlerim mi düştü bilmiyorum biraz bitkinim ama oruç güzel geçti hamd olsun. Gerçi yarısını tuttum sayılır başında ve sonunda regl olunca çok komik oldu

İyi olmana çok sevindim canım, bitkin olmanın çok sebebi olabilir, Rabbim yardımcın olsun, kan değerlerinede baktır mutlaka

Kizlar şunun pazartesi olduğu aklımdan çıkmış.Kizim hastaydı.Dun sadece hafif ateş vardı bı kez de kusmustu.Bogazim da ağrıyor deyince üst solunum yolu enfeksiyonu oluyor diye düşünmüştüm ama sabah kalktığımızda cildinde döküntü vardı hemen Dr a götürdüm.İlac başladık, bulaşıcı ama size ve bebeğe bulaşmaz ama abiyi uzak tutun dedi.
Gelemedim buralara

Afiyet olsun tatlım

3 - 5 diye bir şey yok canım hangi tip diyet sana iyi geliyorsa onunla devam et.

Çok merak ettim 30 var mı? Zipzip- koş rekorun kırılmış olabilir

Günaydın tatlım
Zipzip- yanlış okudum de mi yok canım 30 'u yerdim kesin ama durdurdum ama yarısını yemisimdir

geçmiş olsun canım.

olur tabi.
Merhaba kızlar.. benim miniğim hastalandı dün hastanedeydik tartılamadım bugünde iş güç bir yandansa oğlanın nazı guruba bu hafta pek vaktim olmayacak bilginize hepinize hayırlı iftarlar diliyorum
geçmiş olsun canım.

18 Nisan 2023

sahur
pastırmalı dil peynirli omlet
3 zeytin, 2 ceviz
domates biber salatalık

iftar
karnıyarık
pilav
2 yk salata
cacık
jalepino biber turşusu

1/2 tadelle çikolata
1 fincan americano kahve

2 lt ye yakın su

Çok geçmiş olsun canım, inşallah çabuk toparlar
Merhaba kızlar.. benim miniğim hastalandı dün hastanedeydik tartılamadım bugünde iş güç bir yandansa oğlanın nazı guruba bu hafta pek vaktim olmayacak bilginize hepinize hayırlı iftarlar diliyorum
Size de çok geçmiş olsun, inşallah çok çabuk toparlar
Afiyet olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…