Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanim tesekkur ederim.ortalama bisey yazayim dedim 2 3 az yada fazla olabilir tam saymadim acikcasi
Insallah yarin ekside olurum Kaptanim
Olsun canım, afiyet olsun
Sorun şu ki bı ara porsiyon kontrolünü sağlayabiliyor ve istediğimde dur diyebiliyordum ama böyle zamanlarda dur diyemiyorum.Gecen gün hem öğlen hem sabah tahin pekmez yediğim gibi.Normalde sadece sabah yesem olurdu ama dur diyemedim
Teşekkür ederim

Afiyet olsun canim

Afiyet olsun kaptanim ❤

Afiyet olsun canim ❤
Teşekkürler kaptanım

12 Nisan 2023

Sahur
3 hurma

İftar
Şehriye çorbası
Kıymalı domates
Çeyrek pide
Kaşar

1.5 litre su

Zipzip- Jasminium84

12 Nisan 2023
4590 adım
Cordelia Jasminium84

Dün akşam başım o kadar çok ağrıdıkı sersem gibiydim akşam yürüyüşümü yapmadım kaptanım
Afiyet olsun canım, ayaklarına sağlık
Çok geçmiş olsun canım

Evet hatırlıyorum sağlam yerdin sağlam da spor yapardın spora başladığın an takir takir verirsin yine merak etme

Afiyet olsun canım

Günaydınnn
Cumartesi 71.4
Cuma 71.7
Fark +300 Zipzip- Jasminium84
Pazartesi eksideyken şimdi nasıl artı oldu anlamadım.. Bu hafta hiç yürümediğim kadar yürüdüm halbuki.. paketli gıda tuketmemeye çalıştım.. suyu az da içmedim.. Bu hafta da masterfit e devam. Yine olmazsa Bi diyetisyen desteği alacağım sanırım

Eklentiler

• 20230414_082650.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 32
Hurma oruccu nasıl canım, ben birkez hurma diyeti denedim tansiyonum düştü midem bulandı
Geçen hafta: 62,55
Bugün: 62,80
Fark: +250 gr
Yuzde: -0,40

Eki Görüntüle 3233156

Çok üzgünüm sevgili takımım, artı geldim bugün

Reglin azizliğine uğradım sanırım

Zipzip-
Reglden dolayi canım, sıkma canını insanız sonuçta sen halledersin onu en kısa zamanda
Biraz takip et kendini canım, yumurtlama dönemi vs olabilir mi ?

Hoşgeldiniz kilolarımız birbirine çok yakın birlikte sağlıkla istediğimiz bedene kavuşuruz inşallah
Geçen hafta: 62,55
Bugün: 62,80
Fark: +250 gr
Yuzde: -0,40

Eki Görüntüle 3233156

Çok üzgünüm sevgili takımım, artı geldim bugün

Reglin azizliğine uğradım sanırım

Zipzip-
Kaptanım regelden dolayıdır moral bozmak yok regel bitince şişkinlik gider
Ödem olmuştur camın moralini bozma bazen böyle olabiliyor
Canım sebebi belli moral bozma yok sabit çıkman bile iyi bir şey

13.04.2023
Sahur:1bardak su
Akşam:1kase kurufasulye
Fırında tavuk
AyrAn
Zipzip- Cordelia , Jasminium84
afiyet olsun kızlar

Selamlar hanımlar çok gelemiyorum fırsatta olmuyor eşimde grip oldu evdeydi bugün gitti işede erken gelir olmazsam merak etmeyin.
günaydın, çok geçmiş olsun

regl yaklaşıyorsa ondan olabilir canım, ben de aynı durumdayım ne yazık ki, pazartesi eksideyken şimdi artıya geçtim

Reglden dolayi canım, sıkma canını insanız sonuçta sen halledersin onu en kısa zamanda
inşallah canımm

en azından sabit kalmışsın kuzum, haftaya gider inşallah

Kaptanım regelden dolayıdır moral bozmak yok regel bitince şişkinlik gider
inşallah canımm

Biraz takip et kendini canım, yumurtlama dönemi vs olabilir mi ?

Ödem olmuştur camın moralini bozma bazen böyle olabiliyor

regl yaklaşıyorsa ondan olabilir canım, ben de aynı durumdayım ne yazık ki, pazartesi eksideyken şimdi artıya geçtim
doğumdan sonra hiç adet olmadım kızlar.. 2 hafta önce doktora gitmiştim. yakın zamanda olacak gibi de görünmüyor.. zaten inanılmaz şiş bir göbeğim var. gaz sıkıntısı da yaşıyorum

Günaydın canlar
geçen cuma :75.2
bugün:74.5
fark :800 g
yüzde: 1:07

eksiyim ama canım sıkılıyor. gram gram gidiyor. normalde rahat kilo verirdim. spor yapmam lazım.vakit yok
Dün gece sinirden 1 pide yedim nutellayla

Eklentiler

• C3B7F047-D1D0-48D8-A17F-B1C8C27AA228.jpeg
    118,5 KB · Görüntüleme: 22
doğumdan sonra hiç adet olmadım kızlar.. 2 hafta önce doktora gitmiştim. yakın zamanda olacak gibi de görünmüyor.. zaten inanılmaz şiş bir göbeğim var. gaz sıkıntısı da yaşıyorum
ben 2 doğumda da 40 ım çıkar çıkmaz adet oldum canım. ama annem 1 sene olmazmış. bünyeden bünyeye değişiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…