Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Balkon konuşmasını cuma kazanınca yapmayı planlıyorum😜 teşekkür ederim canım, hadi gel seni de alalım yanımıza😍😍😍😍😍😍

Teşekkür ederim kaptanım🤗denk gelmişken zaman kaybetmeden yapalım dedik Elif'im kusura bakma🌷🌷🌷🌷

Amiinnn🌷🌷

Teşekkür ederim kaptanım🥰🥰🥰

Teşekkür ederiz🤗💙💙💙

Tatlı mı😭😭ilk günden😩 porsiyon kontrolünü eminim ki yapıp yatmadan sporla telafi edeceğinden hiç şüphem yok🤗🤗
( Şaka bı yana canım,canımız istiyor illaki,şimdiden afiyet olsun 💙)
İnşallah kaptanım pztsi yanınıza gelmek istiyorum 💕💕💕

tatlımı da yedim muradıma erdim :KK70::KK70::KK70: kahveye devam ediyorum :kahve:
:KK50:uykumu etkilemeyeceğini bilsem 😩kahveye hiç dayanamiyorum
S Suskunkardelen Zipzip- Zipzip-

08 Nisan 2023

sahur 04.45
maydanozlu iki peynirli omlet
7 zeytin, 2 ceviz
domates, salatalık

iftar 19.50
soğanlı döner dürüm
3 çiğ köfte+ marul
domates
1 bardak ayran

2 istiridye tatlısı
1 kupa filtre kahve

sahurdan yatana kadar 2 lt ye yakın su
Çok güzel bir menü olmuş canım afiyet olsun💙

Diyet Salata Diyet Salata @Meryem1306 60kiloyum 60kiloyum Mavikus_ Mavikus_ @bendenizefenim
Mavi canlarım hafta sonu özgür olup yediklerimizi abartabiliyoruz,hele de davet varsa malum. Spor yaparsak gün içinde, porsiyon kontrolünü daha rahat yapıyoruz.
Soruyorum size gerçekten zayıflamak istiyor musunuz?Bu hayatta kendiniz için yapabileceğiniz en iyi şeyin sağlıklı bir beden olduğunu eminim biliyorsunuz.Soruma cevabınız evetse iftar öncesi kime hangi spor uygunsa 15 dk yapar mısınız lütfen?
15 dk, 24 saatin içinde kendiniz için eminim 15 dk biz vardır.15 dk biz yoksa eğer diz probleminiz yoksa ipsiz ip atlayın.Saymaniza gerek yok,nabziniz hızlandım,kendinizi zorlandığımız an 15 sn ara verip tekrar zorlayın. 3 set olacak şekilde yaparsanız çok sevinirim.
Menülerimiz nacizane kontrol etmek isterim eğer musadeniz olursa?İstemem diyen yazabilir🤗
Bir de ben de dahil olmak üzere su dakikadan sonra yediklerimizin fotosunu çekip atsak nasıl olur?
Bazen yediklerimiz sağlıklı olsa bile porsiyon kontrolü saglayamadigimiz için amacımıza ulaşamıyoruz.
Hadi su kisirdonguyu kırıp bu hafta kendi rekomuzu kıralım ve verebileceğimiz en iyi kiloyu verelim canlarım💙💙💙💙
Hep birlikte guzel kilolar verelim insallah kaptanim :KK54:

Zipzip- Zipzip- S Suskunkardelen Cordelia Cordelia
8 nisan cumartesi
Kahvalti
3 hurma
9 tane yesil zeytin

Ara
Yarim muz
4 5 kasik yogurt
Tarcin

Aksam
4 kasik pirinc pilavi
4 kasik tavuk.sote
Salata
Ayran
1 tane zuber
2 hurma
2 litre su
Kaptanim ben bilekligi takmayi unutmusum aksam 5 te taktim adimim az maalesef yarin telafi ederim insallah
Adim 2400

:KK50:uykumu etkilemeyeceğini bilsem 😩kahveye hiç dayanamiyorum

Çok güzel bir menü olmuş canım afiyet olsun💙
eskiden ben de akşamları kahve içemezdim ama sanırım günde 2 tane içe içe alıştı bünye. yine de çok geç içmiyorum. iftardan hemen sonra içiyorum.
aslında tabi iftar karbolu oldu ama artık ayarlayacağız.

8 nisan cumartesi
Kahvalti
3 hurma
9 tane yesil zeytin

Ara
Yarim muz
4 5 kasik yogurt
Tarcin

Aksam
4 kasik pirinc pilavi
4 kasik tavuk.sote
Salata
Ayran
1 tane zuber
2 hurma
2 litre su
Kaptanim ben bilekligi takmayi unutmusum aksam 5 te taktim adimim az maalesef yarin telafi ederim insallah
Adim 2400
gece 12 ye kadar tak bilekliği bence. adımın olur. 3600 adımı azcık oynayarak tamamlayabilirsin canım.

Diyet Salata Diyet Salata @Meryem1306 60kiloyum 60kiloyum Mavikus_ Mavikus_ @bendenizefenim
Mavi canlarım hafta sonu özgür olup yediklerimizi abartabiliyoruz,hele de davet varsa malum. Spor yaparsak gün içinde, porsiyon kontrolünü daha rahat yapıyoruz.
Soruyorum size gerçekten zayıflamak istiyor musunuz?Bu hayatta kendiniz için yapabileceğiniz en iyi şeyin sağlıklı bir beden olduğunu eminim biliyorsunuz.Soruma cevabınız evetse iftar öncesi kime hangi spor uygunsa 15 dk yapar mısınız lütfen?
15 dk, 24 saatin içinde kendiniz için eminim 15 dk biz vardır.15 dk biz yoksa eğer diz probleminiz yoksa ipsiz ip atlayın.Saymaniza gerek yok,nabziniz hızlandım,kendinizi zorlandığımız an 15 sn ara verip tekrar zorlayın. 3 set olacak şekilde yaparsanız çok sevinirim.
Menülerimiz nacizane kontrol etmek isterim eğer musadeniz olursa?İstemem diyen yazabilir🤗
Bir de ben de dahil olmak üzere su dakikadan sonra yediklerimizin fotosunu çekip atsak nasıl olur?
Bazen yediklerimiz sağlıklı olsa bile porsiyon kontrolü saglayamadigimiz için amacımıza ulaşamıyoruz.
Hadi su kisirdonguyu kırıp bu hafta kendi rekomuzu kıralım ve verebileceğimiz en iyi kiloyu verelim canlarım💙💙💙💙
İnşallah kaptanım 😍
Spor konusunda sıkıntı yok
Yeme içme de kendi düzenimde devam edeyim diyorum canım 😘

Balkon konuşmasına bayıldım 👌👌 başarılar diliyorum her iki kaptana da
Sağol bebekim 😍

Selamm
7 Nisan Cuma
9.30 1 tb tost 7 zeytin salatalık havuç
11.30 1 elma
14.00 1 Patatesli yumurta kahve yeşillik
16.00 5 çilek
19.30 7-8 adet çıtır tavuk 4yk pilav Salata 1 hurma 1 sb kola 1 dilim pasta
Su 2 litre
8 Nisan cumartesi
10.30 2 parça pişi 2kk peynir 3 zeytin Yeşillik
13.30 5 çilek
15.00 7-8yk makarna 3 çatal patates
19.30 2 kepçe çorba Salata
Su 2 litre
Zipzip- Zipzip- Jasminium84 Jasminium84
Adım 8164
Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20230408_222605_Huawei Health.jpg
    Screenshot_20230408_222605_Huawei Health.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 18
7 nisan cuma
Sabah 3 hurma
Aksam
1 kase sehriye corbasi
4 tane kofte
Biraz patates
1tane zuber
3 tane tulumba
2 litre su
Afiyet olsun canım🌷
8 nisan cumartesi
Kahvalti
3 hurma
9 tane yesil zeytin

Ara
Yarim muz
4 5 kasik yogurt
Tarcin

Aksam
4 kasik pirinc pilavi
4 kasik tavuk.sote
Salata
Ayran
1 tane zuber
2 hurma
2 litre su
Adim 2400
Afiyet olsun kuşum dunki tulumbayı güzel dengelemissin sadece pirinç pilavı takıldı gözüme :confused: :confused: o da yağa dönüşmeden gidecektir muhakkak🥰
Bileklik için de canın sağ olsun,hedef kilolarimiza ulaşalım da gerisi mühim değil elbet. Ama yine de adımını az oldu diye içine sinmezse ve kendinde de azıcık enerji bulursan sadece beş dk nabzını yükseltecek bir şeyler yapabilirsen müthiş olur💪🤗🤗
eskiden ben de akşamları kahve içemezdim ama sanırım günde 2 tane içe içe alıştı bünye. yine de çok geç içmiyorum. iftardan hemen sonra içiyorum.
aslında tabi iftar karbolu oldu ama artık ayarlayacağız.
Emzirmiyor olsam denersin ben de😩filitre kahveyi bile yarım ölçü demliyorum🥴olsun buna da şükür🤭en azından icebiliyirim😅
Ayarlarsin canım sen kaptanlık yapmış insansın sen ayarlayamazsan biz hiç ayarlayamayiz,güveniyorum sana🤗🤗
İnşallah kaptanım 😍
Spor konusunda sıkıntı yok
Yeme içme de kendi düzenimde devam edeyim diyorum canım 😘

Sağol bebekim 😍
Oo iddialıyız desene😍
Tamamdır canım benim sen bu yeni daha iyi tanırsın🤗

X