Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Diyet Salata Diyet Salata M Meryem1306 60kiloyum 60kiloyum Mavikus_ Mavikus_ Deenniizz Deenniizz
Mavi canlarım hafta sonu özgür olup yediklerimizi abartabiliyoruz,hele de davet varsa malum. Spor yaparsak gün içinde, porsiyon kontrolünü daha rahat yapıyoruz.
Soruyorum size gerçekten zayıflamak istiyor musunuz?Bu hayatta kendiniz için yapabileceğiniz en iyi şeyin sağlıklı bir beden olduğunu eminim biliyorsunuz.Soruma cevabınız evetse iftar öncesi kime hangi spor uygunsa 15 dk yapar mısınız lütfen?
15 dk, 24 saatin içinde kendiniz için eminim 15 dk biz vardır.15 dk biz yoksa eğer diz probleminiz yoksa ipsiz ip atlayın.Saymaniza gerek yok,nabziniz hızlandım,kendinizi zorlandığımız an 15 sn ara verip tekrar zorlayın. 3 set olacak şekilde yaparsanız çok sevinirim.
Menülerimiz nacizane kontrol etmek isterim eğer musadeniz olursa?İstemem diyen yazabilir🤗
Bir de ben de dahil olmak üzere su dakikadan sonra yediklerimizin fotosunu çekip atsak nasıl olur?
Bazen yediklerimiz sağlıklı olsa bile porsiyon kontrolü saglayamadigimiz için amacımıza ulaşamıyoruz.
Hadi su kisirdonguyu kırıp bu hafta kendi rekomuzu kıralım ve verebileceğimiz en iyi kiloyu verelim canlarım💙💙💙💙

Diyet Salata Diyet Salata M Meryem1306 60kiloyum 60kiloyum Mavikus_ Mavikus_ Deenniizz Deenniizz
Mavi canlarım hafta sonu özgür olup yediklerimizi abartabiliyoruz,hele de davet varsa malum. Spor yaparsak gün içinde, porsiyon kontrolünü daha rahat yapıyoruz.
Soruyorum size gerçekten zayıflamak istiyor musunuz?Bu hayatta kendiniz için yapabileceğiniz en iyi şeyin sağlıklı bir beden olduğunu eminim biliyorsunuz.Soruma cevabınız evetse iftar öncesi kime hangi spor uygunsa 15 dk yapar mısınız lütfen?
15 dk, 24 saatin içinde kendiniz için eminim 15 dk biz vardır.15 dk biz yoksa eğer diz probleminiz yoksa ipsiz ip atlayın.Saymaniza gerek yok,nabziniz hızlandım,kendinizi zorlandığımız an 15 sn ara verip tekrar zorlayın. 3 set olacak şekilde yaparsanız çok sevinirim.
Menülerimiz nacizane kontrol etmek isterim eğer musadeniz olursa?İstemem diyen yazabilir🤗
Bir de ben de dahil olmak üzere su dakikadan sonra yediklerimizin fotosunu çekip atsak nasıl olur?
Bazen yediklerimiz sağlıklı olsa bile porsiyon kontrolü saglayamadigimiz için amacımıza ulaşamıyoruz.
Hadi su kisirdonguyu kırıp bu hafta kendi rekomuzu kıralım ve verebileceğimiz en iyi kiloyu verelim canlarım💙💙💙💙
Balkon konuşmasına bayıldım 👌👌 başarılar diliyorum her iki kaptana da

hepimiz için güzel bir hafta olsun 🥰🧿

Hayırlı olsun canım, sağlıkla büyüsün inşallah ❤️😍

Ooo şahane bir takım oldu, bol kilo vermeli bir hafta olsun inşallah ❤️😍
Inşallah canimmm 😍😍

Hayirli olsun kaptanlarim S Suskunkardelen💙

Ben gelene kadar secmeleri yapmışsınız 🙈🙈

elinize saglik yetişemedim secmelere 🤗🤗

Olsun canim işini halledebilmissin neyseki 😊😊
Yaa Evet kaptanım seni beklemedik kusura bakma, iftara yakın ve iftar sonrası biraraya gelmek de zorlanıyoruz diye hazır biraraya gelmişken sectik 🙂🤗

Jasminium84 Jasminium84
S Suskunkardelen
Başarılar diliyorum kaptanlarım bol eksili bir hafta olsun inşallah :KK68: :KK68:
Teşekkürler kaptanım 😍❤❤

Balkon konuşmasına bayıldım 👌👌 başarılar diliyorum her iki kaptana da
Balkon konuşmasını cuma kazanınca yapmayı planlıyorum😜 teşekkür ederim canım, hadi gel seni de alalım yanımıza😍😍😍😍😍😍
Hayirli olsun kaptanlarim S Suskunkardelen💙

Ben gelene kadar secmeleri yapmışsınız 🙈🙈
Teşekkür ederim kaptanım🤗denk gelmişken zaman kaybetmeden yapalım dedik Elif'im kusura bakma🌷🌷🌷🌷
hepimiz için güzel bir hafta olsun 🥰🧿
Amiinnn🌷🌷
Jasminium84 Jasminium84
S Suskunkardelen
Başarılar diliyorum kaptanlarım bol eksili bir hafta olsun inşallah :KK68: :KK68:
Teşekkür ederim kaptanım🥰🥰🥰
Teşekkür ederiz🤗💙💙💙
bugün dışarıdaydım çok yoruldum. eve geldim mutfaktan çıkamadım. tatlı yaptım.
Tatlı mı😭😭ilk günden😩 porsiyon kontrolünü eminim ki yapıp yatmadan sporla telafi edeceğinden hiç şüphem yok🤗🤗
( Şaka bı yana canım,canımız istiyor illaki,şimdiden afiyet olsun 💙)

Ne tatlısı yaptın merak ettim fit tatlilardan mi🥰
yok canım fit değil bu sefer :KK70: adet öncesiyim ya canım tatlı istedi. ama bu sefer fit kesmeyecekti. baklava baktım bugün. günlükler öğleden sonra gelecekmiş. bekleyemezdim. doğru düzgünler dünya para zaten. dur dedim kaç zamandır istiridye tatlısı canım istiyordu. hiç yapmadım daha önce. çok yorgundum ama eve gelince de üşenmedim yaptım.
tadım iftardan sonra :-)

Balkon konuşmasını cuma kazanınca yapmayı planlıyorum😜 teşekkür ederim canım, hadi gel seni de alalım yanımıza😍😍😍😍😍😍

Teşekkür ederim kaptanım🤗denk gelmişken zaman kaybetmeden yapalım dedik Elif'im kusura bakma🌷🌷🌷🌷

Amiinnn🌷🌷

Teşekkür ederim kaptanım🥰🥰🥰

Teşekkür ederiz🤗💙💙💙

Tatlı mı😭😭ilk günden😩 porsiyon kontrolünü eminim ki yapıp yatmadan sporla telafi edeceğinden hiç şüphem yok🤗🤗
( Şaka bı yana canım,canımız istiyor illaki,şimdiden afiyet olsun 💙)
valla sahurlarım zaten karbosuz oluyor benim. şimdi de adet öncesi olunca bu hafta sonunun iftar menüleri belli oldu. tabi tatlı ekstra oldu 🤭 neyse ayarlayacağım artık 😁

X