Popüler Konu LenaG ile MasterFit

çok geçmiş olsun canım. Allah şifa versin kuzucuğa. şimdi nasıl?

İyi Günler Hanimlar , hayırlı cumalar
Önceki kilo:74.1
Güncel:72.9
Fark:1.2
Zipzip- , 60kiloyum

Kilo bildirimi
Gecen hafta cuma: 70.4
Bu hafta cuma: 68.8
Fark 1600 gram
Zipzip- 60kiloyum Cordelia
Kapatanim ben bu hafta izin alayim adim atamiyorum.

Gecen hafta 79,8 kg.
Bu cuma 79,45 kg.

Fark 350 gram

Zipzip- Canım sarı takım olabilir.

Selam kızlar
Gecen hafta:70.3
Bugün:70.1
Fark:-200 Gr . Zipzip- Kinoalihatun Cordelia Eki Görüntüle 3226163

İyi akşamlar
Gecen cuma 87.85
Bugün 86.95
Fatk 0.9
60kiloyum Zipzip- Cordelia

Bildirimi yapıp sofrayı hazırlayacağım hemen sonra mesajlara dönerim kızlar

Geçen hafta: 63,8
Bu hafta: 63,45
Fark: 350 gr
Yüzde: 0,55

Eki Görüntüle 3226175

Zipzip- Kinoalihatun
kızlar eksileriniz çok güzel tebrik ederim herkesi

Bildirimi yapıp sofrayı hazırlayacağım hemen sonra mesajlara dönerim kızlar

Geçen hafta: 63,8
Bu hafta: 63,45
Fark: 350 gr
Yüzde: 0,55

Eki Görüntüle 3226175

Zipzip- Kinoalihatun
Guzel eksi tebrik ederim canim ❤
Tamam canim yesile eklerim

Kaptanım üzgünüm hedefime ulaşmak için elimden geleni yaptım ama olmadı anlamadım galiba ödem oldu biraz da kabızlıktan dolayı şişkinlik hissediyorum
meryemcim öyle deme üzülme sakın evet belki daha iyi olabilirdi ama olsun yine de eksin gayet güzel. ben de bu hafta rahat 2 kilo verirdim ama kendimi tutamadım akşamları gördün tatlı yedim. hurma, dün akşam çikolata, ne bileyim çekirdek, pilav makarna... ama 1.2 kilo verdim ve çok şükür diyorum. sen de öyle de. haftaya daha iyi veririz

İnşallah bakalım bir kez olsun bir hafta iki kilo vermek istiyorum artık inada bindi

Hipoglisemi var oruç tutma demişti Dr .inat ettim.birazda zorladım Spor falan.dr haklıymış canım sağol.

Sağol kaptanım
canım bende de reaktif hipoglisemi var. bana da uygun görmüyorlar. ama ben sahurlarımı ekmeksiz, tatlısız yaptım. çok rahat tuttum. en fazla glisemik indeksi 15 olan yulaf kepeğinden lavaş yedim. 2 gecedir de 1,5 adet karabuğay patlağı. sahurlarda hep yumurtam, peynirim, zeytinim, cevizim salatam oldu. hiç sorun yaşamadım.
senin kullandığın glutensiz unların glisemik indeksleri yüksek sanırım. pirinç unu hiç tüketme. pişince 90-95 indeksi var onun. bunlar zorlamıştır seni. çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…