Popüler Konu LenaG ile MasterFit

yulaf kepeğine ve ayrıca akdarı ununa psillium ekleyip iki çeşit krep yapayım dedim başım döndü valla. pişmek bilmedi. sinirim bozuldu. liften mi kaynaklı oldu anlamadım kreplerin içi pişmedi. başım ağrıyor şu an :olamaz:

Son düzenleme:
Ablacım inciri denedin mi?
Güzel bi incir bulursam deneyeceğim canım.
Şimdilik yağlı kahve içiyorum, çok daralırsam 1 tatlı kaşığı sinameki oyu yutuyorum, kontrollü gitmek zorundayım hala alt tarafın kontrolünü tamamen ben alamadım 🤷🏻‍♀️

Günaydın kızlar. Telefonumda sıkıntı var, bütün mesajları düzgünce okuyamadım bile. Bir de her bildirime tıkladığımda reklam geliyor, virüs gibi kalıyor ekranımda 😒
Bütün takımımı, kilo veren, gayret gösteren, emek harcayan herkesi kutluyorum. İş güç arasında elimden geldiğince burda olmaya çalıştım, umarım herkesi memnun edebilmişimdir☺️ Martın bitmesine az kaldı, bahar kapıda… montları, hırkaları, kalın sweetleri, kazakları çıkarmaya hazırlayın kendinizi. Ben gençlik zamanlarında psikoloğa giderken bana çok güzel bir yöntem önermişti, uzun zamandır benimde rafa kaldırdığım bir yöntem. ‘Eline bir kalem ve kağıt al ve sayfayı ikiye böl. Bir bölümüne seni mutlu eden şeyleri, diğerine mutsuz eden şeyleri yaz.’ yazıp götürmüştüm ve memnuniyetsiz şekilde vermiştim. Bakmamıştı bile, hiç okumadı. ‘O kadar yazdım bir işe yaramadı sanırım’ demiştim. ‘Yoo… Ben, kendini ne kadar tanıdığın konusunda gözlem yapmak isterken senin de kendini hatırlamanı istedim.’ demişti. ‘İsteseydim sorabilirdim ama cevapların kendini ispatlamak için verilmişte olabilirdi, ben soruları senin kendine sormanı ve dürüstçe cevaplamanı istedim.’ demişti. Canım benim ya…
Bende aynı şeyi size tavsiye ediyorum. Elinize bir kağıt alın lütfen, sevdiğiniz ve sevmediğiniz şeyleri yazın. Allah cümlemize uzun ömür versin ama lütfen, vaktimiz varken, sağlığımız yerindeyken ve bir şansımızın daha olmadığını bile bile çözümü elimizde olan şeyler için kırılmayalım, üzülmeyelim. İğneyi size, çuvaldızı kendime batırıyorum. Ben, beni mutlu edecek şeylerin peşinden koşmazsam bir başkasından bu özveriyi bekleyemem. En büyük şefkati kendimize gösteriyoruz tamam mı? ❤️
Kendimle cebelleşirken bunu okumak çok iyi geldi❤️

25 Mart Cumartesi

Iftar:

1 Kase ezogelin corbasi
3 yk kaşığı bulgur pilavı
4 Tane köfte
2 sarma
1 kase yeşil salata
1 mercimek köftesi
1 elma 1 portakal

Su: 1,5 lt
Adim: 7733

20230325_220445.jpg

Kinoalihatun Kinoalihatun Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Kinoalihatun Kinoalihatun Zipzip- Zipzip-

26 Mart 2023

sahur 04.45
sucuklu biberli kaşarlı omlet (kaşar azdı)
3 zeytin, 2 ceviz
söğüş salata
avuç içi kadar yulaf kepeği lavaşı

iftar 19.40
2 kepçe dört kaşık çorbası
etli menemen (eti azdı)
2 yk salata+ söğüş
1/2 kayısı reçeli meyvesi
avuç kadar akdarı unu krepi
2-3 dilim portakal+ 1 kaşık yoğurt

sahurdan yatana kadar 1,5 lt su

Tamamdır kaptanım 🥰