Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ancak geldim mutfağı bile toplamadim attım ne varsa iş bitmiyor şimdi toplarım
25.03.2023
Sahur:1yumurtadan maydonozlu omlet
2bardak çay
5zeytin
1parca peynir
Çeyrek tost

İftar:5 köfte
Salata
Çeyrek lavaş
1bardak ayran
1kucuk browni

10000adim
1saat eliptik
Zipzip- , Cordelia , 60kiloyum

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-25-22-19-09-120_com.xiaomi.wearable.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_2023-03-25-22-18-43-951_com.xiaomi.wearable.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 20
Kaptan yine yaptı yapacağını

Afiyet olsun canım mücadele ediyorum inan bana. Bırakmak istemiyorum ve elimden geleni yapıyorum oruçken daha çok zorlanıyorum. Şeker ilacımı da kullanıyorum ama niye böyle oluyor anlamıyorum.
sen de insülin direnci mi vardı hatırlayamadım?
bak bende de reaktif hipoglisemi var. sahuru mutlaka karbosuz yap. ben ilk gün karbosuz yaptım. sonraki günler yulaf kepeği lavaşı ile. yulaf kepeğinin glisemik indeksi 15. kan şekerini oynatmıyor.
her sahurda yumurta, zeytin, ceviz, peynir ve yeşillik, söğüş salata tüket. ben kalkınca 1 bardak su içiyorum. sahuru hazırlıyorum. yedikten sonra dişimi fırçalıyorum. üstüne 2 bardak daha su içiyorum ezana kadar.

akşam iftarda da illa protein oluyor. salata, bir de belli oranda karbo. tabi 1 dilim tahıl ekmeği yesem çok daha iyi. ekmekte 1 dilimi geçme. akşam yatana kadar da su içmeye çalış. bakma ben de akşam ara öğün yaptım ama akşamki ara öğün baharatlı yoğurt veya 10 badem veya fındık olsa daha iyi olur. böyle rahat tutarsın.

iftarda insanlar masaya kahvaltılık koyuyorlar. anneannemler hep öyle yapardı, teyzemler hala öyle yapıyorlar. biz kahvaltılık koymayız masaya. önceden evet 1 adet zeytinle açardım orucu ama artık sadece suyla açıyorum. bizde iftarda yemek yenir. kahvaltılık ekstra kalori demek.
protein, sebze, salata, yoğurt olsun menülerinde. senin şu an kan şekerin perişan olmuştur bu menüyle.

hadi bak böyle dene. inan daha iyi olacak. yaparsın ben sana inanıyorum

Şekerim iyi canım. ilaç içtim. Tokluk şekerim yok benim. Ölçtüm 98 çıkmıştı. Açlık şekerim yüksek. Kahvaltılık bugüne özeldi yoksa ben de koymuyorum. tatlı ve ekmekte sapittim. Ekmeği resmen aşerdim. Sahur yapmayarak dengelemek istiyorum. Bol su çay devam. Çok tok hissediyorum inşallah bozulmaz durum.

Onkoloji ye gerek yok ne evlere gidiyorum. Aldığım her nefese uyandigim her sabaha hamd olsun.
Bende arkaya atamıyorum. Silemiyorum. Yaşadığım herşeyi sırtımda taşıyorum. Kural kitap önemli şeyler benim için. Şu sanalin bile ağırlığıyla eziliyorum
Dünyaya borçluyum gibi. Başkasına söylerken bende boşver diyorum ama bosveremiyorum
Aman neyse öyle biseyler iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…