Popüler Konu LenaG ile MasterFit

11 gibi acikacagini düşünmüyorum İftarla arası çok kısa nasıl yiyeceksin kuzum?

Muhteşem bir menü niye beğenmedin kaptanım.

Geçmiş olsun canım,migren gibi mi acaba ? Ben de bazı günler çok kötü oluyorum ama migrenim mi var bilmiyorum,aslında gitmem lazım acayip bir baş ağrısı tansiyon düşüklüğü,mide bulantısı oluyor gözümü bile açmak istemiyorum

Canım bende migrenden şüphelenmiştim, doktora göründüm, mr çektirdim ama birşey çıkmadı. Local anestezi aldın mı bilmiyorum, sonrasındaki baş ağrısı gibiydi. Kafamı duvarlara vurmak istiyordum resmen. Orucu bıraktığımda da 1 hafta geçmemişti

Biliyorum bu hatunu,taş gibi maşallah yuz yogası falan da yapıyor Bu karışım da tam ihtiyacım olan şeydir inşallah,bugün her yerim ağrıyor hiç bir iş yapasim yok bı dus alıp deniyeyim i, teşekkür ederim
Günaydın kızlar. Dün biraz rahatsızlandım, ilaçlardan sonra sızıp kalmışım kusura bakmayın
Geçmiş olsun kaptanım şimdi nasilsin
Güzel menü ne yüz karası diyecektim ki aciklamani okudum

Canım boğazım şişti biraz, yutkununca acıyordu bir toz karışım, üstüne c vitaminli soğuk algınlığı ilacı çaktım, çok şükür çakı gibi kalktım bu sabah

afiyet olsun. ben de iki gündür pek diyete uygun beslenemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…