Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim abla peki Poşet papatya çayı da etkili olur mu yoksa aktardan mı alayım

Çok şükür o zaman. Sıcak çay içememek çok kötü. Afiyetler olsun bitanem. Çorbam, çayım , kahvem bir de banyo suyum sıcak olacak Bunun dışında her şey buz gibi olabilir.
Hiç sevmem soğuk çayıda illa sıcak olacak yani,kavuştum dün sonunda,hatta doktorada dedim artık sıcak çayınızı içebilirsiniz dedi çok tatlı gencecik bir kızımız kendiside.

Papatya çayı etkili mi gerçekten

Hmmm onu bilmiyorum gerginlik hep oldu ama diyet yaparken daha artıyor sanırım
Ben de avokado öneririm canım kahvaltıya yakışıyor 1/4 olabilir mesela bazen zeytin yerine

Çok sağol canımcım dikişler alındı 2 hafta sonra kontrole çağırdı gene

Günaydınlar kuzucum çok sağol dikişler alındı sonunda gayet iyiymiş
Ay çok sevindim gözün aydın ablacım

Teşekkür ederim abla peki Poşet papatya çayı da etkili olur mu yoksa aktardan mı alayım

Çok şükür o zaman. Sıcak çay içememek çok kötü. Afiyetler olsun bitanem. Çorbam, çayım , kahvem bir de banyo suyum sıcak olacak Bunun dışında her şey buz gibi olabilir.

kızlar poşet çayı az tüketmek lazım, plastik içiyoruz onları içerken. Yılda kaç adet içince 1 kilo plastik yemiş oluyorduk öyle bişeydi unuttum şimdi. poşet çaylardaki vücuda giren plastik oranı bu paketli gıdalardan sulardan bile daha fazlaymış.

Gelelim menü
Sabah 1 kupa kahve
Öğle 13 30
2 kadınbudu köfte
1 muz
Akşam 20 00
1 avuç dut, 1 parça cevizli sucuk
Suyu hatırlamıyorum 2ye yakındır ama
Zipzip- 60kiloyum

21 Mart spor ve menü

14.599 adım.

Sabah yok.

Öğle 14.00
Sebzeli tavuk ve ayran

Akşam 20.00
Tavuklu salata
2 dilim tbe

Zipzip-
Hallederiz

Günaydın kızlar. Dün biraz rahatsızlandım, ilaçlardan sonra sızıp kalmışım kusura bakmayın

Afiyet olsun kizlar

Oruç başlayacak diye çok heyecanlıyım ama geçen sene ilk 3 günün sonunda kendimi nöroloji doktorunun kapısında bulmuştum. Bir hastalığım olmadığı kesin, açlıkla ilgili de olduğunu düşünmüyorum… geriye susuzluk ve uykusuzluk kalıyor. Akşam 11 gibi yiyip, 12 gibi yatıp, sahurda yanı başımdaki suyu içip hemen uyumayı planlıyorum bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…