Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sevgili takım arkadaşlarım sara_28 @Poldelya Ladygreenlimo Kinoalihatun Elhan S Suskunkardelen Pnrrr-12
Çocuğum uyanmadan 15 dk hoplayıp zıplayacağım. İşe gider gitmez de eksik bildirimlerimle kilomu paylaşacağım. Hadi bakalım, bugün top bende. Haftasonunu öyle böyle bitirdik, sizden de bugün için güzel bir başlangıç istiyorum. Ramazan 2 gün kaldı, lütfen ‘zaten yiyemeyeceğim, ne bulursam yiyeyim’ düşünceniz varsa usulca kapatın şartelleri Var mısınız güzel bir liste hazırlayalım, zaten kaç kişiyiz grupta gerekirse yeme alışkanlıklarına ve kalorilere göre ayrı ayrı bile hazırlarız. Varım derseniz ben zevkle uğraşırım

Afiyet olsun
Afiyet olsun
Günaydın kızlar
Gunaydin kinoalı
Günaydın kızlar
Günaydin

Varım kaptanım

Günaydın kızlar

Kızımın ergenlik bunalımları iyice ayyuka çıktı
Şimdi de kendini beğenmemeye başladı, bebekken daha tatliymis artik degilmis, cirkinim ben diyor hayir diyorum cok guzel bir kizsin ama tatli değilim diyor

Sabah bir krizde saçıyla ilgili yaşadık saçları kıvırcik benimki de alabildiğine düz, benim saçım kime benzedi ki çok kötü düz istiyorum anne duzlestirir misin bilmem ne diye 1 saat uğratırdı beni
Bugün psikologu arayıp randevu isteyeceğim ben bas edemiyorum çünkü, yanlış yaptığım birşeyler var belli ki

Ne cektik su direnc kilolardan, 2-3 kiloda haftalarca takilmistim.
Ya Evet sorma daha fazla 64te kalirsam sivi detoksu yapacagim

Inşallah kaptanım, cuma gününe kilolarimizi bugünde bırakıp geleceğiz

GGeçmiş olsun kaptanim

yazmıştım önceki mesajda ilknur84

Teşekkür ederim kaptanım
Geçmiş yapamadım gözümden kaçmış

Kızlar herkese günaydın, internet paketim bitmişti ve bir de haftasonu işe gittim iki gün çok yoruldum o yüzden de bir dakika olsun bakadım.

Umarım yokluğum sorun olmamıştır.

Bu sabah ki kilom 57.6 idi.

Menü:
Cumartesi için
Sabah 2 yumurtadan omlet yaptım. Yanında 1 dilim peynir ve 5 kadar zeytinle yedim. 1 dilim de kepekli ekmek yedim.

Öğle yok.

Akşam:
5 kaşık mercimekli bulgur pilavı yedim.

Su 1 litre anca içebildim.

Dün yani pazar günü:

Sabah 1 tane haşlanmış yumurta, 1 dilim peynir. 7 kadar zeytin. 2 dilim kepekli ekmek yedim.

Öğlen yok

Akşam 1 kepçe kuru fasulye ile 3 yk pirinç pilavı yedim.

su yine az içtim.

Adımlar:

Cumartesi: 3384
Pazar:5046

Zipzip- Cordelia 60kiloyum umarım etiketlerim doğrudur. Adımlarımı söz arttırıp telafi edeceğim.

Eklentiler

• IMG_20230320_090539.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20230320_090527.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 19
Günaydın kızlar
Günaydın canımm
Günaydın kızlar
Günaydınnncanımm
Günaydın kızlar
Günaydınnnnn canımm
Günaydın canlar
Günaydınnnn canım
Kolaylıklar diliyorum. Gerçekten oğlum 7 yalında önümüzdeki ay 8 e girecek. Ben de diyorum ki benim ki de erkenden ergen oldu. Çok zor, gerçekten çook zor.

Destek almayı düşünmen çok iyi olmuş. Bu süreci hem kolay geçirir hem anne kız ilişkinize zarar vermemiş olursun. Kendini beğenmeme ergenlikte sık oluyor bilidğim kadarıyla ve kızın bu durumu yaşadıkça sinirli mutsuz olacak haliyle. Sakin olmak zor ama sen bari sakin kal diyorum yoksa kriz büyüyor. Nereden biliyorsun deme biliyorum bir yerden

teşekkür ederim canım, evet destek almayı ilişkimize zarar vermemek için istiyorum çünkü sabrımı çok zorluyor, babası zaten fevri bir tip hemen alevleniyor sakin kalması gereken taraf ben oluyorum ama benim de taştı taşacak sabrım, korkuyorum kızımla ilişkim bozulacak diye

Ya Evet sorma daha fazla 64te kalirsam sivi detoksu yapacagim

Inşallah kaptanım, cuma gününe kilolarimizi bugünde bırakıp geleceğiz

GGeçmiş olsun kaptanim

Geçmiş yapamadım gözümden kaçmış
İnsaallah halledersin hayırlısıyla ama ben hiç öyle seyler yapmamistim. Kirarsan motive olur tabi ki .

Allah kokaylik versin. Kizinla iliskin insaallah babasindan daha iyi olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…