Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar 😍🥰

Kızımın ergenlik bunalımları iyice ayyuka çıktı 😔
Şimdi de kendini beğenmemeye başladı, bebekken daha tatliymis artik degilmis, cirkinim ben diyor hayir diyorum cok guzel bir kizsin ama tatli değilim diyor 🙄

Sabah bir krizde saçıyla ilgili yaşadık saçları kıvırcik benimki de alabildiğine düz, benim saçım kime benzedi ki çok kötü düz istiyorum anne duzlestirir misin bilmem ne diye 1 saat uğratırdı beni 🤨
Bugün psikologu arayıp randevu isteyeceğim ben bas edemiyorum çünkü, yanlış yaptığım birşeyler var belli ki
canım çocuğun olduğu an başlıyorsun cebelleşmeye ve hiç bitmiyor hayat boyu.2 yaşında sendrom 3 yaşında sendrom ergenlik evlilik vs vs vs bitmiyor. hal edersiniz geçer inşallah üzülme

Günaydın kızlarrr ☕🌹🙏🧿

FB_IMG_1671001226624.jpg

Günaydın kızlar 😍🥰

Şimdi de kendini beğenmemeye başladı, bebekken daha tatliymis artik degilmis, cirkinim ben diyor hayir diyorum cok guzel bir kizsin ama tatli değilim diyor 🙄

Sabah bir krizde saçıyla ilgili yaşadık saçları kıvırcik benimki de alabildiğine düz, benim saçım kime benzedi ki çok kötü düz istiyorum anne duzlestirir misin bilmem ne diye 1 saat uğratırdı beni 🤨
Bugün psikologu arayıp randevu isteyeceğim ben bas edemiyorum çünkü, yanlış yaptığım birşeyler var belli ki
Canım üzülme. Çoğu aile benzer şeyler yaşıyor. Dediğin gibi yardım al.

Sevgili takım arkadaşlarım @sara_28 @Poldelya Ladygreenlimo Ladygreenlimo Kinoalihatun Kinoalihatun Elhan Elhan @Suskunkardelen @Pnrrr-12
Çocuğum uyanmadan 15 dk hoplayıp zıplayacağım. İşe gider gitmez de eksik bildirimlerimle kilomu paylaşacağım. Hadi bakalım, bugün top bende. Haftasonunu öyle böyle bitirdik, sizden de bugün için güzel bir başlangıç istiyorum. Ramazan 2 gün kaldı, lütfen ‘zaten yiyemeyeceğim, ne bulursam yiyeyim’ düşünceniz varsa usulca kapatın şartelleri☺️ Var mısınız güzel bir liste hazırlayalım, zaten kaç kişiyiz grupta gerekirse yeme alışkanlıklarına ve kalorilere göre ayrı ayrı bile hazırlarız. Varım derseniz ben zevkle uğraşırım 🥰
Şalteri kapattım kaptanım için rahat olsun akım kesildi. Benim genel sigorta mevzuyu yanlış anladı herhalde iki gün boyunca gram enerji harcamamış bugün sabit geldim. :işsiz:
72.3 Zipzip- Zipzip-
Kalan dört gün :dua::dua::dua::dua::dua::dua:

19Mart menü
10.00 3-4 pankek 2 dilim peynir 2tk tahin pekmez yeşillik 4 zeytin
12.00 yarım elma yarım ayva sütlü kahve
13.30 kıymalı yumurta 1 dilim tbe yeşillik
16.00 1 hurma
18.00 karışık kızartma yoğurt 1 dilim tbe yeşillik
2 litre su
Bebek arabası ile yürüdüm adım saymamis ben de 2 mil leslie yaptım
6361 adım Cordelia Cordelia
Zipzip- Zipzip- 60kiloyum 60kiloyum
Afiyet olsun canım ♥️
19 Mart menü

Sabah 11.00
1 kk peynir
5 zeytin
2 haşlanmış yumurta
3 dilim sucuk

Ara 15.00
1 muz

Akşam 19
1 tabak Menemen
1 dilim ekmek
1 tavuk but

Ara 20.45
1 sütlü kahve
2 incir Kuru
2 litre su

spor sonra

Zipzip- Zipzip-
Hallederiz Hallederiz
Afiyet olsun canım ♥️
Hallederiz Hallederiz Zipzip- Zipzip-

19 Mart 2023

sabah 11.20
1/2 portakal tarçınlı

saat 11.45
sucuklu biberli omlet, 1 dilim ekş. m. siyez ekmeği, salatalık

ara 13.00
h.cevizi yağlı tarçınlı kahve, 1 kk hurma bar

ara 15.00
muzlu, kuruyemişli yulaf lapası

akşam 19.00
etli taze fasulye, 4 yk bulgur pilavı, salata

ara 21.15
10 badem

yatana kadar 1,5 lt su
Afiyet olsun canım ♥️
Menüm 19.3.2023

10:30 nescafe

12:30 2 dlm tb ekmegi, 1pisi, 6 dlm sucuk, labne, domates salatalik

15:45 1dlm kek, kahve
18:45 kizarmis tavuk, cacik, bol salata

20:00 cay ile 2hurma, 10 badem

7 bin küsür adim
3lt su
2 mil leslie
Eki Görüntüle 3220482
Cordelia Cordelia Hallederiz Hallederiz Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canım ♥️
Cumartesi

Kahvaltı:10.00
3 karabuğday patlağı (32 kalori tanesi)
Kk süzme peynir
4 zeytin
Domates salatalık

Akşam:17.00
Tavuk kanat
Patates(fırında)

2 hurma

Su:2 litre
spor:Eki Görüntüle 3220483
Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia
Hallederiz Hallederiz
Afiyet olsun canım ♥️
Pazar menüm

Kahvaltı:11.00
İki çatal patates kızartma
Biber domates
Kk süzme peynir
1tk tahin pekmez

Akşam:17.00
Et sote
pilav
Salata
Ayran

18.00
2 hurma

Su:2 litre
Spor:Eki Görüntüle 3220487
Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia
Hallederiz Hallederiz
Afiyet olsun canım ♥️
19 Mart
Sabah Bir haş yumurta, peynir, domates, salatalık , marul , iki ceviz
Akşam : İki kaşık kuru patlıcan kavurması, üç mercimekli köfte , salata
Bir tutam kabak çekirdeği
Gece ara öğünü: Bir salatalık
İki litre kadar su
Zipzip- Zipzip- Hallederiz Hallederiz
Adım Cordelia Cordelia
7077
Eki Görüntüle 3220546
Afiyet olsun canım ♥️
İlknur hayırlı olsun yeni nickin. :KK60:
Bol eksilere atılan imzan olsun inşallah.
Amin canım çok teşekkür ederim 😍😘 inşallah hep birlikte bol bol eksileri görürüz istediğimiz forma ulaşırız ♥️😘
İyi geceler bugünkü menüm
Kahvaltı iki sahanda yumurta
Beş zeytin bir dilim peynir
İki dilim ekmek
Öğlen
Bir lahmacun
İki ayran
Akşam
Üç kaşık yoğurtlu makarna
Yemekten sonra bir avuç kadar yer fıstığı
İki litre su
Spor yok
60kiloyum 60kiloyum Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canım ♥️
Kızlar iyi geceler, bugün hep iş ve temizlik ile geçti anca geldim hemen menü yazıyorum

19.03.23
11.00
1 haşlanmış yumurta, 1 patates kızartması, 1 dilim peynir,2 dilim ekmek, 1 TK pekmez

15.00 sade kahve, 2 hurma
16.00
1 portakal,2 ceviz

19.30. 1 kase tarhana çorbası, 2 parça haşhaşlı çörek,2 hurma

Şu:1 lt anca
Afiyet olsun canım ♥️
Anamm anamm ne çok yazmışsınız kovala kovala yetişemiyorum 😊
Kilo veren herkesi tebrik ederim, devamını dilerim, bana da nasip olmasını isterim , çok çok amin 🤲🏼
İnşallah canım istikrarlı bırakmadan devam 💪🏻💃🏻

Günaydın kızlar 😍🥰

Canım benim, ergenlikte böyle şeyler yaşaması doğal canını sıkma.bende de iki ergen var.ben de psikolojik destek aldırdım ikisinede bu süreci kolay atlatmaniza yardımcı olur😍

Son düzenleme:
teşekkür ederim canım, evet destek almayı ilişkimize zarar vermemek için istiyorum çünkü sabrımı çok zorluyor, babası zaten fevri bir tip hemen alevleniyor sakin kalması gereken taraf ben oluyorum ama benim de taştı taşacak sabrım, korkuyorum kızımla ilişkim bozulacak diye :KK43:
Aynı benim eşim 😔

+150 Gr anlamadım ben neden böyle oldu.
Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia
Hallederiz Hallederiz
Moral bozmak yok. Bedenimiz robot değil, her zaman girişler ve çıkışlar birbirini tutmuyor. Bütün takım arkadaşlarıma söylüyorum, siz kendinizden eminseniz yolunuzdan sapmayın. Vücut tabiki direnç gösterecektir, siz ondan daha çok inat edin 🥰

Moral bozmak yok. Bedenimiz robot değil, her zaman girişler ve çıkışlar birbirini tutmuyor. Bütün takım arkadaşlarıma söylüyorum, siz kendinizden eminseniz yolunuzdan sapmayın. Vücut tabiki direnç gösterecektir, siz ondan daha çok inat edin 🥰
İnşallah kaptanım 😘

X