Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menüm 15.03.2023

10:30 kahve az sütle
12:30 1 muz, 2 hurma, 4yk yulaf, 2 ceviz, 1 bardak süt (shake)

14:30 yesilcay

16:00 sütlü kahve, 2 parca cikolata, 1 avuc jelibon :KK43:

18:00 1 tabak bamye yemegi, Salata, 2 bardak Ayran

12.596 adim
2.5lt su
2 mil leslie
Eki Görüntüle 3218538

Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- Elhan Elhan
Afiyet olsun Pınarcim. :super:16.00' da cozutma görüyorum sebebi ne ki kuzum. Akşam enfes olmuş.

Selam gecmis yapsmiyorum yine
Şöyle bi baktim
15 MART CARSAMBA
7.401 ADIM

NE guzel egzersiz yapiyodum ya 😫
IMG20230315212733.jpg
@Zipzip- Cordelia Cordelia [/USER] sara_28 sara_28

bu apple watch mu pınarım
ben uzuuuuunn zamandır spor falan yapmadığından adımsayarını falan hiç kullanmıyorum. nerden açıyoruz nasıl kullanıyoruz
bebeği emziriyorum youtube den bakmayım dedim😁
Aynen cnm apple watch aktiviteler var menüde orda otomatik gösteriyor adimlari ayara gerk yok yani hatta halkalar var üctane bak bakalm bulabilcekmisin
Oğlum bir taraftan bir taraftan ev sahibi bir taraftan taşınacak ev arıyorum bir taraftan daha önce rahim ağzı kanseri geçirmiştim tekrar belirtileri varmış gibi geliyor korkuma doktora gidemiyorum çok az kaldı bakırköy zirayet etmeme cidden şuan herşeyden bıkmış moddayim
Ev sahibi yıl dolmadan zam yapma derdinde zam dediysem yanlış anlaşılmasın 4 bin TL kira ise bunu 8 bin TL çıkarma derdinde Allah aşkına bu millet uzayda mı yaşıyor asgari ücret 8500 olan bir ulkede İstanbul için 6000 altı ev kirası yok oda ya ahir yada 1+0 kafayı yediniz kimse dur demeyecek mi bu işe
Diğer taraftan hastalık belirtileri tekrar mücadele edecek uğraşacak güçte hissetmiyorum kendimi zor çok zor işte ya oturup ağlamak istiyorum onu yapacak gücü bile bulamıyorum
Allah kolaylik versin canim gercekten zor Istanbul sartlari
Saglik önemli ihmal etme bence git insallah olumsuz bi sonuc cikmaz sende bi oh cekersin
Süper maşallah kaptan ♥️👏🏻

Afiyet olsun 🌸

WC durumun nasıl canım belki ödemde olabilir veya vücut kendini korumaya almıştır moralini bozma uzun süre aynı şekilde düşük kalori beslenince olabilir aslında lahana yemeği çok iyi geliyor seviyorsan

Afiyet olsun 🌸

Allah yardımcınız olsun 🤲🏻

Afiyet olsun 🌸
Sagolasin ☺️
Afiyet olsun Pınarcim. :super:16.00' da cozutma görüyorum sebebi ne ki kuzum. Akşam enfes olmuş.
Spor yapmistm öncesi ve kahvalti hafif geldi sanirm yarn yumurta vs yiycegm tok tutmasi icin
15 Mart
10.00 Pınarın metabolizma hızlandırıcı şhakei
12.00 Türk kahvesi
15.30 İki servis kaşığı yeşil mercimek yemeği, üç yemek kaşığı peynirli makarna
18.00 Bir avuç kara üzüm ve badem
İki litre su
Zipzip- Zipzip- sara_28 sara_28
Adım Cordelia Cordelia
7440
Eki Görüntüle 3218616
Afiyet olsun kaptanim shake begendnmi

Aynen cnm apple watch aktiviteler var menüde orda otomatik gösteriyor adimlari ayara gerk yok yani hatta halkalar var üctane bak bakalm bulabilcekmisin

Allah kolaylik versin canim gercekten zor Istanbul sartlari
Saglik önemli ihmal etme bence git insallah olumsuz bi sonuc cikmaz sende bi oh cekersin

Sagolasin ☺️

Spor yapmistm öncesi ve kahvalti hafif geldi sanirm yarn yumurta vs yiycegm tok tutmasi icin

Afiyet olsun kaptanim shake begendnmi
Shake ine bayıldım müthiş lezzetli bir tadı vardı. Beni aciktirmadi sanırım spor yapmadığım icin. Benim smoothielere çok benziyor. Bugün yaptiginkinde muz vardı bak onu da yazdım aklıma.

Hayırlı geceler hanımlar.
E Elif Tolga canım Rabbim gönlüne ferahlık versin. Bütün sıkıntılarını gidersin. Evladını Salih evlatlardan etsin.

Benim de içim o kadar dolu ki anlatamam.
Felaketler bitmiyor memleketim Urfa yi sel bastı. Sanki hiç duzelmicek bı daha eski günlerimizi goremicez. Geceleri uyuyamıyorum içim darlaniyor, depremler devam ediyor.
Elim hiç bişeye gitmiyor, bisey almak bişey yapmak istemiyorum.
Depremler iyice psikolojimi bozdu, sürekli yalancı depremi yaşıyorum başım dönüyor yer kayıyor, gözümu avizeden ayiramiyorum.

Rabbim bizlere mağfiret etsin, merhametiyle muamele etsin.

Ne olursunuz arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin.
Daha neler gelecek başımıza Allah bilir, Tevbe edelim günahlarımıza, Rabbim bizleri affetsin.

Bizlere de dua edin. Dualarınıza ihtiyacımız var

Bende sabah akşam alıyorum abla. Hatta imkan oldukça limonlu su ile alıyorum. Enteresandir eşim de kansız çıktı. Şimdi çocuklardan şüpheleniyorum. Bakalım bı randevu alayım da. Önce bı diyetle düzeltmeye çalışalım kan sonucuna göre yol alırız
Aaa Allah çocuklarımızı esirgesin, sana da , eşine de geçmiş olsun canım

Ablacım bir de zeytinyağlı incir kürü var,bugün başladık ben de.Denemek istersen🤗

Regl mi🥺başkasıyla karıştırdın canım😔doğumdan sonra bir kere adet olur gibi oldum,doğru düzgün akıntı gelmesi bile😔 normalde kabızlık yaşamazsın kolay kolay ama doğumdan sonra kabızlık da başladı.Diyet yapmazken bile vardi

Ben de yattım ama ara ara girip bakıyorum hareket var mı diye 😂😂
Bu arada sara_28 sara_28 , Elhan Elhan hayır li olsun kaptanliklariniz🤗
Aklımda olsun canım, diğerinide yapmayı unuttum, fırsat da bulamadım, şimdilik gerek te kalmadı

Günaydın❤️

Dünkü menüm

Sabah 1 sahanda yum. Turp 1 kk peynir

Ara 1 türk kahvesi

Öğle karnbahar yemeği

Ar 1 kivi

Akşam patates salatası(çok oldu ) 1 dlm ekmek 2 kepçe yayla çorbası

Akşam batırdım yaa....

9-12 çalışıyorum. annem bakıyor şimdi. baya yorucu bir tempo. 4 yaşında kızım var onu okula hazırlıyorum bebeği hazırlıyorum süt sağıyorum sonra kendim hazırlanıyorum. kahvaltıyı okulda yapıyorum :işsiz: ama en azından okulda sıcak bir kahve içiyorum çok iyi geliyor.. sonrası eve dönüş ve beni bekleyen bir çoook iş :KK55:
Zamanın az olması çok iyi olmuş,kuzucuk fark etmeden dönmüş olursun ne güzel🤗
Mesleğin neydi canım?öğretmen olduğunu düşündüm ama?
Güle güle kullan canım 💙. Kahvaltı ve diğer ogununde ne yediğini anlamak biraz zor oluyor ondan sordum.
Kaptanım haklısın o yüzden dün program görüntüsünü defil saat saat paylaştım🥰

Dün menü yazıp çıkmıştım geçmiş yapmamıştım. Tam da dertlestiginiz zamana denk gelmiş hakkınızı helal edin. E Elif Tolga zahmetten sonraki rahmeti çabuk görürsün inşallah.simdiki gençler ne yazık ki öyle,etkin bir yere kadar oluyor.Okulla iş birliği yapman iyi olmuş.Zararli alışkanlık vs olmadığı sürece biraz izlemede kalmanın tavsiye ederim Tabi ki tablet bilgisayar olmadan ya da sınırlı bir sürede olduğu sürece.Evde üstüne gitmeden gözlem yapmaya çalış, boyun eğdi olarak görmeyeceği bir ilişki biçimi oluşturmaya çalışın bakalım degisiklik olacak mı?Şimdi sınırlarını zorluyor,etki alanını keşfetmeye çalışıyor.
Hastalığın konusunda ise en önemlisi bu aslında.Gormezden geldiğimiz keşke yok olsa ama olmuyor Evet evlat önemli eş önemli ama en önemlisi sensin.Bugun al bı randevu ve git,biz burdan elimizden geldiğince destek oluruz.Keske pahalı olmasa bir psikolohlgla yürüt bu süreci desem ama her şeyin fiyatı el yakıyor ne yazık ki Ayrıca biz iyi düşünelim iyi olsun, inşallah düşündüğümüz gibi bir şey yoktur.
Kira konusunda da ev sahiplerine vicdan dilemekten başkası gelmiyor elimden😔

X