Popüler Konu LenaG ile MasterFit

yok kuzum kötü bir şey yok. bi alım satım durumu çıktı. eşim çalıştığı için ben geldim. satılacak olanı bekleyip farklı bi şey alıcaz. tabi süre belli değil 3 gün de olabilir 3 hafta da. arabayı da vereceğimiz için arabayı da getirmemiz gerekti. alınacak yer Ankara’da olduğundan buraya gelmem gerekti falan filan
anladım kuzum kolay gelsin o zaman

benim 3 yaşındaki kızım ergenleşti 2. den sonra. oyun terapisine başladık işte. sen de imkan olursa bi çocuk psikoloğuna götür. erken müdahale her şeyde hayat kurtarır canım
düşünüyorum canım, okulumuzun psikoloğunun uzmanlık alanı çocukmuş ona bir gideceğim

En korktuğum şey ergenlik. Bende bugün pedagogla görüştüm, kızçemde inanılmaz bir kıskançlık peydah oldu. ‘Hava çok güzel’ desem ben değil miyim diyor. Kadın bana ‘görünür olmak, hep ilgi odağında kalmak istiyor’ diye cevap verdi. Belki senin kızın da bir birey olduğunu ispatlamak, görünür olmak, ciddiye alındığını bilmek istiyordur. Bizim zamanımızda diye başlayan cümleler kurmak istemiyorum, evet öyle sendromumuz, sancımız olamıyordu ama şahsen benim ciddi travmalarım var. Şimdiki çocuklar çok daha hızlı öğreniyor ve çok daha cesur davranıyor gibi geliyor bana. Umarım birbirinizi kırmadan bir orta yol bulursunuz 🙏
yeni nesil bizim gibi kapalı değil çünkü canım, televizyon tablet bilgisayar hep ellerinde dolayısıyla dünya ellerinin altında herşeyi görüyorlar öğreniyorlar erken büyüorlar bence
biz annemiz babamız ne dese doğruluğunu sorgulamadan kabul ederdik
yeni nesil böyle değil, sorgulamadan hiçbirşeyi kabul etmiyorlar
tabii bu da erken yaşta çatışmalara yol açıyor sanırım

ağzımızın ortasına yediğimiz terlikle sendrom mendrom kalmazdı ki😂
di mi yaa :KK70:
yaa benim annem babam sakin insanlardı hatırladığım tek şiddet olayı, 12-13 yaşlarında ortadan kaybolmuştum daha doğrusu neyime güvendiysem akşamın bi vaktine kadar arkadaşlarımla gezip tozup eve gelmiştim annem de ölmüş korkudan yazık, o bi tokat patlatmıştı bana, budur ama buna rağmen annemin bi bakışı babamın bi susuşu yeterdi korkmama, ağzımı açamazdım
şimdiki nesil bi değişik

Allah kolaylık versin inşallah canım, sabret geçici bir süreç, arkadaşların dediği gibi ergenlik belirtileri gibi ama erken gibi de, istersen bir Dr ile gorusebilirsin ama unutma geçecek hepsi, ilerde belki kızın da pişman olacak böyle davrandgi için...ben şahsen ergenligimde annemlere sert davrandigim için çok pişmanım
amin canım, yaralamadan, yaralanmadan atlatmak istiyorum bu süreci
yoksa beklediğim bir süreçti ergenlik yaşayacaktık ama hazırlıksız yakalandım ona geriliyorum :KK43:

Yaa zor valla ergenlik gercekten biri dha yazmis sanirim yas gercekten düstü yegenim var 9 yasinda oda ablam anlatiyor oda sürekli depresif aglamakli moddaymis herkez farkli geciriyor sanirm ergenligi Allah kolaylik versn bol sabir lazim bu dönemde sanirim
amin kuzum kolaylıkla atlatırız inşallah

Aynı durumdan muzdarip olan biriyim şuan oğlum aynı şekilde 9 yaşında babasıyla 4 gündür kus konuşmuyor inat dediğim dedik a dediğimize b diyen herşeye cevap veren bir çocuk oldu okulda öğretmeni ile rehber öğretmeni ile pedolog bir arkadaşım ile görüştüm öncülük yeteginin çok yüksek oldugunu ve aşırı özgüven sahibiymis okulda Kendisinin okulda grup kurduğunu bu grubun lideri olduğunu oyunlara onun karar verdiğini öğrendim bu yüzden evdede bizi yönetmeye calisiyormus tabi ben şok geçirdim bu sene son senesi ilk okulda seneye bakalım devam ederse yazın yada bir düzelme olmazsa başka çözümler uretecegim.Mutlaka öğretmeni ile iletişime geç canım bazen ergenlik döneminde mi diyoruz ama işte altta başka sebep çıkıyor
bizimki de tam tersi çok zor oyunlara dahil olan çekingen bir çocuk ama sadece yaşıtlarına böyle bize karşı sürekli bir savunma halinde, tırnaklarını çıkarmış vaziyette

muhakkak görüşeceğim kuzum, okul öğretmeniyle artı bir psikologla

Oğlum bir taraftan bir taraftan ev sahibi bir taraftan taşınacak ev arıyorum bir taraftan daha önce rahim ağzı kanseri geçirmiştim tekrar belirtileri varmış gibi geliyor korkuma doktora gidemiyorum çok az kaldı bakırköy zirayet etmeme cidden şuan herşeyden bıkmış moddayim
Ev sahibi yıl dolmadan zam yapma derdinde zam dediysem yanlış anlaşılmasın 4 bin TL kira ise bunu 8 bin TL çıkarma derdinde Allah aşkına bu millet uzayda mı yaşıyor asgari ücret 8500 olan bir ulkede İstanbul için 6000 altı ev kirası yok oda ya ahir yada 1+0 kafayı yediniz kimse dur demeyecek mi bu işe
Diğer taraftan hastalık belirtileri tekrar mücadele edecek uğraşacak güçte hissetmiyorum kendimi zor çok zor işte ya oturup ağlamak istiyorum onu yapacak gücü bile bulamıyorum
canımm benim Allah yardımcın olsun

eğer belirtileri olduğunu düşünüyorsan doktora gitmeyi ihmal etme lütfen, belki korktuğun gibi değildir için rahatlayacak belki

ev sahibine de Allah vicdan versin ne diyeyim yaa 2 katı nedir, biz 2 katı zam mı alıyoruz ki maaşlarımıza :KK43:

Hayırlı geceler hanımlar.
@Elif Tolga canım Rabbim gönlüne ferahlık versin. Bütün sıkıntılarını gidersin. Evladını Salih evlatlardan etsin.

Benim de içim o kadar dolu ki anlatamam.
Felaketler bitmiyor memleketim Urfa yi sel bastı. Sanki hiç duzelmicek bı daha eski günlerimizi goremicez. Geceleri uyuyamıyorum içim darlaniyor, depremler devam ediyor.
Elim hiç bişeye gitmiyor, bisey almak bişey yapmak istemiyorum.
Depremler iyice psikolojimi bozdu, sürekli yalancı depremi yaşıyorum başım dönüyor yer kayıyor, gözümu avizeden ayiramiyorum.

Rabbim bizlere mağfiret etsin, merhametiyle muamele etsin.

Ne olursunuz arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin.
Daha neler gelecek başımıza Allah bilir, Tevbe edelim günahlarımıza, Rabbim bizleri affetsin.

Bizlere de dua edin. Dualarınıza ihtiyacımız var
Rabbim içine ferahlık versin canım inan bizlerde öyleyiz ama dediğin gibi dua dua dua yer gök dua ile rabbim ülkece yardımcımız olsun afetlerinden felaketlerinden korusun inşallah 🤲🏻
Günaydın❤️

Dünkü menüm

Sabah 1 sahanda yum. Turp 1 kk peynir

Ara 1 türk kahvesi

Öğle karnbahar yemeği

Ar 1 kivi

Akşam patates salatası(çok oldu ) 1 dlm ekmek 2 kepçe yayla çorbası

Akşam batırdım yaa....
Afiyet olsun canım ♥️
Günaydın kızlarr dün akşam girip bildirim yapamadım kusura bakmayın,

Hemen dünü özetleyim.

Sabah

7-8 zeytin
1 dilim peynir
1 tane yeşil biber
2 dilim denge ekmek

öğlen yok

akşam üstü 1 elma yedim

akşam
3 yk pirinç pilavı 2 yk kaşığı kadar tavuk sote
1 kase salata

su 2 litre içtim
adım 6bine tamamlayamadım :KK43: 4.115 adımım var.

Cordelia Cordelia @Zipzip- sara_28 sara_28
Afiyet olsun canım ♥️
13 mart pazartesi
Kahvaltı yok

13.30
Közlenmiş patatesle ton balıklı salata

20.00
1 porsiyon et yemeği
1 porsiyon pilav
Bol salata

Adım sayısı 10bin
Elhan Elhan
Afiyet olsun canım ♥️
14 mart sali
Kahvaltı yok

13.00
600 mllik kavanozda
3 Kaşık yogurt
3 kaşık yulaf ezmesi
1 avuç kuruyemis
1 avuç dut
Yarım elma
1 küçük muz
Hepsini karıştırdım

Akşam 19.30
1 tabak yoğurtlu makarna
Salata

Adım sayısı 4bin

Elhan Elhan
Afiyet olsun canım ♥️
15 mart çarşamba
Sabah kahvaltı yok

13.30
1 simit

18.30
1 tavuk wrap çok az patates salatası

Adım sayısı 10bin

Elhan Elhan
Afiyet olsun canım ♥️
15 Mart Çarşamba

14.00
Kepek ekmeğine peynirli sandviç

20.00
2 yk kepekli makarna
4 yk fırın sebze
1 yk sulu köfte
1 kase yoğurt
1 portakal

Su: 2 lt
Adim: 10786

Eki Görüntüle 3218707

sara_28 sara_28 @Zipzip- Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım ♥️

13 mart pazartesi
Kahvaltı yok

13.30
Közlenmiş patatesle ton balıklı salata

20.00
1 porsiyon et yemeği
1 porsiyon pilav
Bol salata

Adım sayısı 10bin
Elhan Elhan

14 mart sali
Kahvaltı yok

13.00
600 mllik kavanozda
3 Kaşık yogurt
3 kaşık yulaf ezmesi
1 avuç kuruyemis
1 avuç dut
Yarım elma
1 küçük muz
Hepsini karıştırdım

Akşam 19.30
1 tabak yoğurtlu makarna
Salata

Adım sayısı 4bin

Elhan Elhan

15 mart çarşamba
Sabah kahvaltı yok

13.30
1 simit

18.30
1 tavuk wrap çok az patates salatası

Adım sayısı 10bin

Elhan Elhan
Afiyet olsun canım 💙 Ogunlerinde biraz sebzeye yeşillige yer verebilmeni isterdim.

Günaydın❤️

Dünkü menüm

Sabah 1 sahanda yum. Turp 1 kk peynir

Ara 1 türk kahvesi

Öğle karnbahar yemeği

Ar 1 kivi

Akşam patates salatası(çok oldu ) 1 dlm ekmek 2 kepçe yayla çorbası

Akşam batırdım yaa....
Akşam çok batirmamişsin haksızlık etme. Haşlanmış patates fena değil. Fazla olan bir dilim ekmek. Onu da bugün dengelersen tamamdır.

Hayırlı geceler hanımlar.
@Elif Tolga canım Rabbim gönlüne ferahlık versin. Bütün sıkıntılarını gidersin. Evladını Salih evlatlardan etsin.

Benim de içim o kadar dolu ki anlatamam.
Felaketler bitmiyor memleketim Urfa yi sel bastı. Sanki hiç duzelmicek bı daha eski günlerimizi goremicez. Geceleri uyuyamıyorum içim darlaniyor, depremler devam ediyor.
Elim hiç bişeye gitmiyor, bisey almak bişey yapmak istemiyorum.
Depremler iyice psikolojimi bozdu, sürekli yalancı depremi yaşıyorum başım dönüyor yer kayıyor, gözümu avizeden ayiramiyorum.

Rabbim bizlere mağfiret etsin, merhametiyle muamele etsin.

Ne olursunuz arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin.
Daha neler gelecek başımıza Allah bilir, Tevbe edelim günahlarımıza, Rabbim bizleri affetsin.

Bizlere de dua edin. Dualarınıza ihtiyacımız var
Biri bitmeden biri başlıyor Rabbim ülkemize merhamet etsin 🙏

İyi akşam
15 mart menu
12.30
İki sahanda yumurta
İki dilim tam buğday ekmeği
Bir dilim peynir
5 zeytin
Üç küçük domates
İki çay
19.00
Bur tabak tavuklu mantar sote
Bir kase cacık
İki dilim ekmek
9332 adım
Güzel menü canım afiyet olsun ❤️
Çok moralim bozuk az önce tartildim hala artiyim niye ya niye yedigim ictigim ortada anlamiyorum
Canım bozma moralini, hep böyle etkileniyoruz zaten, ben kiloyu kafama takmayinca kilo almadığımi fark ettim
Menüm 15.03.2023

10:30 kahve az sütle
12:30 1 muz, 2 hurma, 4yk yulaf, 2 ceviz, 1 bardak süt (shake)

14:30 yesilcay

16:00 sütlü kahve, 2 parca cikolata, 1 avuc jelibon :KK43:

18:00 1 tabak bamye yemegi, Salata, 2 bardak Ayran

12.596 adim
2.5lt su
2 mil leslie
Eki Görüntüle 3218538

Cordelia Cordelia @Zipzip- Elhan Elhan
Menü güzel ama jelibonlar malesef ama onu da halledersin bence 💪
Oğlum bir taraftan bir taraftan ev sahibi bir taraftan taşınacak ev arıyorum bir taraftan daha önce rahim ağzı kanseri geçirmiştim tekrar belirtileri varmış gibi geliyor korkuma doktora gidemiyorum çok az kaldı bakırköy zirayet etmeme cidden şuan herşeyden bıkmış moddayim
Ev sahibi yıl dolmadan zam yapma derdinde zam dediysem yanlış anlaşılmasın 4 bin TL kira ise bunu 8 bin TL çıkarma derdinde Allah aşkına bu millet uzayda mı yaşıyor asgari ücret 8500 olan bir ulkede İstanbul için 6000 altı ev kirası yok oda ya ahir yada 1+0 kafayı yediniz kimse dur demeyecek mi bu işe
Diğer taraftan hastalık belirtileri tekrar mücadele edecek uğraşacak güçte hissetmiyorum kendimi zor çok zor işte ya oturup ağlamak istiyorum onu yapacak gücü bile bulamıyorum
Canım gerçekten herşey üst üste geliyor ama ilk yapman gereken sağlığın,belki de boşa evham yapıyorsun baktır bir için rahat etsin sonra pişman olmaktan iyidir, muhakkak çok zor bir süreç ama önceliğin sagligin olmalı, ev sahibi için bunaltma kendini şu akar yolunu bulur ,çocuğunun ki geçici bu günleri hatırlayıp güleceksiniz ilerde , Allah sana ve ailene sağlık versin gerisi gerçekten boş ❤️
15 Mart Çarşamba menüsu
Sabah:2 haşlanmış yumurta
2bardak Yeşilçay
6dal maydonoz
5zeytin
1parca peynir
1dilim ekmek

Öğlen:1kucuk börek

Akşam :Salata

@Zipzip- , Cordelia Cordelia , sara_28 sara_28
Çok güzel canım afiyet olsun ❤️
15 Mart spor ve menü
6460 adım

Sabah
2 yumurta
6 zeytin 1 kk peynir
Domates salatalık

Ara 4 ceviz

Akşam
1 kase Tavuksuyu çorba
6 kaşık taze fasulye
2 dilim tbe
@Zipzip- Elhan Elhan

Eki Görüntüle 3218633
Gayet güzel menu canım afiyet olsun ❤️
Afiyet olsun canım 💙 Tam persembelik menüymüş bugün de inşallah tertemiz beslenirsin. :KK60:
Canım bugün öğlen arkadaşlarla buluşacağız ama akşamı oldukça hafif tutmaya çalışacağım ❤️😔
15 Mart Çarşamba

14.00
Kepek ekmeğine peynirli sandviç

20.00
2 yk kepekli makarna
4 yk fırın sebze
1 yk sulu köfte
1 kase yoğurt
1 portakal

Su: 2 lt
Adim: 10786

Eki Görüntüle 3218707

Güzel menü canım afiyet olsun ❤️

Günaydın kızlarr dün akşam girip bildirim yapamadım kusura bakmayın,

Hemen dünü özetleyim.

Sabah

7-8 zeytin
1 dilim peynir
1 tane yeşil biber
2 dilim denge ekmek

öğlen yok

akşam üstü 1 elma yedim

akşam
3 yk pirinç pilavı 2 yk kaşığı kadar tavuk sote
1 kase salata

su 2 litre içtim
adım 6bine tamamlayamadım :KK43: 4.115 adımım var.

Cordelia Cordelia @Zipzip- sara_28 sara_28
Afiyet olsun canim

Aboo ne çok tetkikler var :KK14: tek testle hallolur zannediyordum. Aşı yapıp gonderseler. Sana çok geçmiş olsun. Sanırım senin yolunu takip edeceğim. İhmal etmem merak etme. Önümüz Ramazan nasıl yaparım bilmiyorum. Bayramı mi beklesem :işsiz:
Evet canım çok değişik tahliller var sonuç iyi olsunda önemli olan o bence tahlilleri yaptır sonuçlar geç çıkıyor çünkü
İyi akşam
15 mart menu
12.30
İki sahanda yumurta
İki dilim tam buğday ekmeği
Bir dilim peynir
5 zeytin
Üç küçük domates
İki çay
19.00
Bur tabak tavuklu mantar sote
Bir kase cacık