Popüler Konu LenaG ile MasterFit

geçmiş olsun kuzum

geçer inşallah :dua:

ben de çalışıyorum değişik, yoğun bir gün oluyor

kafamda dağınık niyeyse odaklanamadım yaptığım işe o da iyice zorlaştırdı işlerimi :KK70:
Kolay gelsn cnm kafan niye daginik bi sorun yoktur insallah

İnşallah sorun çıkmaz kaplamaların sorunsuz hallolur canım. Bu yeni tikli tubismavis diye bir kadın az önce onu ararken bir de woman adlı üyede fark ettim tiki. Yaşlılar grubundan olduklarını sanmıyorum ama:KK69:#tikolmadanolmaz#
İnşallah çıtırım sorunsuz olsunda yeterki bıktım cidden .
Biliyorum üyeleri tanıyorum,onlar bizden çok gençler yardım seferberliğinde bulundular onlar çok hayırlı bir işe vesile olmuşlardı :KK200:

Bugün şekerim düştü sanırım öğlenden çok kötü oldum gözlerim karardı elim ayağım titredi sonra biseyler yedim ama kafam bir müddet yerine gelmedi şimdi daha iyiyim dinleniyorum birazdan menümü yazarım ama bugünkü menü biraz saçma oldu
Gecmis olsun kaptanim daha iyimisin

Kolay gelsn cnm kafan niye daginik bi sorun yoktur insallah
kuzum, büyük kızıma çok kafam takılıyor, sanırım ondan bugün biraz dağınığım
çok asileşti, bana karşı babasına karşı çok asabi çok asi dediğim dedik bir kız oldu
yaşı daha 9 ama tam bir ergen

babasına offf çok konuşma falan diyor tabii babasının duymayacağı şekilde ya da bana bağırıyor ypmasını istediğim hiçbirşeyi yapmıyor sürekli mutsuz ne yapacağımı şaşırdım

çok asileşti, bana karşı babasına karşı çok asabi çok asi dediğim dedik bir kız oldu

babasına offf çok konuşma falan diyor tabii babasının duymayacağı şekilde ya da bana bağırıyor ypmasını istediğim hiçbirşeyi yapmıyor sürekli mutsuz ne yapacağımı şaşırdım
Şu ara hep duyuyorum bunları ergenlik yaşı düştü sanırım . 2. 3.Sınıfa giden bebeler hep böyle olmaya başladı . İnşallah hemencik geçer. .

Şu ara hep duyuyorum bunları ergenlik yaşı düştü sanırım . 2. 3.Sınıfa giden bebeler hep böyle olmaya başladı . İnşallah hemencik geçer. .
galiba öyle canım, 1 ay öncesine kadar dalga geçerdim erken ergen diye ama cidden ergenliğe giriyor sanırım
nasıl çatışıyor benimle anlatamam

Hayirdir canim niye oyle ani oldu, Önemli birşey yoktur umarim
yok kuzum kötü bir şey yok. bi alım satım durumu çıktı. eşim çalıştığı için ben geldim. satılacak olanı bekleyip farklı bi şey alıcaz. tabi süre belli değil 3 gün de olabilir 3 hafta da. arabayı da vereceğimiz için arabayı da getirmemiz gerekti. alınacak yer Ankara’da olduğundan buraya gelmem gerekti falan filan

benim 3 yaşındaki kızım ergenleşti 2. den sonra. oyun terapisine başladık işte. sen de imkan olursa bi çocuk psikoloğuna götür. erken müdahale her şeyde hayat kurtarır canım

En korktuğum şey ergenlik. Bende bugün pedagogla görüştüm, kızçemde inanılmaz bir kıskançlık peydah oldu. ‘Hava çok güzel’ desem ben değil miyim diyor. Kadın bana ‘görünür olmak, hep ilgi odağında kalmak istiyor’ diye cevap verdi. Belki senin kızın da bir birey olduğunu ispatlamak, görünür olmak, ciddiye alındığını bilmek istiyordur. Bizim zamanımızda diye başlayan cümleler kurmak istemiyorum, evet öyle sendromumuz, sancımız olamıyordu ama şahsen benim ciddi travmalarım var. Şimdiki çocuklar çok daha hızlı öğreniyor ve çok daha cesur davranıyor gibi geliyor bana. Umarım birbirinizi kırmadan bir orta yol bulursunuz 🙏

Olmaz tabi ki tik yakışıyor 💕💕

Günaydın canim kolay gelsin💕
Çok teşekkür ederim kaptanım 😍
Geçmiş olsun Goklerce.
Çok teşekkür ederim kaptanım ❤️
evet gerçektende benziyormuşuz canım benim antibiyotikler bitti midem bir nebze olsun rahat ama şimdide alerjiler başladı iki haftadır kortizon antihistamin derken çok yoruldum kaç defa acile gittim iğne yaptırdım sayısını hatırlamıyorum geçen hafta immunoloji ve alerji servisine gittim bir sürü test röntgen istediler sonuçlar bir ay sonra çıkacakmış ama ilaçların dozunu yükseltti doktor neyseki kontrol altına alındı ama hala hafiften devam ediyor bugün öğlendede halsiz oldum niye böyle oluyor anlamadım neyse geçecek. Sanada çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine alerji ihmale gelmez doktora görün istersen :KK60:
bende cumaya pazartesi günkü kilomda olursam çok sevinecem.Hoppa
Çok geçmiş olsun canım ❤️
Ben de böyleyim 😬
Ya neden böyle anlamıyorum, kafam o kadar dolu ki sanki, hem iş yerinde hem evde sanki çok işim var ama halim yok, zamanım yok gibi...aslında işlerim böyle fiziki işler de değil, bilgisayar üzerinden halletmek gereken ya da aramam araştırmam gereken şeyler ama yapamıyorum sanki
Geçmiş olsun bugün nasılsın?
Bugün daha iyiyim ama kızımı tasirken belimi incittim onu cekiyorum 🤦 regl bitince iğne yaptırırım
geçmiş olsun kuzum

geçer inşallah :dua:

ben de çalışıyorum değişik, yoğun bir gün oluyor

kafamda dağınık niyeyse odaklanamadım yaptığım işe o da iyice zorlaştırdı işlerimi :KK70:
Aynı ben de böyleyim, odaklanamiyorum işlerim yarım kalıyor, herşey eksik gibi 🤦

En korktuğum şey ergenlik. Bende bugün pedagogla görüştüm, kızçemde inanılmaz bir kıskançlık peydah oldu. ‘Hava çok güzel’ desem ben değil miyim diyor. Kadın bana ‘görünür olmak, hep ilgi odağında kalmak istiyor’ diye cevap verdi. Belki senin kızın da bir birey olduğunu ispatlamak, görünür olmak, ciddiye alındığını bilmek istiyordur. Bizim zamanımızda diye başlayan cümleler kurmak istemiyorum, evet öyle sendromumuz, sancımız olamıyordu ama şahsen benim ciddi travmalarım var. Şimdiki çocuklar çok daha hızlı öğreniyor ve çok daha cesur davranıyor gibi geliyor bana. Umarım birbirinizi kırmadan bir orta yol bulursunuz 🙏
ağzımızın ortasına yediğimiz terlikle sendrom mendrom kalmazdı ki😂

Allah kolaylık versin inşallah canım, sabret geçici bir süreç, arkadaşların dediği gibi ergenlik belirtileri gibi ama erken gibi de, istersen bir Dr ile gorusebilirsin ama unutma geçecek hepsi, ilerde belki kızın da pişman olacak böyle davrandgi için...ben şahsen ergenligimde annemlere sert davrandigim için çok pişmanım

Çok teşekkür ederim kaptanım 😍

Çok teşekkür ederim kaptanım ❤️

Çok geçmiş olsun canım ❤️

Ya neden böyle anlamıyorum, kafam o kadar dolu ki sanki, hem iş yerinde hem evde sanki çok işim var ama halim yok, zamanım yok gibi...aslında işlerim böyle fiziki işler de değil, bilgisayar üzerinden halletmek gereken ya da aramam araştırmam gereken şeyler ama yapamıyorum sanki

Bugün daha iyiyim ama kızımı tasirken belimi incittim onu cekiyorum 🤦 regl bitince iğne yaptırırım

Aynı ben de böyleyim, odaklanamiyorum işlerim yarım kalıyor, herşey eksik gibi 🤦
Enerji için takviye kullanmayı düşünür müsün? Yediklerin yeterli gelmiyor olabilir canım.

Büyük kızım hasta dünden beri,bugün de benim boğazım ve basım ağrıyor.Cok halsizim😩
Cok gecmis olsun Allah sifa versin insallah

Yaa zor valla ergenlik gercekten biri dha yazmis sanirim yas gercekten düstü yegenim var 9 yasinda oda ablam anlatiyor oda sürekli depresif aglamakli moddaymis herkez farkli geciriyor sanirm ergenligi Allah kolaylik versn bol sabir lazim bu dönemde sanirim
yok kuzum kötü bir şey yok. bi alım satım durumu çıktı. eşim çalıştığı için ben geldim. satılacak olanı bekleyip farklı bi şey alıcaz. tabi süre belli değil 3 gün de olabilir 3 hafta da. arabayı da vereceğimiz için arabayı da getirmemiz gerekti. alınacak yer Ankara’da olduğundan buraya gelmem gerekti falan filan
Hayirlisiyla halledin insallah canim

İyi akşam
15 mart menu
12.30
İki sahanda yumurta
İki dilim tam buğday ekmeği
Bir dilim peynir
5 zeytin
Üç küçük domates
İki çay
19.00
Bur tabak tavuklu mantar sote