Popüler Konu LenaG ile MasterFit

13 Mart menu ve spor

6210 adım

Sabah 2 yumurta
7 zeytin
1 kk peynir
3 galete

Ara

6 çilek
1 avuç fındık

Aksam
1 kase tarhana çorbası
6 kaşık bulgur pilavı
Karnabahar brokoli

Zipzip- Zipzip- Elhan Elhan

Eklentiler

• Screenshot_20230314-220501_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20230314-220501_Samsung Health.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 26
Güzel Saracim metabolizmamız hariç diğer sistemimiz çok benziyor ben de alerji ilacı alıyorum dün bütün gün boyunca hapşurdum burnum aktı ek olarak antibiyotik hala devam ediyor mide için. Verdiğim 1200 gramin 600 gramini geri almışım senin gibi artidaydim sabah. Cumaya pazartesi kiloma ulassam yeter. Haftada 500 Gr vereyim yeter. Kırmızı kaptanlığı bırak mavi kaptan bile olmayim çekişme dürtümü bastiramiyorum. 😂 @pastelfit gelirse belki devam ederim. Sağlık sorunları yaşamadan güzel güzel geçsin diyetimiz başka da bir isteğim yok.
evet gerçektende benziyormuşuz canım benim antibiyotikler bitti midem bir nebze olsun rahat ama şimdide alerjiler başladı iki haftadır kortizon antihistamin derken çok yoruldum kaç defa acile gittim iğne yaptırdım sayısını hatırlamıyorum geçen hafta immunoloji ve alerji servisine gittim bir sürü test röntgen istediler sonuçlar bir ay sonra çıkacakmış ama ilaçların dozunu yükseltti doktor neyseki kontrol altına alındı ama hala hafiften devam ediyor bugün öğlendede halsiz oldum niye böyle oluyor anlamadım neyse geçecek. Sanada çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine alerji ihmale gelmez doktora görün istersen :KK60:
bende cumaya pazartesi günkü kilomda olursam çok sevinecem.Hoppa

Karabuğday ekmeği yapmayı denedim kızlar. Çok kabarmasada fena olmadı.Aldigim ekmekler çok kalorili. Benim yaptığım kalori bakımından daha uygun.sogusun dilimleyip derin dondurucuya atacağım.krep yapacağım yarın da.lavas yapıp derin dondurucuya atayım diyorum. önümüz ramazan.
Eline sağlık canım afiyetle ye.🌹❤️

evet gerçektende benziyormuşuz canım benim antibiyotikler bitti midem bir nebze olsun rahat ama şimdide alerjiler başladı iki haftadır kortizon antihistamin derken çok yoruldum kaç defa acile gittim iğne yaptırdım sayısını hatırlamıyorum geçen hafta immunoloji ve alerji servisine gittim bir sürü test röntgen istediler sonuçlar bir ay sonra çıkacakmış ama ilaçların dozunu yükseltti doktor neyseki kontrol altına alındı ama hala hafiften devam ediyor bugün öğlendede halsiz oldum niye böyle oluyor anlamadım neyse geçecek. Sanada çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine alerji ihmale gelmez doktora görün istersen :KK60:
bende cumaya pazartesi günkü kilomda olursam çok sevinecem.Hoppa
Aboo ne çok tetkikler var :KK14: tek testle hallolur zannediyordum. Aşı yapıp gonderseler. Sana çok geçmiş olsun. Sanırım senin yolunu takip edeceğim. İhmal etmem merak etme. Önümüz Ramazan nasıl yaparım bilmiyorum. Bayramı mi beklesem :işsiz:

Adim resmini attın mı canım❤️
Menüm 13.03.2023

11:00 filtre kahve az sütle, 2 incir, 3 ceviz

13:30 tost sucuklu peynirli domatesli, Ayran

16:30 3 hurma, 1yk keten tohumu, 1yk yulaf, 7 badem, 1 bardak sütle (metebolizma hizlandirici shake)

18:45 2 adet tavuksis, bol Salata, 5yk yogurt

10.000 bin civari adim
2.5lt su
2 mil leslie

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Elhan Elhan

Eline sağlık canim❤

Afiyet olsun canim adim resmi var mi🥰

Yürüyüşe gidip geldim
Grup eskisi kadar sesli degil ben bile zor geliyorum artik🙈🙈
Ertesi gün yazinca sifirlamis malesef bugnki menümdede öyle olcak ayni gün yazmaliym menüleri yoksa unutuyorm 😢 dur bakiym telfndn bulabilcemmi kaptanim
Harika bir menü Pinar. Metabolizma shakeni yarın kahvaltı olarak deneyeceğim. 👍 Afiyet olsun canım.💙
Sagol kaptanim💙 denedinmi begendimmi 😍

Menüm 14.03.2023

10:30 kahve az sütle, 1incir, 2ceviz

12:30 2 dilim tb ekmegi, 3 dilm füme salam, 1 yk labne, 1kk peynir, domates salatalik

16:00 sütlü kahve, 2 parca cikolata

18:45 1 adet lahmacun, bol Salata, Ayran

10.000 bin civari adim
2.5lt su
2 mil leslie
Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- Elhan Elhan

Canım kasık ağrım azaldı ama gece kızı tuvalete götürdüm,dönüşte kucagima alınca belimi acittim, sabahtan beri onun ağrısını çekiyorum 🤦 neyse Allah başka dert vermesin geçecek bu da inşallah, sen neler yapiyorsun
geçmiş olsun kuzum

geçer inşallah :dua:

ben de çalışıyorum değişik, yoğun bir gün oluyor

kafamda dağınık niyeyse odaklanamadım yaptığım işe o da iyice zorlaştırdı işlerimi :KK70:

X