Popüler Konu LenaG ile MasterFit

cidden ya maşallah her şeyin hazır ayarlanmış olduğun da böyle oluyor insan demek ki , biz ailecek paniğiz hele de kız kardeşim her şeyimiz curcunalı olunca sakin insanı hayretle karşılıyoruz demek ki :))))

Iste tum alacaklarimi gecen hafta aldim sadece yarin biraz telasli ve heyecanli geçecek

Ayy ne yapayim ki hersey hazir dugun de konyada yapabileceğimiz birsey yok
haklısın vallaha , düğün başka şehirde olunca sizin eve gelen giden onları ikramlaması derdi de yok ki , kıyafetlerinizi alıp gideceksiniz o kadar zaten , inşallah çok güzel geçer ablan da bir ömür çok mutlu olur , bir yastıkta mutlu pirpirimler olurlar inşallah

Cook teşekkür ediyorum insallah mutlu olurlar
Ablamda baska sehirde calisiyor o yuzden bizim bir katkimiz olmadi o halleti tum islerini

Kızlar iyi dilekleriniz için teşekkürler. Doktor covit degil dedi. Daha hastalık başlangiç aşamasında ciğerler temiz dedi. Son 10 gündür özellikle okula giden çocuklar ve evdeki kardesleri patir patir dökülüyor dedi. Korona, mevsimsel grip, domuz gribi ,nezle hepsi birbirine girmis durumda. Daha da kış gelmedi üstelik. Bol bol vitamin almak lazım yoksa bu kış çok ağır geçecek belli. Rabbim yardımcımız olsun

Cook teşekkür ediyorum insallah mutlu olurlar
Ablamda baska sehirde calisiyor o yuzden bizim bir katkimiz olmadi o halleti tum islerini
en rahatııııı
benim sıpa da az büyünce evlenirse başka ülkeden kız getirsin, yüzük nikah ayarlasın evlensin sonrası küçük bir ikram eğenlence olsun ben hiç yorulmamayım diyorum hep

Herkesin metabolizmasi farkli canim acaba beslenme seklini mi değiştirsen ya da yaptiign sporu
Aynn kaptanım spor ve ara öğünlerde dikkat etmem lazım emzirdiğim dönem diyetisyenle çalışmıştım ara öğülerim fazla olduğu halde çatır çatır veriyordum
Günaydın canım

Eksin çok guzel haftaya daha iyi olur

Günaydın canım,

Harika eksin canım
Teşekkür ederim canım inşallah
Geçen hafta 68.300
Bu hafta 67.800
-500
Zipzip- @Filiz16
Tebrik ederim canim
Tebrikler canm inşallah haftaya hepimiz için daha güzel olur
Haftaya toparlarsın canm pes etme
İnşallah kaptanım
Teşekkür ederim canım
Olur listelerde atarsan mutlu olurum belki değişiklik iyi gelir
Teşekkür ederim canm

Amin canim

çok şükür covit değilmiş , gülüm millet deli gibi c vit. karamürver ekstresi yada eczanelerde kapsülü varmış onu, multivitamin alıp duruyor , boşuna değilmiş , gerçi ben de aldım fazlasını bile , kız kardeşim çocuklarının az sesi değişsin hemen dayıyor zencefili balı , c vit. ni ne yapalım bir şekilde korunmak lazım , senin kuzun da çabucak iyileşir bu yıl daha da hasta olmaz inşallah

Herkesin yapisi farkli benimde en sevmedigim huyum kararsizligim
Simdi yarin sabah giderken ne giyeceğim diye düşünüp duruyorum karar veremedim
çabuk kırışmayan rahat ama ev kıyafetinden hallice neyin varsa onların içinden seç yola gideceksin direk şık bir şey giymene gerek yok bence gülüm

Herkesin yapisi farkli benimde en sevmedigim huyum kararsizligim
Simdi yarin sabah giderken ne giyeceğim diye düşünüp duruyorum karar veremedim
Bak işte, ben de pat diye karar veriyorum artk kafamda Bu da sıkıntı valla, bir nefes almak gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…