Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bn kilo verince istedi aynen listeyi ben senin arkandan bakiyorum baya verdin diyo nereme bakiyosa kayinvalidem
totşuşumuza belimize bakıyor kesin bu kv ler benim ki de böyle iyi daha zayıflama işte demişti oğlu sakalı uzatınca bembeyaz olmuş, yaşlı gösteriyor ya ben yanın da genç mi göründüm az biraz ondan mı ne dedimm

allahın izniyle hiç sorun çıkmadan olup biter annesi , rabbim hayırlı kılsın inşallah sünnet sonrası birden boy atıyorlar yeni kıyafet papuç almaya hazır olun
Olduk sünnetimizi cok tsk ederiz. Umarim dediginiz gibi olur. Biraz sisleri var endise ettim ama doktorumuz sorun olmayacagini gececegini söyledi.

İnşallah hersey sorunsuz ilerler sonuclariniz negatif cikar

Hayırlı olsun. Sağlıkla tez, acısız, ağrısız
bitsin.

Allah'ın izniyle hiç bir sıkıntı çıkmadan atlatirsiniz cnm

Cok tsk ederim sorunsuzca hersey halloldu. Ama iyilesme süreci biraz zahmetli olacak gibi gorünüyor.

Olduk sünnetimizi cok tsk ederiz. Umarim dediginiz gibi olur. Biraz sisleri var endise ettim ama doktorumuz sorun olmayacagini gececegini söyledi.
ayy olmuş bitmiş bile maşallah , çok çabuk iyileşsin inşallah kuzum yaaa , pek ağrısı yok değil mi şiş harici

Şarkıyı dinlemeyi bırakıp kızı almaya gitmem lazımlakin bırakamıyorum
telden aç kulaklığı tak da git kızı al yaaaa sen şarkı dinliycen diye kuzum seni mi beklesin okul kapıların da, sonra anlat bakalım niye geç kaldığını da paralasın seni:)))))))))))))

Kizlar sabah cekmistim firsat bulamadm okulda
Bildirimim
Pazartesi 81
Bugun 80.4
Fark -0.6

Eki Görüntüle 2918082
Guzel eksi tebrik ederim canim
Yaaa herseye tamam da, damat halayı olmazsa düğün bitmez bak
Halay cekecez zorla sanırım
Tamam canim haftaya bildirirsin
yaşınızı ne diye 60 lı diyor o zaman bak şimdi iyice teknoloji düşmanı tarafım delleniyoor:))

biliyorum yine de gıcıkk oldum olacam da o ileri seviye tartıya :))))
Bende sırf merak ettigim icin tarti aldim
Evde 3 tane tarti vardi

Hadi bunu anlarimda benimki biraz dengesiz konusuyor geçende sen boyle iyisin biz seni böylesin diye aldik dedi. Şişmanim diye mi aldiniz yani dedim şimdi de ben gibi kilo vermk istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…