Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Her şeyin hayırlısı gezegenim

Selam kizlar inşallah geri geldim, bı süredir hastalık şehir değişikliği derken dengem şaştı. Şimdilik kenarda takilayim
Tartıldım şimdi 58.3 geldim

Afiyet olsun bozacigim

Sizinde emeklerinize sağlık cnm benm
Adım attığımdan beri artk kendimi daha iyi hissediyorm..
İnşallah menü yazp kilolar gidince daha mutlu olcam
Diyet yapmadan spor yapabilmekte büyük başarı cnm .Kendi adıma ya hep hiç mantığıni kiramadigim için yıllardır diyet yapmadığım zaman spor da yapmazdim bu yüzden de koruyamazdim kilomu
Sen diyetini yapıp hedefine ulaşınca koruman daha kolay olucaktir

Adim ve menü yazmadan devam ediyim
Tamam canım
Sol dizim çok ağrıyor canım yaa, gece bile ağrıdan uyanıyorum, ne pozisyonda yatacağım bilmiyorum, günlük işimi yaptığım zaman şükrediyorum.
Geçmiş olsun canım
İnşallah canım benim haftaya döneyim seminerler başlıyor benim için milat olsun
Tamam canım
aaa kaptanımm ne zaman söz verdim walla hic oyle birsey demedim ama olur gayret ederim bu hafta yardım edeyim kıramam seni
Hedef_69 sana yazmış, onu görmüştümyoksa bana söz vermedin canım. Yardım edersen sevinirim, müsaitsen tabi

Tamam canım

Geçmiş olsun canım

Tamam canım

Hedef_69 sana yazmış, onu görmüştümyoksa bana söz vermedin canım. Yardım edersen sevinirim, müsaitsen tabi
farkettim kaptanim 1 eylulde yani persembe okullarimiz aciliyor. bide pazar ve sali cok yogunum.. ama takip icin elimden geleni yaparim . sadece listedeki arkadaslar demi 8 kisiyiz? menulerde ve sporlarda tarih muhakkak yazilmali yoksa benim kafam corba olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…