Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba kaptanımnerdesin şu an
Tamam canım ben de bakarım hallederiz

Yaz modu olduğu için çok yoğun değil buralar. Olanlarla kilo vermeye çalışıyoruz

Teşekkür ederim

Ben de 55 istiyorum
bende istiyorum 55
gecen haftada guzel seyler olmus
Lokumum bütün enerjimi toplayıp gelıcem ve seninle büyük bir azimle yarışın seni yenicem
boollllca eğlen hic düsünme .. anı dgerlendir tatlimm
est kaptanim
Ayyy anam vay anam bi de beğenmişimhayatım kusuruma bakma dur listeye gidiyorum

ekibin listesini hazırladim
Evet canım Cumartesi’den Çarşamba’ya. Perşembe-Cuma yok.
tamamdir
Merhaba kaptanımnerdesin şu an

Tamam canım ben de bakarım hallederiz
insa

Sevgili masterfit ekibi ,
Bu hafta spor takibini yapacagim
Benim için yoğun bir hafta ama pastelfit i kıramam ve takıma destek olmak isterim..
Sizden iki ricam var
Menu ve spor listelerinize tarih yazabilir misiniz ? Baska turlu benim için cok zor olur.. Adim dısında baska spor yapildığında 1. sayfadaki spor puanlarina gore hesaplamanizi rica ediyorum.
Simdiden çok teşekkür ediyorum ..
O zamannn süper hafta başlasınnn

Aijoo
D Diyettenvzgctm-olmuyo
succulentaski
DeryaOnDiet
gezegenfeza
sara_28
pastelfit

Listemiz hazır haydi spora,yürüyüşe, adıma, egzersize totoslari kaldiralimkaldirmiyorsak yatip ayak bisiklet yapalimm yeter ki hareket edelimmm

Zipzip-

eline sağlık ne güzel hazırlamışsın

Bu emege spor şart harikasın

Eline sağlık canım

Doktora gittin mi canım, ne belirti verdi
belli bir süre aç kalınca içim bir tuhaf oluyor. eskiden böyle bir his olmazdı. çok acıksam bile yemek buldu mu yerdim tamam. ama şimdi içim bir tuhaf oluyor.
sürekli hamur işi ve tatlı yeme isteği var ki yiyorum. son aylarda çok kilo aldım. 90 lardayım. özellikle içim tuhaf olunca şüphelendim. kan tahlilinde tokluk şekerim, açlık şekerimden düşük çıktı açlık şekeri ve HBA1C normal. ama tokluk şekerim düşük. yani hipoglisemi... doktora sonuçları göstereceğim.

şu an çözmem gereken şeyler var. ama özel hem sağlıkla ilgili. Eylül Allahın izniyle düşük karbonla aralıklı oruca tam gaz başlayacağım

Hayirli olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…