Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yumurtayla lahmacun nasıl bir
Araya geldiler kız

Gayet güzel menü olmuş canım benim suyu biraz artıralım

Arkadaşlar çok içinizde bulunmuyorum lena kaptanimada zerre faydam yok. Tek başına elinden geleni yapıyor ki maaşlı iş değil burası. Cumadan cumaya tartı paylaşmak kimseyi motive etmez. Yediğimiz içtiğimizi gösteriş olsun diye paylaşıyoruz ki öyle olsa ben hergun görsellerle destekleyerek yapardım bunu
Lütfen aktif katılım yapalım. Maksat bu yolu birlikte yürümek.

Afiyet olsun canım.
Akşam öğünü niye yapmadın tuzsuz peynirden salata çok iyi oluyor.

Sabaha kadar çok acıkmazsın umarım
Ben çok aç kaldığım zaman kilo veremiyorum
Sağol canım benim
Evde yemek yoktu canım da istemedi zaten
Acıkmam ya acıkırsam süt içerim

Geldi mi gelmekte olan gözünaydın :)
Menüde bi yeşillik aradı gözlerim
Afiyet olsun canım

Yeşillik konusunda çok yanlış yapıyorum ya diyetisyen de özellikle belirtti bunu. Yarın eksikleri alayım da güzel bı salata yapayım yiyeyim
Lif içerikli olduğu için gerekli canım Allah korusun kabızlık olabiliyor diyette
Al tabi şöyle güzel salatalar yap mis gibi afiyet şifa olsun

Lif içerikli olduğu için gerekli canım Allah korusun kabızlık olabiliyor diyette
Al tabi şöyle güzel salatalar yap mis gibi afiyet şifa olsun
Ben hep wc sorunu yasiyorum maalesef.
Takviyesiz 5 gün cikamadigim çok olurdu.
Tartı öncesi günler haftada iki gün bı takviye var onu yiyorum öyle cikabiliyorum
Kayısı felan başkaca denedim işe yaramamisti diyetin ilk ayları çok çektim. Sonradan bu takviyeyi buldum da rahat ettim. Haftaya p.tesi kontrol günüm bide pazar günü içmem lazim bu takviyeyi şimdi pof

Teşekkür ederim ❤yeni dislerim azi diş kocaaaaman gülümsemem gerekli

Yine harikalar yaratmışsın canım afiyet olsun ❤

Afiyet olsun çok güzel erken de kapanmış
Afiyet olsun doyurucu olsun diye yumurta mı ekledin
Afiyet olsun genel olarak az olmuş canın istemediyse ok acıkırsan süt yerine yoğurtla 1 meyve karıştır
Regl gelmiş hoşgelmiş afiyet olsun

Çoktandır yumurta yemedim değişiklik olsun dedim kaptanım sanada afiyet olsun

İyi akşamlar
LenaG

11:15 1büyük kase yarım yağlı yoğurdun içine 2çk.chia tohumu, 2çk.bal, 1çk.tarçın, yarımşar çk. zerdeçal ve zencefil ekleyip yedim

12:00 1büyük kupa şekersiz yağsız sütle soğuk filtre kahve

17:15 1büyük kupa şekersiz yağsız sütle soğuk filtre kahve
18:00 aynı sabahki 1büyük kase yoğurttan

Şimdi yine aynı kahveden yapıp içicem
Gecede 1kupa yeşil çay içicem

Su 3.5 litre
3044 adım

Eklentiler

• 1000021492.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 1
Ya mesajı kimi yazdığıni görmeden okuyordum, yazdıklarını görünce dedim kesin leylaktir bu
Ahahaha açlığa dayanmak zor ama kilo verdikce aç uyumak, aç kalmak acayip motive ediyor şişkinlik bence daha kötü
Canım ben de çok wc sorunu yaşıyorum çok zor gerçekten, kivi çok iyi geliyor, şimdi birbde diyetisyen çiğ kuruyemiş tüket dedi o da iyi geldi, açıkçası aç karnına meyve çok iyi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…