Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canim, menun co iyi olmus, hem herseyden var hem debngeli.
adimlarin yine sinirda kalmis, canim nacizane fikrim boyle az adimin kalinda zumba class yapsana, 10 dk yaosan adimini doldurursun. hem gobeklere yanlara cok iyi geliyor.

Yakışır canım
bakalim bugun evden calisiyprum gidip gelecegim kuafore saat 2 gibi degisiklik olsun dedim, yillaaar once kullanmistim kahkul cok kisa kahkul (yanlislikla cok kisa kesmisti) ve hatta kuafor sacimi yanlislikla 2 renk yapmisti ama o yanlislik o kadar cok hosuma gitmisti ki

o zaman firsat sitesindne ucuza kuafor bulmustum, aslinda kuafor sacimin icine etti diye dusunurken sonra cok hosuma gitmisti, ama yillaaar once kisacicik kahkul kesmisti kadin saci da rengi mi karistirdi ne yapti iki renk yapmisti
Ahaha
Tonunu hatırlıyosan numaraları filan
İnşallah istediğin gibi olur canım

pesinden geliyorum 1500adim
🖒

afiyet olsun bozacım

O vitaminleri almazsam ayakta durmaya halim olmuyor, bende düzenli içmiyorum ama yinede aksatmamakta çalışıyorum.

Demir sadece iştahımı çok açtı, normalde çok iştahlı deyilim, yemekle aram yok, hamurişi ve tatlı severim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…