Popüler Konu LenaG ile MasterFit

adimlar super yine canim. dedigin gibi dun biraz atistirmali gecmis. ama bugun ve yarin dikkat edersen cumaya az da olsa eksi gelebilir, eksi olsun bizim olsun afiyet lsun cnim
Tartilicam şimdi bakalım ne durumdayım ona göre bugün daha da dikkat ederim canim

Kahvaltı 13.oo
Salata
3 zeytin
1 dilim beyaz peynir
Biber
Şeftali karpuz bikac parça
1 avuç çiğ fındık fıstık
1tk fıstık ezmesi 1,2 lokma ekmekle

Ara kahve meyve

Akşam 19.oo
1 tane ev yapımı lahmacun
Salata ayran

22.oo 1top kizdan kalan dondurma atmaya kıyamadım
Bol suform çayı pastelfit

Yürüyüşe çıkamadım eşim erken çıktı ona bırakıp cikiyordum kızı zaten uyuyorlar iyi oluyordu. Eliptik yapıyım bı yarım saat bende.Bugun yoğunum tatil için alışverişe cikicam kendime beyaz bir pantolon almak istiyorum bakalım verdiğim kilo kıyafet alimin da memnun edicek mi bugün beni

Bende köye gitmeden almıştım beli lastikli lerden. Zaten diğer kumaşlar almış başını gitmiş. Bol paça güzel bir şeydi, amma dün denedim bayağı sıkıyor o bile. Diğer pantolonlarımıda daralttirmistim şimdi onlara giremem muhtemelen

Selam kızlar yarın kesin dönüş yapıyorum diyete bugünden ufak ufak başlıyorum. Yarın sabah tartı ne dicek bakalım. 1 hafta azmedip yemeğe içmeye dikkat edip hiç tartilmamayi düşünüyorum

selamm canım yapabildiğimiz kadar
ekmek şeker olmazsa olmaz bence, şekeri bıraktım diyenler meyveden baklagilden de şeker alıyor misal
tartlsan da kendine cömert bir vakit tanı canım

Günaydın kızlar

selammmm denize girdin mi denizkızım

Benim büyük oğlanın da cesareti yok, ilk adımı hep karşı taraftan bekliyor.
Küçüğüm daha cesur ve ciddî ilerleyen kız arkadaşı var

Çok üzüldüm canım, inşallah şifa bulur arkadaşın
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun cnm .Çin yemeği nasıl bişey
Hiç iyi bişey değilmişkız tutturdu suşi bilmem ne. Çok kore dizisi izliyo. Neyse Dün onu yine kulak doktoruna götürmüştük(bu sefer kulakları açıldı, duyuyo artık) Gitmişken girdik; suşi, nudıl, çin mantısı, karides salatası ortaya söyledik. 4 kişi o küçük küçük şeyleri zor bitirdik. Kurufasulyenin gözünü seveyim
Afiyet olsun canım
Ayağına sağlık canım
Selam kızlar yarın kesin dönüş yapıyorum diyete bugünden ufak ufak başlıyorum. Yarın sabah tartı ne dicek bakalım. 1 hafta azmedip yemeğe içmeye dikkat edip hiç tartilmamayi düşünüyorum
Hayırlı olsun canım
Günaydın kızlar
Merhaba kaptanım

Tesekkur ederimm

Afiyet olsun cnm degisik bir deneyim olmuştur sizin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…